Jump to content

Pascal Usb Multıboot Extreme Edıtıon V2.0

semsibey
 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar win7 ve win8 isolarını nt6isosetup programı ile oluşturup sisteme dahil edebiliyoruz fakat xp iso sunu nasıl yapıyoruz bu konuda yardımcı olabilecek bi arkadaş varsa lütfen cevap versin. Teşekkür ederim.

Nt5setupfromiso programıyla...

• Replies 528
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Arkadaşlar ilk sayfada güncel windowsları indirmek istiyorum tüm hepsini indirdim sadece win 8.1 olanı indiremiyorum  kaç kerede denedim 656 mb gelince turboit kilitleniyor indiren arkadaşlardan ricam birkaç parta bölüp yükleyebilirler mi şimdiden teşekkürler

konuyu hortlatmış olacam ama. herşeyi harfiyen yapmama rağmen usb ile boot ettiğimde   Error loading operating system hatası veriyor. herşeyi sildim tekrar tekrar yükledim yaptım düzelmedi. !!!

Edit: Sorun çözülmüştür.. 

Edited by huppi

Hocam birşey danışacaktım. Kurulumda tüm ekran çözünürlüklerini denememe rağmen fare aktif olmuyor..(kablosuz) Ayrıca klavyeden 1 veya 2 ye basarak kurulum menulerine girebiliyorum daha sonrasında hem 8 de hem 7 de WIN7\WIN7.ISO veya WIN8\WIN8.ISO dosyası bulunamadı hatası alıyorum ? seçim yapmak istediğimde BootX içinde göremiyorum ? Nerde hata var yardımcı olurmusunuz ?

• Editor

upluaded eklermisiniz lütfen

notbook fix linki çalışmıyor.

fix'lerin hepsi yeniden düzenlendi ve tek pakette birleştirildi.

ilk iletiyi tekrar gözden geçir

### 2014 Mayıs Tüm fixler tek pakette ###

http://tr.rghost.net/54978841
veya
http://turbobit.net/d5spqv91n7kx.html
veya
http://hitfile.net/vCLI

=======================================

Hocam birşey danışacaktım. Kurulumda tüm ekran çözünürlüklerini denememe rağmen fare aktif olmuyor..(kablosuz) Ayrıca klavyeden 1 veya 2 ye basarak kurulum menulerine girebiliyorum daha sonrasında hem 8 de hem 7 de WIN7\WIN7.ISO veya WIN8\WIN8.ISO dosyası bulunamadı hatası alıyorum ? seçim yapmak istediğimde BootX içinde göremiyorum ? Nerde hata var yardımcı olurmusunuz ?

1-) Kablosuz mouse USB dongle aracılığıyla çalışır; USB mouse sorun olabiliyor, çalışmayabilir diye daha önce de anlatılmıştı.

2-) Dosyalarda değişiklik yapmadıysan hata vermemesi gerekir; dosya bulunamadı hatası için her OS için özel olan, ilgili klasordeki BOOT.LST ve dosya isimlerini kontrol etmeni öneririm.

- Eğer başka bir yerden indirdiğin bir ISO dosyasını doğrudan eklemeyi deniyorsan bu olmayacaktır..

- İlk iletideki "Kendi Vista, Win 7 veya 8 ISO'nuzu v2'ye ekleme" (programlar ve açıklama içinde)

http://turbobit.net/8w8mfwgsicnl.html

İndirip açıklamalara göre ISO dosyasını işlemen gerekir..

Edited by semsibey

• Editor

Üstad linkler ölmüş bir bakarmısın.

keske bir tane tek lınk olsaydı alternatıflı 

Silinenlerin yerine

WIN7    Mayıs 2014 ISO (4-Part) yüklendi, ilk iletiye eklendi..

WIN8.1 Mayıs 2014 ISO (7-Part) yüklendi, ilk iletiye eklendi..

Edited by semsibey

Dostum kurulumuharfiyen uygularsan hata almassın... Dosya bulunamadı hayası alıyorsan indirdiğim dosyaları farklı bir klasöre kopyalamışsın demektir......

usb içine ams ile yaptıgımız katılımsız arşivide atsakbir sorun olur mu birde bu arşivi kurulumdan sonra otomatik açtırma yapabilirmiyiz

Bu sistem dos altinda çalışan boot olabilen bütün IMAJ ISO v.s dosyaları çalıştırır.,

Merhaba,

Sayın admin bu yeni çıkan windowsları Pascal Usb Multıboot Extreme Edıtıon V2.0 ekleyip gerekli testleri yaptıktan sonra tekrar paylaşsanız bizde onu indirsek daha iyi olur diye düşünüyorum.

Eklemeleri yaptim dediğiniz gibi fakat win7 win8 kurarken hdd görmüyor eski sürümle ve ya başka bir sp1 iso ile görüyor.

Sanırım bu yeni sıkıştırma ESD Yöntemiyle ile alakalı default sp1 de bu hatalar olmuyor direkt kuruyor.

Bilgirlerinize sunarım.

Xpleri denedim sorunsuz fakat win7 ve win8 hdd leri görmüyorlar.

Edited by condemned

Bu proğramı içi proğram,müzik,film dosyalarıyla dolu olan bir harici hardisk içine kopyalasam bilgisayarın açılışında harici hardiski nasıl tanımlayıp format atabilirim?Ya da Harici hardiskin boş mu olması gerekir?

Velhasıl harici hardiskten bu proğramı kullanarak nasıl format atabilirim yardımcı olursanız sevinirim?

Bu proğramı içi proğram,müzik,film dosyalarıyla dolu olan bir harici hardisk içine kopyalasam bilgisayarın açılışında harici hardiski nasıl tanımlayıp format atabilirim?Ya da Harici hardiskin boş mu olması gerekir?

Velhasıl harici hardiskten bu proğramı kullanarak nasıl format atabilirim yardımcı olursanız sevinirim?

Biostan harici hdd seçerseniz kullanabilirsiniz boş olmasına gerek yoktur.

s.a kingston 32 gb usbkinston  bellek alıp yaptım fix leri hepsini ekledim fakat bilgisayarlara takıp usb den bot ettiğimde error loading operating sistem diye hata alıyorum. Daha önce usb harrdiskte yaptım problemsiz çalışıyor. usb flsh bellekte neden böyle bir hata alıyor olabilirim ustalar?

turbobitten bu kadar link imkansız gibi bir şey ya kardeş öğrenciyiz premium yok :) başka bir upload olabilir mı acaba
işletim sistemleri hariç paketi paylaşsaniz daha ıyi olabilir kardeş çok hoşuma gitti müthiş yapmışsın ellerine sağlık ama indiremiyorum :(