Jump to content

Multiboot Menü V5 (Win7,win8.1,winxp,livexp,ghost)

ByChilavert
 Share

Recommended Posts

• 1 ay sonra...

Xplerden birini  Easm Windows Xp v6 Hızlı + Güncel + Görsel 2014 yapmak istiyorum. Bunun için Usb_rootun içine dosyaları atıp listeyi mi düzeltmem gerekeecek

Bu benim yaptığım işletim sistemine çok benziyor :D Fakat başka yerlerde Paylaşılan linkten Alıp yazmışsınız başlığı ORJINALI BURADA : http://www.tnctr.com/topic/241472-easm-xp-v6-cd-surum-usb-ocak-2014-duzenlendi/ bu konuyu incelerseniz içinde gerekli kodu verdim zaten, sadece isoyu Root klasörüne atarak olayı çözemezsiniz yukarıda Linkini verdiğim konumdan USB Sürümünü indirmelisiniz, Oradaki XP_GORSEL Klasörünü kendi USB_ROOT Klasörünüze ekleyip MENU.LST 'nin içerisindeki Görsel XP kurulum kodunuda yine kendi menunuze Eklediğinizde Sorunsuz Kurulum gerçekleştirisiniz ;) Kolay gelsin, iyi Forumlar..!

• Like 1

tesekkürler.. ama daha evvel kullandım baska iso koydum kurdu veya iso bulunamadı deyince pc deki baska HDD den gösteriyordum calısıyordu. Simdi yine calısıyor ama HDD leri görmüyor..

Edited by BesTCooL

Bende tek ßişi sorcam 

Bunun icersindeki XP - Win7 - Win8 Leri kaldirip aynı isimdeki Kendimizin yada hoşumuza gidenleri ekleme imkanımız varmı acaba? 

Gerçi ben kendi adıma diyeyım de win8'e hiç gerek yok esasinda ben kullanamadım :)

• Like 1

Bende tek ßişi sorcam 

Bunun icersindeki XP - Win7 - Win8 Leri kaldirip aynı isimdeki Kendimizin yada hoşumuza gidenleri ekleme imkanımız varmı acaba? 

Gerçi ben kendi adıma diyeyım de win8'e hiç gerek yok esasinda ben kullanamadım :)

Adaşım Windows 8.1 ve 7 İçin 2013_03_26_Nt6IsoSetup Programıyla İşlemden Geçirmen Lazım Windows Xp İçin 2012_06_14_Nt5SetupFromIsoProgramıyla İşlemden Geçirmen Lazım Bu Yaptıklarını 2013_06_26_USB_BOOT Programına Atıp Kodlarını Yazman Lazım

Arkadaşlar usb kurulum sonrası bu hatayı alıyorum yardımcı olabilirmisiniz tşk ederim emeği geçen tüm arkadaşlara.

am7hq0.jpg

Kurulumu HDD Üzerin mi Yapıyorsun.

tesekkürler.. ama daha evvel kullandım baska iso koydum kurdu veya iso bulunamadı deyince pc deki baska HDD den gösteriyordum calısıyordu. Simdi yine calısıyor ama HDD leri görmüyor..

Direk İso Dosyalarını Attığın Zaman Çalışmayabilir Yada Sorunlu Çalışabilir. O Konuda Hakkında Kesin Bir Şey Söyliyemem Kullanacağın İso dosyasına Özgü NT6BOOT Dosyası  Oluşturman Daha Sağlıklı Olur.

Edited by ByChilavert

• 2 ay sonra...

kardesım win7 tum surumlere basınca win 8 kurmaya baslıyo ne yapmam gereklı.

bırde bu menuye hıren boot eklemek ıstıyorummm

tesekkurler

Arkadaslar yardımcı olcak kımsecıkler yokmu ?????????

win7 tum surumlere basınca win 8 kurmaya baslıyo ne yapmam gereklı.

bırde bu menuye hıren boot eklemek ıstıyorummm

tesekkurler

Ellerıne saglık kardesım cok guzel olmus ama benım kucuk bı sorum olcak.

wın 7 full surumlerı yukle dedıgımde otomatık olarak wın8 yuklemeye baslıyo anlamadım.

Bırde ben buraya kendı kullandıgım wın7 eklemeyı denedım yaptım ancak dısk bolme alanına geldıgınde ılerlemıyo hata verıyo ne yapmam gerekıyor yardımcı olursanız sevınırım sımdıden tesekkurler kolay gelsın.

• 4 hafta sonra ...

Admin kardeş bi kere indirdim rardan cıkardım usb boot etmek icin exe tıklayınca hataya düstü, bozuk indi sandım sildim, tüm partları yeniden insdirdim ama simdi gene aynı hatayla karsılasınca size danısmak istedim bu sorunun cözümü nedir, 

[url=http://hizliresim.com/QgRylk]QgRylk.jpg[/url]