Jump to content

Windows 7 Tüm Sürümler (X86X64) 9In1 Aralık 2012

köylü
 Share

Recommended Posts

• Editor

internet explorer 10 da sorunlar olabilir sorun yasayanlar ve kaldırmak isteyenler için önceki postlarda dism kodu verdim kod ile ie10 ait tüm dosyaları temizleyip güncellemelerden ie9u yükleyebilir veyahutta ie8 le devam edebilirsiniz

• Replies 207
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tek link:
http://letitbit.net/folder/18804931/13740883l
Alternatif
http://turbobit.net/download/folder/1374001
Torrent
http://nextdown.net/files/POYWHBT2/Windows%207%20Tum%20Surumler%20_x86x64_%209in1%20Aralik%202012%20Guncel.torrent

Rar PAss: rupi

Edited by sere

Köylü abicim iyisiyle kötüsüyle (ki, böyle bir şeyle karşılaşmadık) yapmış olduğunuz çalışmalar için çok teşekkür ediyorum. Günlük hayatımızı kolaylaştıran kimilerine göre ekmek yediren bir çalışmayı çantamızda bulundurmada ve evlerimizde kullanmaya yardımcı olduğunuz için ayrıca Teşekkür ediyorum...Başarılarınız devamı dilerim.....Herkes yemek yapar lakin lezzet vermek marifette saklı...İş var işçi var, Bitirmek var, Emek vermek var...

• Editor
ben 1 aydır ie10'u kullanıyorum hem de köylünün lite win7'sinde hiç bir sorun yaşamıyorum. bu kurulumda neden sıkıntılı ki ie10 anlamadım.

İe10 da sıkıntı yok ie9 da ik cıktığında sisteme eklediğim için bazı arkadaşlardan tepki almıştım

Ama bu sisteme ie10 eklememin baska bir sebebi var ie9 daha cok yer kaplıyor dvd ye sığmadı onun için ie10 ekledim beğenmeyenler dha evvelde söylediğim gibi verdiğim dosyalarla sorunsuz kaldırabilir ve ie9a güncelleyebilir

@mgokce fat bellekler için bir dosya atmıştım pm ile deneme imkanın oldumu?

Köylü nün vermiş olduğu orjinal linkleri indirin.şuan 5 makineye kurdum en ufak bir sorun yok.bundan önce haziran aio sürümünü kullanıyordum güncel olması için bunu indirip kurdum.Köylü nün buzamana kadar paylaştığı sistemleri arşivledim aynı zamanda sanalda da denedim.konu içinde verilen linkleri köylü kardeşimiz onaylıyorsa indirin yoksa orjinal linkten şaşmayın.Yani bende bu bahsettiğiniz sorunların hiç biri yok.

Köylü nün vermiş olduğu orjinal linkleri indirin.şuan 5 makineye kurdum en ufak bir sorun yok.bundan önce haziran aio sürümünü kullanıyordum güncel olması için bunu indirip kurdum.Köylü nün buzamana kadar paylaştığı sistemleri arşivledim aynı zamanda sanalda da denedim.konu içinde verilen linkleri köylü kardeşimiz onaylıyorsa indirin yoksa orjinal linkten şaşmayın.Yani bende bu bahsettiğiniz sorunların hiç biri yok.

bende dediğinin tam tersi indirin diyorum eğer aynı şekilde aynı hatayı ben de alsaydım zaten paylaşmazdım. Benim verdiğim linklerde sorun yoktur.

bende dediğinin tam tersi indirin diyorum eğer aynı şekilde aynı hatayı ben de alsaydım zaten paylaşmazdım. Benim verdiğim linklerde sorun yoktur.

İsteyen istediğini indirsin benim ona itirazım yok amma bazı arkadaşlar farklı linklerden indirdik ve bazı sorunlar var diyor bende ona istinaden bu cevabı yazdım.orjinal link haricindeki linklerde sorun var yada yok o beni ilgilendirmez onu indirenleri bağlar.ben köylünün verdiği linklerde ve sistemde sorun yok diye belirttim.