Jump to content

En İyi Bakım Ve Onarım Programı Hangisi?

ahmetbayram5
 Share

Recommended Posts

bilgisayarınızda mutlaka olmalı dediğiniz bakım ve onarım programı hangisi? benim bilgisayarımda ccleaner,wintools.net,advandec system care var.3'üyle de bakım yapıyorum ve bildiğim kadarıyla ccleaner ve advandec system care bu türün en iyileri.glary utilaties'in de iyi olduğu kimilerince söyleniyor ama kimileriyse bazı dosyaları bozduğunu falan söylüyor.sizin yorumlarınız nedir?

ahmetbayram5 bildiğim kadarıyla ccleaner ve advandec system care bu türün en iyileri demişin yanlış biliyosun bunlar sadece çok fazla reklamı olanlar bu alanın en iyisi Auslogics BoostSpeed dir çok fazla ince ayar vardır biraz uzmanlık ister türkçe dil desteği vardır kesinlikle tavsiyemdir 2nci olarakta tuneup utilities türkçe dil desteği yoktur ama katılımsız yapan arkadaşlarımız bi kısmınıda olsa türkçe yapmışlar şahsi fikrim tanıyanlar tarafından iyi bilgisayar kullanıcıcısı olduğumu söylerler :rolleyes: yukarda arkadaşlarımızın saydığı programlarıda en ince ayrıntılarına kadar bilirim bu alanın en iyisi Auslogics BoostSpeed dir.......ayrıca program hakkında

Şu ana kadar kullandığım en başarılı en gerekli programlardan bir tanesidir, tam performans için bu programdan başkası boş benim için. AusLogics BoostSpeed aynı zamanda dolaylı yoldan bir internet hızlandırıcısıdır. Amacı bilgisayarınızı temiz tutarak internette de tam performans sağlamak.

Özellikler:
# Hataları önler.
# Windows'a bazı ayarları yükler.
# Kütük kayıtlarını temizler.
# Başlıkları (banner) önler ve böylece internette maksimum performans sağlar.
# İnternet bağlantı ayarlarını da kurcalayarak hızda belirli bir artış yaşanmasını sağlar.

Bilgisayarınızın yavaşladığını mı düşünüyorsunuz? Programları çalıştırırken eskisi kadar hızlı açılmıyor mu? İnternette gezinirken hız eskisi kadar değil mi? İşte bu gibi sorulara evet yanıtını veriyorsanız Auslogics BoostSpeed ile bilgisayarınızın açılış hızını arttırabilir, internet bağlantınızı optimize edebilir, programlarınızın daha çabuk açılmasını sağlayabilirsiniz.

BoostSpeed disk ve registy (kayıt girdileri) temizliği yaparak bilgisayarınızın performansını arttırmak üzere hazırlanmış profesyonel bir Windows aracı. Ödül almış bu program ile sisteminizdeki yavaşlama sorunlarını düzeltebilir, ilk kurulumdaki tazeliği ve yüksek performansı tekrar elde edebilirsiniz.

Özellikle Windows başlangıcı ve program çalıştırması gibi konularda bilgisayar kullanıcılarının derdi olan yavaşlık BoostSpeed ile çözüme kavuşuyor. İşletim siteminizin ayarlarını en hızlı çalışacak şekilde ayarlayabilen bu program ile ayrıca internet üzerinde tarayıcı ve e-posta istemcisi gibi programlarında çalışma hızları artmış oluyor.

Edited by safranos

[quote name='safranos' date='19 May 2012 - 08:49 ' timestamp='1337417359' post='1202603']
ahmetbayram5 bildiğim kadarıyla ccleaner ve advandec system care bu türün en iyileri demişin yanlış biliyosun bunlar sadece çok fazla reklamı olanlar bu alanın en iyisi Auslogics BoostSpeed dir çok fazla ince ayar vardır biraz uzmanlık ister türkçe dil desteği vardır kesinlikle tavsiyemdir 2nci olarakta tuneup utilities türkçe dil desteği yoktur ama katılımsız yapan arkadaşlarımız bi kısmınıda olsa türkçe yapmışlar şahsi fikrim tanıyanlar tarafından iyi bilgisayar kullanıcıcısı olduğumu söylerler :rolleyes: yukarda arkadaşlarımızın saydığı programlarıda en ince ayrıntılarına kadar bilirim bu alanın en iyisi Auslogics BoostSpeed dir.......ayrıca program hakkında

Şu ana kadar kullandığım en başarılı en gerekli programlardan bir tanesidir, tam performans için bu programdan başkası boş benim için. AusLogics BoostSpeed aynı zamanda dolaylı yoldan bir internet hızlandırıcısıdır. Amacı bilgisayarınızı temiz tutarak internette de tam performans sağlamak.

Özellikler:
# Hataları önler.
# Windows'a bazı ayarları yükler.
# Kütük kayıtlarını temizler.
# Başlıkları (banner) önler ve böylece internette maksimum performans sağlar.
# İnternet bağlantı ayarlarını da kurcalayarak hızda belirli bir artış yaşanmasını sağlar.

Bilgisayarınızın yavaşladığını mı düşünüyorsunuz? Programları çalıştırırken eskisi kadar hızlı açılmıyor mu? İnternette gezinirken hız eskisi kadar değil mi? İşte bu gibi sorulara evet yanıtını veriyorsanız Auslogics BoostSpeed ile bilgisayarınızın açılış hızını arttırabilir, internet bağlantınızı optimize edebilir, programlarınızın daha çabuk açılmasını sağlayabilirsiniz.

BoostSpeed disk ve registy (kayıt girdileri) temizliği yaparak bilgisayarınızın performansını arttırmak üzere hazırlanmış profesyonel bir Windows aracı. Ödül almış bu program ile sisteminizdeki yavaşlama sorunlarını düzeltebilir, ilk kurulumdaki tazeliği ve yüksek performansı tekrar elde edebilirsiniz.

Özellikle Windows başlangıcı ve program çalıştırması gibi konularda bilgisayar kullanıcılarının derdi olan yavaşlık BoostSpeed ile çözüme kavuşuyor. İşletim siteminizin ayarlarını en hızlı çalışacak şekilde ayarlayabilen bu program ile ayrıca internet üzerinde tarayıcı ve e-posta istemcisi gibi programlarında çalışma hızları artmış oluyor.
[/quote]

AusLogics BoostSpeed kullandım ve advanced system care ile aynı görevi görüyor yani her ikiside fazla para etmez onlar pc nin ince ayarlı internet yada performansla ilgili işlemler görüyor.AusLogics BoostSpeed daha geçmişi birde geri dönüşüm kutusundakilerini boşaltamıyor...ccleaner hepsinden daha iyi onda da ince ayar war..tek tıkla tamamdır

[quote name='bozart' date='19 May 2012 - 12:50 ' timestamp='1337421002' post='1202619']
AusLogics BoostSpeed kullandım ve advanced system care ile aynı görevi görüyor yani her ikiside fazla para etmez onlar pc nin ince ayarlı internet yada performansla ilgili işlemler görüyor.AusLogics BoostSpeed daha geçmişi birde geri dönüşüm kutusundakilerini boşaltamıyor...ccleaner hepsinden daha iyi onda da ince ayar war..tek tıkla tamamdır
[/quote]
geçmişide geri dönüşüm kutusunuda üstelik geri getirilmeyecek biçimde bile temizleyebilirsin bozart kardeşim galiba programı tam öğrenmeden kaldırmışın ben bu programın satıcısı veya pazarlayanı değilim kimse yanlış anlamasın ama bu türlerin en iyisidir iddaam o yönde....

[quote name='safranos' date='19 May 2012 - 09:55 ' timestamp='1337421321' post='1202624']
geçmişide geri dönüşüm kutusunuda üstelik geri getirilmeyecek biçimde bile temizleyebilirsin bozart kardeşim galiba programı tam öğrenmeden kaldırmışın ben bu programın satıcısı veya pazarlayanı değilim kimse yanlış anlamasın ama bu türlerin en iyisidir iddaam o yönde....
[/quote]

öyle diyorsunda millet senın gibi prof deilki:) onun için kolay a kaçıyor amma genede ccleaner pratik oldugundan söylüyom...
ben daha önceleri saydıkların programlarında kullandım en iyi ödül almış system programı [u][i][b][size="4"]System Mechanic Professional[/size][/b][/i][/u] üzerine tanımam şimdiki güncel hali pc yi kastıgı için bıraktım onu.eski versiyonu duruyor arada bir onu kullanıyom.

• 1 ay sonra...

Arkadaşlar ben auslogics boost speed programını şiddetle tavsiye ediyorum. Hatta sizler lisans crack serial falan aramayasınız diye ben katılımsız yaptım...
link mediafire sağlam...!
[spoiler][codebox]http://www.mediafire.com/?64822f0ef7o0sk1[/codebox][/spoiler]
Tnc
[spoiler]http://www.tnctr.com/topic/204956-auslogics-boost-speed-full-katylymsyz/[/spoiler]

Auslogics Boostspeed up 5 deneme sürümünü yükledim az önce kendi sitesinden.Bilgisayarda 185 problem buldu kayıt defteri gereksiz kısayol falan... Denem sürümü olduğu için 15 sorunu çözeceğiz geri kalanı için programı satın almanız gerekiyor dedi. Tamam dedim satın al butonuna bastım.90 tl bi fiyat çıktı karşıma.Sonra siteyi kapattım hemen bir siteyi kapatmak istedim hemen yazı çıktı.Bekleyin gitmeyin size %20 indirim var dedi tamam dedim fiyat 72,5 olarak değişti.Bunuda beğenmedim bidaha kapat dedim bu ferde bekle dedi sana %30 indirim var tamam dedim fiyat 63 tl ye düştü :)) sonra bidaha olurmu %50 indirim falan çıkarmı diye siteyi bidaha kapattım yemedi :PP Ben bilgisayardan çok fazla anlamıyorum ama şu an advanced system care 5 pro kullanıyorum gayet memnunum.Yanında ccleaner da var. ASC ile ccleaner arasında şöyle bir fark olabilir diye düşünüyorum. ASC bazı kayıt defteri girdilerini silerken bunları silmek sisteminizi etkileyebilir diye bir uyarı çıkarıyor.CCleaner da bu yok ccleaner herşeyi siliyor.ASC 5 te regediti taradığınızda bulduğu dosyaları sarı ve yeşil olarak ayırıyor.Yeşilleri siliyor sarıları size bırakıyor.CCleaner bedava olduğundan iyi ama diğerlerinin daha çok özelliği var. Ama ben herşeye rağmen ASC 5 proyu öneririm bunun yanında Tweak Now yazılımıda iyi olabilir.

Müjdemi isterim Auslogics Boostspeep programını kurmuştum ya onu sildikten sonra bir site daha açıldı ordada %50 indirim kazandınız yazdı girdim siteye fiyat 45 tl ye düştü :D:D
Yani bu yazılımı paralı almak isteyenler bu taktiği uygularlarsa 45 tl ye sahip olabilirler :)

Müjdemi isterim Auslogics Boostspeep programını kurmuştum ya onu sildikten sonra bir site daha açıldı ordada %50 indirim kazandınız yazdı girdim siteye fiyat 45 tl ye düştü :D:D
Yani bu yazılımı paralı almak isteyenler bu taktiği uygularlarsa 45 tl ye sahip olabilirler :)

[color="#FF0000"][b][size="4"]Advanced SystemCare Pro 5.3.0.246 TR [ x86 - x64 ][/size][/b][/color]

[size="3"][b]Boyut[/b]: 26,7 MB
[b]Dil[/b]: Multi Language (TR)
[b]Exe Tipi[/b]: Katılımsız
[b]Kullanım[/b]: Sınırsız
[b]Platform[/b]: Windows XP / Vista / 7[/size]

[color="#FF0000"][size="4"][b].: Kurulum Notları :.[/b][/size][/color]

[size="3"][b]#[/b] Programın İnternetle İrtibatı Kesilmiştir.
[b]#[/b] Kurulmadan Önce Kalıntılar Temizlenir.
[b]#[/b] Lisans Bilgileri Autoit İle Girilecektir Klavye - Maus İle Oynamayın.
[b]#[/b] Varsayılan Dil Türkçe'ye Ayarlanmıştır.
[b]#[/b] Kurulumla İlgili Bilgi Verilene Kadar Bekleyiniz...[/size]

[code]http://letitbit.net/download/30349.33fe63cb13ad16419ec5a32423c8/Advanced%2BSystemCare%2BPro%2B5.3.0.246%2BTR.exe.html[/code]

Edited by digitall

ARkadaşım advanced system care 5 kim ne derse desin burdan YOK O PROGRAM İŞE YARAMAZ YOK BU DİYENLEREDE SÖYLÜYORUM Bİ B*K BİLMİONUZ 7 AY OLDU FORMAT ATALI TIK DEMEDİ WİNDOWs!!! ACABA NEDEN ADVANCED SYSTEM CARE 5 SİSTEM BOŞTA İKEN OTOMATİK TEMİZLEME YAPIO HİÇ GİRİMİORUM BİLE ARTIK PROGRAMA İYİKİ VARSIN IOBIT!!! İÇİNDE SMART RAM İLE RAM KULLANIMIM % 15 E KADAR DÜŞÜO ŞUAN KAÇ SEKME AÇIK RAM KULLANIMI ANCA %20 OLUO BİLMİSOSAN BURDA PROFESÖÖÖRR GİBİ KONUŞMICAN HEPSİ HİKAYE DİYORUM CCLEANER DA KULLANDIM İŞE YARAMAZ ADVANCED SYSTEM CARE 5 İN YANINA BİLE YAKLAŞAMAZ artık format derdine son IOBIT ile :)) optimize ile ilgili her programı uzun süre denedim neyin ne olduğunu bilirim sizin o kullandıklarınız belli şeyleri yapabilior bu programın içinde ne ararsan varr her şeyi demeyim birçok sorunu çözdüm bununla çok yazdım ama deydi yazdığıma diye düşünüyorum BENDEN BU KADAR SAYGILAR... by conviction

ADVANCED SYSTEM CARE 5 PRO ;) bazen farkındalık yaratanları görebilmek lazım.. ( ASC5 pro-IOBIT)