Jump to content

Samsung Gal. S4 199 Tl

anrsg2
 Share

Recommended Posts

Sayfanin sag  ustunde 1. sinif replica urun diye yaziyor. Yani orjinal degil kopya telefonlar. 

Sayfanin sag  ustunde 1. sinif replica urun diye yaziyor. Yani orjinal degil kopya telefonlar. 

facebook'a, gazetelere bile reklamlarını görür oldum. Gazetede bile samsung yazısını bastırar bastıra yazıyorlar nasıl kimse dava açmıyor şikayette bulunmuyor anlamış değilim.. Acaba samsung mu izin veriyor :whistle:

arkadaşlar bu gün http://www.haber3.com/ un verdiği bir reklamda s4 ün fiyatını 199 tl olarak gösteriyor ve kaıda alma olanağı veriyor sizce normal mi yoksa sahte mi anlamadım http://www.ucuztelefonpazari.net/Samsung-Galaxy-S4/siparis.html  site burda  bilgilendirirseniz sevinirim.. Sahte olabilir gibi ama yinede size soruyorum .

Kardeşim adam siteye yazmış kocaman 1. sinif replica urun diye :D

Kanmayın böyle insanlara.

kardeşim replica ama 1.sınıf oldugu bile yalan.5.sınıf replica çıkar bu terlefondan anca java işletim sistemi iğrenç zaten hiçbi uygulama kurulmaz.

malzeme kalitesi 0 zaten.kullanılmaz yani bu telefonlar.

Birde bazı kapıda ödeme modellerinde, gelen kargoyu, kargocu açıp bakmana müsade etmiyor. Senden önce parayı alıyor, imzayı attırıyor. Sonra çekip gidiyor. Yada kargocuyu bekletiyorsun, ürünü açıp bakıyorsun üründe bir sıkıntı çıktımı kargocuya verdiğin parayı yine alamıyorsun.

Her denilene kanmayın, teknoloji, üretilen domatesler gibi değildir :D    

en güzel cvbı ben sana vereyim...bu siteden bizim yan komşu sipariş vermiş ve bana sipariş verdikten sonra söylüyor...dedim ne yaptınız siz böle şeylere inanmayın dedim..neyse sipariş geldi...beni aradılar bende dedimki sakın açmadan almayın dedim ptt kapıda ödemeli açtırmıyor normalde bende rest çekin kargoyu almıyom deyin ve gönderin dedim...daha sonra kargoyu açtırmaya elemanı ikna ettirttim...kargoyu bir açıyorlar telefon trident çıkıyor sözde s4 replika ürün siparişi vermişler...bende aynı şekilde verin dedim kargoyu almayın ve ödeme yapmayın diye ve dedim bir daha böle sitelere ve satışlara bulaşmayın diye...

arkadaşlar bu gün http://www.haber3.com/ un verdiği bir reklamda s4 ün fiyatını 199 tl olarak gösteriyor ve kaıda alma olanağı veriyor sizce normal mi yoksa sahte mi anlamadım http://www.ucuztelefonpazari.net/Samsung-Galaxy-S4/siparis.html  site burda  bilgilendirirseniz sevinirim.. Sahte olabilir gibi ama yinede size soruyorum .

Çin malı java işletim sistemli telefonları bu fiyata alabilirsin. 

Çin malı android kopyaları 400-450tl istanbul doğubankta. Öyle dandikte değil alıp kullandım. Kaliteli replikalar. 

ben 175tl ye mını s3 aldım androıd gayette memnunum. 5mp kamera wifi androıd 4.1 vs gayet hos telefon.

BIRDE  KONUYU OKURKEN DIKKATIMI CEKTI KAPIDA ODEME YAPILIYORMUS YAZMISSIN BUNU COK ABARTMA SANA BIR FAYDASI YOK HATTA ZARARI VAR SONUCTA SANA PTT VEYA KARGO FIRMASI KUTUYU AÇTIRMIYOR ÖNCE PARA SONRA ÜRÜNÜ VERİYOR RİSKLİ.AYRICA ADAM ÜRÜNÜ AÇTIRSA BILE SATICI ONAY VERMEDEN PARANI GERI ALAMAZSIN KARGO GÖREVLİSİNDEN. EN İYİSİ ALISVERIS SİTELERİNDE KREDİ KARTI İLE ALMAK MESELA BİR SİTEDE KERİ KARTI İLE ÜRÜNÜ SATIN ALIYORSUN AMA PARA SATICOYA HEMEN GEÇMIYOR SITENIN HAVUZ HESABINA GEÇİYOR SEN ÜRÜNÜ ALIYORSUN KONTROL EDIYORSUN 3 GUN ICINDE URUNE ONAY VERIYORSUN BEĞENDIYSEN SITEDEN SATICIYA PARAYI AKTARIYOR.YOK BĞENMEDIN ARIZALI CIKTI SITE ILE IRTIBATA GEÇİP PARANI GERI ALABILIRSIN URUNE ONAY VERMEDEN AYRICA 7 GUN ICINDE KOSULSUZ IADE HAKKIN VAR URUNU!!!

Fiyatına çok takılmamak lazım. Bu ürünlere sadece replika deyip geçmemek lazım bunlarında donanımları ve özellikleri değişiyor. Hepsi bir değil. İşlemcileri, ram miktarları, grafik işlemcileri, gps, kamera kalitesi vs uzayıp gider. Fiyatına göre makine anlayacağınız.