Jump to content

Turbobit Link Generator V1.2 (Kendi Yapımım)

nightmare3519
 Share

Recommended Posts

• Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

aferin dostum, güzel iş çıkarmışsın, bende ams de Bu olayı  (verileri aktarma) çözemedim gitti :D bu arada adf . ly link bulucu yapacağın yerine, paragraph.settext , üstüne adf ly link çözücüyü eklesen de paragraph a direk down linklerini yazdırmak daha mantıklı olmazmıydı ? bir şey daha, denemek için 1-2 dosya denedim, çevirmedi."adf.ly0" yazıyor 

Edited by wolfman.tr_

Nightmare Güzel Çalışma Emeğine Sağlık, Bence Ams de Örnek Çalışmalar Bölümüne Apz Vs Paylaşmalısın Geliştirmek Amacıyla.. ;)

Yorumun için sağol fakat apz paylaşmayı düşünmüyorum zaten çok basit bir çalışma biraz üstünde durursan yapabilirsin.

eyv. kardesimm emegine saglik umarim hep guncel olur :)

Uploded içinde yapsan harika olur hocam

Uploadede yapmam için gturbobit gibi siteye girince direk linki veren siteler lazım diğer sitelerde butona tıklamak gerekiyor pairs abimin yardımıyla diğer link çeviricilere yelken açacağım ama şimdilik turbobit :)

aferin dostum, güzel iş çıkarmışsın, bende ams de Bu olayı  (verileri aktarma) çözemedim gitti :D bu arada adf . ly link bulucu yapacağın yerine, paragraph.settext , üstüne adf ly link çözücüyü eklesen de paragraph a direk down linklerini yazdırmak daha mantıklı olmazmıydı ? bir şey daha, denemek için 1-2 dosya denedim, çevirmedi."adf.ly0" yazıyor 

Bütün yapıştırdığın linklerde bu hatayımı verdi ?

ne işe yaradığını anlayamadım kardeşim buraya link atınca indirmemi yapmamıza yarıyor açıklamasını yaparsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler

çıkan adf.ly linkini idm e veya direk tarayıcınızın url bölümüne yapıştırırsanız premium link şeklinde indirebilirinsiz.

pc restart yapınca çalıştı.verdiği adf.ly linkini

mozilla yeni sekme yapıştırın direk idm dovland yapıyor.

tesekurler ..program için...

panoya kopyala butonu eklenebilirmi program müthiş olmuş

Tabikide hemen yapar güncellerim linki kolay bir istek bu :)

• 1 ay sonra...
  • 3 hafta sonra ...