Jump to content

Hayalinizdeki Telefon :)

pc-se7en
 Share

Recommended Posts

biride çıkıp demiyor ki "aga bu nedir?". Adam hayalinizdeki telefon nedir diye sormuş, herkes mazi yapmış. ne yani hayalinizdeki telefon bu mu şimdi:

DSCI8214.jpg

Oturup renkli ekranı bile olmayan bir telefon hayaliyle mi yaşadınız, değişik fantezileriniz mi var? gözünüzü seveyim yapmayın ya.

1)Acilen sıfır çerçeveli akıllı telefonlar cıkmak zorunda :) Kenarlardaki, üstteki ve alttaki bosluklar cok canımı sıkmakta :)
2)Hologram, projeksiyon, ultra ince, ve en az 1 hafta sarjı dayanabilen telefonlar görmek istiyorum.
3)Minumum 10 inch ve katlandığında 3 inche düşebilen telefonlar olsun istiyorum.
4)%100 dayanıklı, sudan etkilenmeyen telefon görmek istiyorum.
5)%100 söylediklerimi yazabilen telefon olsun istiyorum .
6)Karsımdaki bir çinli arkadaşla telefon konuşması yaparken, :) telefonun anında tercümanlık yapmasını istiyorum.
7)5 duyumuzu algılayan telefon istiyorum.Düşündüklerimi anlayan bir telefon olsun istiyorum. Dokunmatik olmasın beni hissedip istediklerimi yerine getiren telefon istiyorum.
8)Kamerasını göktürk2 uydusunun çözünürlüğünde olsun istiyorum :)
9)Ve tabiki android işletim sistemli olsun istiyorum.
10)Yukarıdaki bütün saydıklarımı tek bir telefonda hayal ediyorum. :) Cok mu be aga :)

8. madde haric digerlerinin gerceklesmesi cok yakın :)

Edited by &ULTİMATE&

1)Acilen sıfır çerçeveli akıllı telefonlar cıkmak zorunda :) Kenarlardaki, üstteki ve alttaki bosluklar cok canımı sıkmakta :)
2)Hologram, projeksiyon, ultra ince, ve en az 1 hafta sarjı dayanabilen telefonlar görmek istiyorum.
3)Minumum 10 inch ve katlandığında 3 inche düşebilen telefonlar olsun istiyorum.
4)%100 dayanıklı, sudan etkilenmeyen telefon görmek istiyorum.
5)%100 söylediklerimi yazabilen telefon olsun istiyorum .
6)Karsımdaki bir çinli arkadaşla telefon konuşması yaparken, :) telefonun anında tercümanlık yapmasını istiyorum.
7)5 duyumuzu algılayan telefon istiyorum.Düşündüklerimi anlayan bir telefon olsun istiyorum. Dokunmatik olmasın beni hissedip istediklerimi yerine getiren telefon istiyorum.
8)Kamerasını göktürk2 uydusunun çözünürlüğünde olsun istiyorum :)
9)Ve tabiki android işletim sistemli olsun istiyorum.
10)Yukarıdaki bütün saydıklarımı tek bir telefonda hayal ediyorum. :) Cok mu be aga :)

8. madde haric digerlerinin gerceklesmesi cok yakın :)

demek ki neymiş? fazla bilim kurgu filmi seyredince böyle oluyormuş

sıfır çerçeveli, şarjı uzun süre gidebilen ve hem arka hem ön kamerası çok sağlam çeken bi telefon çok cazip olurdu. dokunmatiği de çok sağlam olacak tabii. ekranı mesela çizilmeye karşı dayanıklı olacak. ULTİMATE& nin yazdığı bazı maddeler olabilir tabii ama, göktürk2 kamerası falan çok abartı bence :D

[quote name="KintaRo" post="1265924" timestamp="1356359121"]  demek ki neymiş? fazla bilim kurgu filmi seyredince böyle oluyormuş[/quote][quote name="KintaRo" post="1265924" timestamp="1356359121"]  demek ki neymiş? fazla bilim kurgu filmi seyredince böyle oluyormuş[/quote] Daha bir kaç yıl öncesine kadar sürücüs araba imkansızdı. Bak google amcaya onuda yaptı. :) Ben inanıyorum 10 yıla kadar bütün bu söylediklerim olacak :) Göktürk Kamerası hariç :) Duyulu algılayabilen bilgisayar ibm başarmak üzere. Tercuman telefon yazılımı su anda yazıldı. Ve denemede :) Hologram zaten var. Bükülebilen ekranlar samsung sağolsun var. Projeksiyonlu tekefonda var galaxy beam Ne kaldı bütün bu özellikleri bir araya getirecek bir dev lazım :) Neyse @KintaRo. 10 yıl sonra bu konuyu tozlu raflardan yukarı alırım. O zaman görrük :)