Jump to content

Işletim Sistemi Olmayan Bilgisayar

enginyigit
 Share

Recommended Posts

Lisans sorunlarıyla uğraşmamak için Windows7 Kur.

Celeron yorumu yapan çok bilmişler için not : gidin önce bir cihaz alın kullanın sonra yorum yapın isterseniz.

Hala 10 sene öncesindeki celeron muhabbetini devam ettirmenin gereği yok.

• 2 ay sonra...
Lisans sorunlarıyla uğraşmamak için Windows7 Kur.

Celeron yorumu yapan çok bilmişler için not : gidin önce bir cihaz alın kullanın sonra yorum yapın isterseniz.

Hala 10 sene öncesindeki celeron muhabbetini devam ettirmenin gereği yok.

1. XP'de lisans sorunu çoktan çözüldü !

2. Celeron işlemci kullandım (yaşım küçük ama :D ) Windows 7 çok ağır çalışıyor.

Edited by denizduac5

yenialdığım fdos yüklü notebooka win 8 kurmak istiyorum forumda hangi versiyonu ve nasıl kurabiliirim teşekkürler

Versiyon olrak pro sürümünü kullanabilirsin. 32bit yada 64bit olması senin keyfine kalmış.Herkesin görüşü kendince farklı ve mantıklı.Herkes farklı bir şey söyleyebilir.Aklına hangisi yatıyorsa onu seç. Öncelikle istediğin işletim sistemini indir veya bir yerden temin et elinde cd/dvd olsun. Sonrasını videodan anlatıldığı gibi;

http://www.youtube.com/watch?v=hBQvcRMnX-c

Arkadaş ne yaptı bilmem ama herifler dedemden kalma makinalara windows 8 yükleyip temcit plavı bayatlasıya kadar vitrinleri süsletiyor 900 tl den kakalayabildiklerine artık.Bencede Windows 8 bir dene baktın olmuyor direk XP atla Zira window8 de zorlanan 7 de de zorlanır .Tabi bir not umarım"sanallaştırma"zımbırtısını işlemci destekliyordur.Yoksa kurulmaz Windows 8. Ben yerinde olsam basarım Linux'u Ne XP si ya

• 3 hafta sonra ...

Bu bilgisayara kurulabilecek en iyi sistem Windows 7 Starter'dir. Tamam az özellikli, arkaplanda değişmiyor fakat yamalarla açabilirsiniz.... Windows 7 Starter'in işlemci kullanımı ve ram kullanımı çok düşük. XP ise artık çağımızın gereksinimlerini karşılamıyor, Windows 8 hızlı açılır fakat metro uygulama odaklı olduğu için pek performans alamazsınız.