Jump to content

Sizce S5 Sınıftamı Kaldı

ugur4721
 Share

Recommended Posts

Bence tamamen düşük zekalı, zevk sahibi olmayan,sürekli para kazanmaya çalışan,hiçbirşeyden anlamayan kişilerin tasarladığı bir ürün. Hep aynı gidiyorlar. Çıtayı yükseltmeleri lazım. Gördüğümüzde onu hemen alma isteği uyandırmalı. 

Ayrıca androidinde sıkmaya başladığını düşünüyorum. Play store yığınla gereksiz uygulamalarla dolu. Ama üreticiler sürekli play store nin milyonlarca uygulaması var diyorlar. Yarısından fazlası hiçbir işe yaramayan saçma uygulamalarla dolu

hep demişimdir telefonda kalite, tasarım, hız, güvenlik, güncel, değeri kolay kolay düşmeyen bir telefon istiyorsan iphone alacaksın 2 çekirdekle samsungun 8 çekirdekli işlemcisini altüst ediyor. Android de htc gerisi boş bence saygılar...

Edited by DeTrOiT

Zaten lansmanı izlerseniz farkedersiniz sınıfta kaldığını.Çalışılmamıştı ve hiçbir sürpriz yoktu.İnsanları şaşırtan herhangi bir şey yapılmamıştı.Hatta galaxy gear daha çok tanıtıldı.Bence geçiştirmek için yapılan bir telefon

Samsung sanırım metal kasa tasarımına bel bağladı. Çünkü bu plastik kasa tasarımında hiçbir yenilik yok. Bu çok az satar, ama yine de satar. Büyük ihtimal 3. dünya ülkesi gözüyle baktıkları ülkelere ilk baş bunları gönderirler sonra metal kasa olanı gönderirler. Bunlar güzelce bir satılır sonra bir de metal kasa olanlar satılır. 

Bu s5'i hiç sevmedim berbat. Hayal kırıklığı resmen. Ama metal kasa olanı merak ediyorum nasıl bir tasarımı olacak acaba diye. Yekpare kasa olacak deniyor. Arka kapak çıkmayacakmış yani. Hayırlısı bakalım. 

Htc ve LG den güzel ataklar var özellikle LG'den. LG G3 ü bekliyorum ben bayağı iyi olacak gibime geliyor.

Aklıma sonradan geldi: samsung bu telefonla sadece parmak izi tanıma özelliği ve kameraya bir kaç ek getirdi. Pili 200 mAh daha fazla ekran ppi değeri daha düşük s4 ile kıyasladığımız zaman. Ekstrem bir yenilik yok. Gözler mayısta tanıtılacak olan metal kasada. Eğer o da bunun gibi bir şey olursa samsung nokia gibi kendini batırır.

Dipnot 2: O kadar kötü ki duvar kağıdı bile özensiz seçilmiş gibi duruyor yahu :D

Edited by DrMakarna_