Jump to content

Connectify Ile Bağlantı Problemi (Win8) !(Çözüldü)

Mrtkx
 Share

Recommended Posts

Merhaba, önceki işletim sistemim Win7 de sorunsuz olarak kullandığım Connectify Hotspot programında sistemi Win8'e yükselttiğimden berri sorun yaşamaktayım.Internet paylaşımında ilk 4 dakika sıkıntı yok , ama sonrasında cihazlar arasındaki bağlantı kesiliyor. Ben telefonumdan bağlantıyı unut diyip tekrar bağlandığımda ise tekrar aktifleşiyor ama 4 dk sonra gene aynı durum.Farklı telefonlarla da denememe rağmem görünüşe göre sorun Win8 den kaynaklanıyor.Çünkü Win8'in kendi Virtual Wifi özelliğini kullanarak sanal bir ağ kurduğumda tekrar aynı sorunla karşılaştım.Deffender ve Firewall'ı kapatarak da denedim herşeyi.Yardımlarınızı bekliyorum.Tşklr.

Edited by Mrtkx

win 7 de hali hazırda kusursuz çalışıyor zaten.problem şu bilgisayara bağlantı gerçekleştikten kısa süre sonra birşekilde bağlantı bloke oluyor.Cihazlar bağlı olarak görünüyor ama veri paylaşımı olmuyor.

"Son güncelleştirmelerin tümünü ve son sürüm connectify'ı yükledim.Netice aynı,cihaz bağlı ama veri alışverişi yok dördüncü dk.dan sonra. :angry2: "

- Tam bu iletiyi gönderecekken son ümit Wifi'nin son güncellemesi var mı diye kontrol edeyim dedim.Varmış, yükledim ve yarım saatten berri bağlantı kusursuz olarak gerçekleşmekte.Hepinize alakanızdan dolayı çok teşekkür ederim.

"Son güncelleştirmelerin tümünü ve son sürüm connectify'ı yükledim.Netice aynı,cihaz bağlı ama veri alışverişi yok dördüncü dk.dan sonra. :angry2: "

- Tam bu iletiyi gönderecekken son ümit Wifi'nin son güncellemesi var mı diye kontrol edeyim dedim.Varmış, yükledim ve yarım saatten berri bağlantı kusursuz olarak gerçekleşmekte.Hepinize alakanızdan dolayı çok teşekkür ederim.

İyi çözmüşsün :D

• 10 ay sonra...

Connectify ve Virtual WiFi Router_2.0.1.5 ile her ikisiyle de komşudan gelen wifi interneti bir laptoptan diğerine aktardım.2.Laptop bağlanıyor.Ancak android tablet 5 diş "mükemmel" bağlandı yazıyor fakat chrome,mozilla,tarayıcı üzerindeki 3 browserla da internete çıkamıyor.
(Tablet Piranha Aristo 2 tab 7 Android 4.1.2 yüklü.)

Tablet bu ağa(1.Laptopa bağlı) bağlandı yazdığı halde neden nete giremez.

Lütfen yardım.

Connectify ve Virtual WiFi Router_2.0.1.5 ile her ikisiyle de komşudan gelen wifi interneti bir laptoptan diğerine aktardım.2.Laptop bağlanıyor.Ancak android tablet 5 diş "mükemmel" bağlandı yazıyor fakat chrome,mozilla,tarayıcı üzerindeki 3 browserla da internete çıkamıyor.
(Tablet Piranha Aristo 2 tab 7 Android 4.1.2 yüklü.)

Tablet bu ağa(1.Laptopa bağlı) bağlandı yazdığı halde neden nete giremez.

Lütfen yardım.

NOT"Güvenlik Türü ile alakalı olduğuna dair yazılar var nette.wifi kaynak WPA2-PSK
Connectify ve VirtualWiFiRouter_2.0.1.5  wifi yayınları güvenlik şekli de WPA2-PSK
Tablet zor da olsa wifi kaynak a bağlanıyor.(WPA2-PSK)

yani sorun güvenlik şekli değil gibi duruyor."

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• By Emre028
      Windows 8.1 Embedded Industry Pro Update 3 | Güncel | Kasım 2022 | AIO
      =================================================================================================================

=================================================================================================================
      28 Ekim 2022 tarihiyle günceldir. 
      Windows 10'a yükseltme ve telemetri gibi gereksiz hiçbir güncellemeyi sisteme dahil etmedim.
      ISO'dan Elle yükseltme ve setup dosyaları silindi.
      Windows Defender, Windows Search, Hata Raporlama, SmartScreen ve MSRT devre dışı bırakıldı.
      .NET Framework 4.8 ve TR dil paketi eklendi.
      Kurulumu eski ve düşük donanımlı PC'lerini göz önünde bulundurarak WIM olarak paketledim.
      BIOS - UEFI kurulum yapabilirsiniz.
      32-Bit
      64-Bit
      BIOS - UEFI Boot Menüsü

MediaFire Tek Link
      Ad: 9600.16384.130821-1623.WINBLUE_RTM_CLIENTEmbeddedIndustry_OEMRET_X86-X64FRE_TR-TR.ISO
      Boyut: 4461101056 bayt (4254 MiB)
      CRC32: AA0FE321
      CRC64: 84E2B219DB358511
      SHA256: 5e82189bd1265d8b1a80cbcd8c086ff823ae50883d540ae9c9a032729d7b6876
      SHA1: e2522f151b4d507fcc339701e8e473f43f3c9ed2
      BLAKE2sp: 7fcf987093ef046ca4ccf21f0efc93cb5b2703f656734547122db05ff7292148
    • By ratapan
      Wine ile kullandığım bi program var.Mint 17 de iken ses ile ilgili bir sorun yoktu.18 e geçtikten sonra wine ile çalıştırdığım uygulamadaki seslerin ilk bölümü çok hızlı bir şeklide hoparlörden çıkıyor.Örneğim uygulamada "merhaba"  sesi çıkması gerekirken "erhaba" ya da "rhaba" şeklinde ses çıkıyor uygulamdan.Acaba nasıl çözebilirim bu sorunu.Wine ile kullandığım program mürşid 3.1.Programın yeni sürümleri de var fakat bu sürümü elimde olmayan sebeplerden dolayı değiştiremiyorum.Sistemim mint 18 cinnamon x64 wine:1.6.2
    • By theater5583
      Laptop Lenovo G580 geçenlerde bilgisayara virüs girmesi sebebiyle format attım formatdan sonra fan gereksiz yere sürekli hızlı dönmeye başladı format atmadan önce sadece işlem yoğunluğu arttı mı fan hızını artırıyordu şimdi ise sürekli hızlı bir şekilde dönüp ses yapıyor hiç yavaşlamıyor sebebi nedir işlemciyi gereksiz yere çalıştıran birşeyler mi vardır donanımsal mı yazılımsal mı nasıl çözebilirim yarıdmcı olurmusunuz
    • By mogokce
      Arkadaşlar ben proxy switcher programının 5.8.1 crackli versiyonunu kullanıyorum. Eskiden tıkıt tıkır çalışıyordu ancak bir kaç haftadır proxy listelerini indirip 3bin-4bin tane proxy sunucusu bulduğu halde yaptığım proxy test neticesinde hepsi "dead" ve "dangerous" işaretlenerek atılıyor. Hiç bir tane mi "basic anonimty" çıkmaz anlamadım. Acaba eski sürüm olduğu için artık çalışmaz hale mi geldi yoksa gerçekten de listedeki tüm proxy'ler ölü mü? Proxy Switcher kullanan biri varsa deneyip bana neticesini bildirebilir mi? Bir de bunun daha yeni versiyonu için yama var mı? Son versiyon 5.13  bildiğim kadarıyla.
    • By semsibey
      Connectify Hotspot Pro v3.1.0.21402 5.69 MB
       Connectify v3.2 Plus Patch

Connectify Pro ile Bilgisayari Hotspota Donusturun

Connectify uygulama Windows 7 dizüstü bilgisayar, arkadaş, iş, ve mobil cihazlar ile Internet paylaşmak için bir WiFi Hotspot içine dönecektir. Connectify sistem saatinin yanında Bildirim Tepsi çalışıyor. Windows 7, sık kullandığınız olmadığını simgeleri gizlemek için Bildirim Tepsi temizlenir, çünkü görünür olmayabilir.Küçük beyaz bir üçgen üzerine tıklarsanız Connectify radyo dalgasının simgesi de dahil olmak üzere tüm simgelerin gösterecektir.

"Access Point" modunda çalıştırıldığında, Connectify bilgisayarınızda çalışan gerçek bir WiFi Erişim Noktası. Düzenli bir erişim noktasına bağlamak herhangi bir cihaz, gerekli özel bir kurulum veya yazılım ile, bir Connectify Hotspot bağlayabilirsiniz.

Connectify "Ad Hoc" modunda çalıştırıldığında, tek bir düğmeye basın (Kablosuz kartı, internet paylaşımı, güvenlik duvarı, vb) için her şeyi ayarlar. Ayrıca bilgisayar ağınıza bağlı olduğunu gösteren ve sağ paylaşılan sürücüler ve yazıcılar keşfedin onları tıklatın izin gibi gelişmiş özellikler sağlar.

NOT: Kullanıcılar uygulama PRO sürümünü satın alabilirsiniz (3G/4G Networks Hisse Wi-Fi gibi özellikleri Tamamen özelleştirilebilir SSID, AutoInternet seçim veya Basit Güvenlik Duvarı Kontrolleri) burada.

"Connectify" Bazı temel özellikleri şunlardır:

Yazılım tabanlı Kablosuz Router:
      - Intemet herhangi bir bağlantısı ve hiçbir ek donanım ile kablosuz olarak paylaşmak

Mobil Cihazlar ile bağlayın:
      - Kolay mobil şebeke WiFi özellikli cihazlar ot herhangi bir sayı bağlamaktadır

Ana Sayfa: http://www.connectify.me/

:download1:
      Connectify_Pro_3.1 http://shareflare.net/download/91459.994733baa92442f2d9889506a46a/Connectify_Pro_3.1.0.21402.rar.html http://ul.to/qveeqxqc/Connectify_Pro_3.1.0.21402.rar Connectify_Plus_3.2 http://www.filejungle.com/f/MDe9NJ/Connectify 3.2 Plus Patch.zip
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...