Jump to content

Windows 7 Tüm Sürümler (X86X64) 9In1 Aralık 2012

köylü
 Share

Recommended Posts

4x ile yazdırdım gene olmadı bir ara indirirken bağlantı kopmuştu bende idm ile tekrar dvm etmiştim ondan olabilir mi ?

Md5 değerlerini bir arkadaş paylaşırsa kontrol edebilirsin aslında. Benim hdd yanımda değil olsaydı koyardım değerleri bir bakardın.

• Replies 207
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

köylü her zzamanki gibi çok güzel olmuş ellerine sağlık

home premium kurdum hiç bir sıkıntı yok. tek sıkıntı linklerde torrenten çabuk indi. ama mülti linkden indiremedim. 

Edited by baytt

Köylü kardeşim sana güvendim indirdim bu sistemi ve benim internetim kotalı dedim ki köylü yanlış yapmaz sistemleri dedim indirdim kurdum ama windows başlatılıyorda takılıyor...çok sinir oldum hem 32 bitde denedim heme 64 bittde

Kurulum yapılıyor herşey güzel gidiyor hoşgeldiniz diyor sonra masaüstü simgeleri hazırlanıyor DEMESİ GEREKİRKEN kapatılıyor diyor yeniden başlıyor ve windows başlatılıyor ekranında takılıyor ondan sonra kapatım açtım sonra benim pcnin markası fujitsu, pcyi açıyorum bu seferde fujitsuda takılıyor yani pcye giremiyorum ama başka bir w7 kurunca direk giriyorum nasıl oluyor bu ? seninki aralık güncellemesi olduğu için indirdim ama hiç olmadı kardeşim yakıştıramadım sana veya ben mi yapamadım bilmiyorum netde araştırdım crack'de sorun vardır diyolar, ben aktivasyonu yaptırıyordum kurarken acaba onda mı sorun var ? ondan mı böyle oluyor anlamadım , hash değerleri falan hepsi tutuyor kuruyor sistemi ama işte böyle alıyor lütfen bi cevap verin

Edited by volkanmanav

Köylü kardeşim sana güvendim indirdim bu sistemi ve benim internetim kotalı dedim ki köylü yanlış yapmaz sistemleri dedim indirdim kurdum ama windows başlatılıyorda takılıyor...çok sinir oldum hem 32 bitde denedim heme 64 bittde

Kurulum yapılıyor herşey güzel gidiyor hoşgeldiniz diyor sonra masaüstü simgeleri hazırlanıyor DEMESİ GEREKİRKEN kapatılıyor diyor yeniden başlıyor ve windows başlatılıyor ekranında takılıyor ondan sonra kapatım açtım sonra benim pcnin markası fujitsu, pcyi açıyorum bu seferde fujitsuda takılıyor yani pcye giremiyorum ama başka bir w7 kurunca direk giriyorum nasıl oluyor bu ? seninki aralık güncellemesi olduğu için indirdim ama hiç olmadı kardeşim yakıştıramadım sana veya ben mi yapamadım bilmiyorum netde araştırdım crack'de sorun vardır diyolar, ben aktivasyonu yaptırıyordum kurarken acaba onda mı sorun var ? ondan mı böyle oluyor anlamadım , hash değerleri falan hepsi tutuyor kuruyor sistemi ama işte böyle alıyor lütfen bi cevap verin

temiz bir format at ve bu kez oto aktivasyonu hayır seçerek yap.

• Editor
Köylü

Bu çalışmanı beğendim, sağol.

Aktivasyon seçimli olması çok güzel.

Ancak bu çalışmanın seçim sormadan doğrudan aktivasyonlu kuran versiyonunu istiyorum.

Bu mümkünmüdür? nasıl yapabilirim?

saygılar.

Rarlı dosya içerisindeki klasörü iso içerisinden sources klasörüne koy tüm sürümlerde aktivasyon penceresi iptal olur sessiz ekranda görünmeden aktivasyon olur

[attachment=949:sessizaktivasyon.rar]

Rarlı dosya içerisindeki klasörü iso içerisinden sources klasörüne koy tüm sürümlerde aktivasyon penceresi ve aktivasyon  iptal olur

[attachment=950:aktivasyoniptal.rar]