Jump to content

Yandex Disk Davetler Hakkında

Makifo
 Share

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar, yandex disk üzerinde davet ile verilen 10 gb alanı almaya çalışıyordum aklıma bir fikir geldi görüşlerinizi varsa tecrübelerinizi almak istiyorum.

Virtual Pc ile sanal olarak işletim sistemi kurup  programı sanal sistemde kurup 500 mb alanı alabilir miyim ? Eğer alabilirsem, sistemi sil yükle şeklinde 10 gb alanı alana kadar devam etmek işe yarar mı ? Görüş ve düşüncelerinizi bekliyorum.

Tek bir pc de (sanalda olsa) yandex disk i yükleyip bir oturum açtıktan sonra kaldırıp tekrar yükleyip başka bir oturum açmaya çalıştığınızda şüpheli giriş diye uyarı veriyor :D

Ama aradan biraz zaman geçtikten sonra yapılırsa belki kabul eder diye düşünüyorum..

pre_1369650391__yandex.png

Tek bir pc de (sanalda olsa) yandex disk i yükleyip bir oturum açtıktan sonra kaldırıp tekrar yükleyip başka bir oturum açmaya çalıştığınızda şüpheli giriş diye uyarı veriyor :D

Ama aradan biraz zaman geçtikten sonra yapılırsa belki kabul eder diye düşünüyorum..

pre_1369650391__yandex.png

Peki hocam yanıma bir pc alsam bildiğin formatı atsam programı kursam tekrar formatlasam yeniden kursam yer mi acaba?

Edit: Ip'yi baz alıyorlar mıdır acaba ?

Edited by hackermemo

Eğer ip baz almıyorlarsa format atmaya gerek yok. Bilgisayarındaki harddiskin volume id sini değiştirmende yeterli..

Ama zannedersem aynı bilgisayarda da biraz bekledikten sonra (birer gün arayla) olabilir diye düşünüyorum.

Ben tekrar deneme girişiminde bulunmadım.

Referansınla üye olmak yetmiyor yalnız.

Ayrıca disk i indirip bilgisayara kurup oturum açmak gerekiyor ek alan kazanabilmek için :D

onları yaptım 15 GB alanım var şu 10 gb lık alanı da kapmak istiyorum :D 

cihazı tak senkronize ediyor 32 gb cepte başka birşey yapmana gerek yok. + yandex browseri indir 5 gb daha geliyor kurmana bile gerek yok :D

bunlar cepte zaten o 32 gb lığı kapsam yeter  telefonu bağladım senkronize etmedi kaç kere denedim olmadı 

lgt8308.png

• 1 yıl yıl...
  • 2 hafta sonra ...