Jump to content

Windows 7 Tüm Sürümler (X86X64) 9In1 Aralık 2012

köylü
 Share

Recommended Posts

• Replies 207
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Editor
IE 10 Kaldırabiliyormuyuz? Teşekkürler Saygılar...

İe10 kaldırabilir kaldımak için asagıdaki kodları kullanın veyahutta ek dosyada hazır cmd ler var indirin kullanın

x86 için

DISM.exe /Online /Remove-Package /PackageName:Microsoft-Windows-InternetExplorer-Package-TopLevel~31bf3856ad364e35~x86~~10.2.9200.16438

x64 için

DISM.exe /Online /Remove-Package /PackageName:Microsoft-Windows-InternetExplorer-Package-TopLevel~31bf3856ad364e35~amd64~~10.2.9200.16438

[attachment=927:ie10unistall.rar]

Edited by köylü

İe10 kaldırabilir kaldımak için asagıdaki kodları kullanın veyahutta ek dosyada hazır cmd ler var indirin kullanın

x86 için

DISM.exe /Online /Remove-Package /PackageName:Microsoft-Windows-InternetExplorer-Package-TopLevel~31bf3856ad364e35~x86~~10.2.9200.16438

x64 için

DISM.exe /Online /Remove-Package /PackageName:Microsoft-Windows-InternetExplorer-Package-TopLevel~31bf3856ad364e35~amd64~~10.2.9200.16438

attachicon.gifie10unistall.rar

Teşekkür ederim...

köylü önce de sana bahsetmiştim ya ben bu isoyu DVD'ye değil de multiboot yapmak istediğim USB'me aktarmak istiyorum diye, ancak install.wim dosyası 4 GB'dan büyük olduğu için FAT32 olmak zorunda olan USB'me aktaramıyorum diye, yine ucunda kalmış install.wim dosyası. 4,06 GB olmuş bu sefer de.

Bir daha ki güncel AIO yapacağında bu talebimi değerlendirir misin? Bir kaç ufak tefek gereksiz dosyayı kaldırıp install.wim'i 3,99 GB'a falan çekebilir misin? Ben wim dosyasını editleyemiyorum. Bu konuda o kadar profesyonel değilim. Teşekkürler...

• Editor
köylü önce de sana bahsetmiştim ya ben bu isoyu DVD'ye değil de multiboot yapmak istediğim USB'me aktarmak istiyorum diye, ancak install.wim dosyası 4 GB'dan büyük olduğu için FAT32 olmak zorunda olan USB'me aktaramıyorum diye, yine ucunda kalmış install.wim dosyası. 4,06 GB olmuş bu sefer de.

Bir daha ki güncel AIO yapacağında bu talebimi değerlendirir misin? Bir kaç ufak tefek gereksiz dosyayı kaldırıp install.wim'i 3,99 GB'a falan çekebilir misin? Ben wim dosyasını editleyemiyorum. Bu konuda o kadar profesyonel değilim. Teşekkürler...

Seni anlıyorum fakat istediğin mümkün değil install.wim içerisinde 9 adet imaj var hepsi tek tek acılacak istediğin boyuta ulasmak için her imajın içinden en azından 500mb yer silmek gerek orjinal kullanıcılarında kullandığını düsünürsek bu sistemde bunu yapmam imkansız

linkler kırık mediafire  veya turbobitten yüklersen seviniriz teşekkürler
http://s57.turbobit.ru:9001/download.php?name=ARALIKAIO.rupi.rar&md5=7bf818cf273a8b4015ad4e29b4a8282e&fid=amjduh8c7wjf&uid=65A1482D886276B8158DE2C3F94FF092&speed=30720&till=1356745646&trycount=0&ip=95.14.58.154&sid=c76b26522bee72a121b17d00676f0060&browser=0f42c6aa0413f75d75f1c45367c3fc7a&did=809024078&sign=bf4b3bc45b1585fb3eb8f8e8c8234a39

Seni anlıyorum fakat istediğin mümkün değil install.wim içerisinde 9 adet imaj var hepsi tek tek acılacak istediğin boyuta ulasmak için her imajın içinden en azından 500mb yer silmek gerek orjinal kullanıcılarında kullandığını düsünürsek bu sistemde bunu yapmam imkansız

Anladım. Artık başka bir çözüm arayacağız.

Bu arada rupi'nin paylaştığı iso dosyasının hashleri tuttu. Bilginize...

Köylü hocam elinize sağlık. Bu paylaşımınızı indirmeyi düşünüyorum ancak 2 sorum olacaktı:

1- USB'den kurulumu destekliyor mu?

2- Ben ingilizce windows kullanıyorum. Dili ingilizce dönüştürmek mümkün müdür? Mümkünse nasıl ?

Teşekkürler.

Edited by mcmstar

Ben Köylü hocanın yaptığı sistemleri hep kullanıyorum. Bu sefer ki de güzel. USB'den kurulum yaptım. Aslında önemli bir şey değil ama web sayfalarının görünümü önceki sürüme göre farklı. Acaba farklı bir ayar mı var?
Gözümden kaçmış; IE 10 varmış. IE 10'da bir iki sorun çıktı.

Edited by Ironeagle

usb ye      Win8 Win7 Vista Win7Pe Usb Kurulum Hazırlama Aracı    veya   Win Setup_1_0_beta8  programları ile NTFS biçimlendirme yaparak yazdırırsanız install.wim 4 gb sorunu yaşamassınız.. ben 4gb dan büyük isoları genellikle Win Setup_1_0_beta8 le yazdırıp format attım bu güne kadarda bi sorunla karşılaşmadım köylü nün Win8 Win7 Vista Win7Pe Usb programınıda denedim ondada bi sorunla karşılaşmadım 

Win8 Win7 Vista Win7Pe Usb

http://www.tnctr.com/topic/208000-win8-win7-vista-win7pe-usb-kurulum-hazyrlama-aracy/

Win Setup_1_0_beta8

http://www.softpedia.com/get/PORTABLE-SOFTWARE/System/System-Enhancements/WinSetupFromUSB.shtml

Aynı hataları Windows 8 kurup kullanınca da aldım; IE 10'la ilgili belki. Sorun şu ki; hotmail hesabıma giriyorum ama şu an bağlanamıyoruz mesajı geliyor ve gelenlere falan bakamıyorum. Sonra bir indirme sitesinde indirme linki görünmüyor. Aynı işlemleri Chrome'da sorunsuz yapabiliyorum.