Jump to content

Ttnet Sözleşmem Bitiyor [ Tavsiye ]

buferhn
 Share

Recommended Posts

[b]Arkadaşlar ttnet ile sözleşmem yakında bitiyor hat sahibi babam olduğundan arayıp sormuşlar yenilemek istiyormusunuz diye babamda akşam biz size geri dönüş yapalım demiş sizce napmalıyım ? sözleşme yenileyip devam mı yoksa başka bir firmaya mı geçmeliyim ? yada devam edersem taahhütsüz devam etme şansım varmı ? öneri bekliyorum[/b]

• Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Benimde 2 yıllık uydunet sözleşmem bitti.uydunet güzel ucuz fakat çok sıkıntılı.çok kesiliyor,kesildimide gelmiyor,modemi resetlesende ip adresin değişmiyor,ip adresin haftada yada 2 haftada bir değişiyor,verdikleri modemler dandik.Ayrıca internet kesildi 2dk içerde televizyon izliyim diyorum oda kesilmiş oluyor.Sap gibi kalıyorsun <_<

Edited by korkusuz_korkak

aynen arkadaşlar bende tavsiye istiyorum ttnet kullanıyorum bende ama 65 tl 16 mgb ben yanlız 8 mgb kullana biliyorum santral desteklemiyomuş oyüzden 8 mgb

benim anlamadığım fiber interneti nasıl veriyolar peki 16 veremeyen 100 mgb interneti nasıl veriyolar anlamadım valla arkadaşlar

@buferhn dsl firmalarının hepsinden uzak ur alacksan fiber al (süperonline) ama adil kota sana sorun çıkartacaksa eğer hiç birşey yapmainternetin bundan sonra taahütsüz sürer onda adil kota yoktur paket yenilersen adil kota girer işin içine onun için yenileme derim ben

Ha bu arada doping vs. bunlara kanmayn alayı ttnet. Farklı olan süperonline ve uydunet. Uydunetinde hizmeti belli. Speronlineda da adil kota sıkıntısı var 20Mpbs hız olunca o kota 2 günde doluyor

Edited by byfandex

[quote name='korkusuz_korkak' date='29 March 2012 - 23:43 ' timestamp='1333053820' post='1177364']
Benimde 2 yıllık uydunet sözleşmem bitti.uydunet güzel ucuz fakat çok sıkıntılı.çok kesiliyor,kesildimide gelmiyor,modemi resetlesende ip adresin değişmiyor,ip adresin haftada yada 2 haftada bir değişiyor,verdikleri modemler dandik.Ayrıca internet kesildi 2dk içerde televizyon izliyim diyorum oda kesilmiş oluyor.Sap gibi kalıyorsun <_<
[/quote]

uydunet hakkında yazmışlar bişeyler..

sözleşmesi biten arkadaşlarımız ttnet i kapatmasınlar müşteri hizmetleriyle anlayacakları dilde konuşsunlar emin olun hızınızı zırtpırt kesmezler arkadaşlar çevremdeki arkadaşlar denediler adamlar kendilerini zor kurtardılar onlar ttnet dende berbat çoğuyla ben ilgileniyorum abi müşteri hizmetleri anlatamam sıgarayı bırakmıştım 30 dk sinirden sıgaraya başladım abi malesef kötünün iyisi ttnet enazından ikinci arayışta hızınız yükseliyor altyapısı ttnet olduğu müddetce malesef kötünün iyisini kullanmak zorunda gibiyiz

[quote name='br3' date='30 March 2012 - 10:44 ' timestamp='1333093455' post='1177487']
sözleşmesi biten arkadaşlarımız ttnet i kapatmasınlar müşteri hizmetleriyle anlayacakları dilde konuşsunlar emin olun hızınızı zırtpırt kesmezler arkadaşlar çevremdeki arkadaşlar denediler adamlar kendilerini zor kurtardılar onlar ttnet dende berbat çoğuyla ben ilgileniyorum abi müşteri hizmetleri anlatamam sıgarayı bırakmıştım 30 dk sinirden sıgaraya başladım abi malesef kötünün iyisi ttnet enazından ikinci arayışta hızınız yükseliyor altyapısı ttnet olduğu müddetce malesef kötünün iyisini kullanmak zorunda gibiyiz
[/quote]

5 yada 6 kere aradım hızım hala aynı.

Bende BİRİ ADSL kullanıyorum taahhüt verirsen piyasada değeri 265TL lik airties in 6271 modeli modem veriyorlar daha sonra kapatıcam dersen modem için 50 tl istiyorlar ttnet gibi dandik modem veripte aylık 2 tl de modem parası almıyorlar sözleşme sonu kapatıcam dersen modemi kaçırma derim ver 50tl yoksa o modemi 50tl ye bulman çok zor ama şuan nasıl yapıyorlar git bi sor derim ben memnunum hızından kopma vs. hiç yaşamadım sadece annem kabloların olduğu yere elektrik süpürgesi soktuğunu varsaymazsak :)

protesto amaçlı geçme hatta hakaret yağdır gıcıklık olsın diye farklı firmaya geç oda telekomun altyapısı zaten değişen bişey yok elin arabını zengin edeceğine türkü et yurtdışına gore fahiş fiyat la alıyoruz ...superonline geç turkcell..

Edited by istanbul82

bende tt net kullanıyorum kopma vs.. hiç yaşamadım ancak ..hizmet çok kötü ,nsanları düdüklemeye çalışıyolar..müşteri hizmetlerine ulaşmak için 10 dk.tel de bekletiyolar ve müşteri temsilcisininde bişeyden anladığı yok rezalet.

[b]Benim de taahütüm yaklaşık 3 ay sonra bitecek. Doping adsl2+ abonesiyim. 2mbit sınırsız kullanıyorum.
2 yıllık idi. İlk senesinde ayda 45TL idi, sonrasında 64TL yani normal fiyatına döndü.
Gayet memnunum.Ufak tefek 1-2 kesintı (kısa süreli) dışında hiçbir sorun & sıkıntı olmadı.İyi hizmet veriyorlar.
Öncelikli olarak bunu bir göz önünde bulundurmanı tavsiye ederim.

Fiber olayı ise, eğer bulunduğun yerde fiberoptik kablo altyapısı varsa ve santrale çok uzak değilsen, bulunduğun yere göre hizmet alabilirsin.Yalnız şartlar uygunsa bile çok tuzlu olacaktır fiyatı.Şu anki tarifeleri hiç bilmiyorum, bir araştır derim.[/b]

[b]Son bir tavsiye : TTnet ve türevi firmalardan uzak dur. (ttnet, smile ..vb)[/b]

Vay anasını be :)
Konuyu baştan sona okudum.
Bütün firmalar hakkında bir tane olumlu bir cümle duymadım :)
Bence gelin hep beraber yeni bir alt yapı kuralım, :) Olmadı hep beraber biryerde bu olayı protesto edelim :)