Jump to content

akrobat

Üye
 • Content Count

  109
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

35 Excellent

3 Followers

About akrobat

 • Rank
  Leader

Profile Information

 • Male

Recent Profile Visitors

711 profile views
 1. Değerli arkadaşlar bu sorun genel mi bilmiyorum bir kaç kez karşilaştım. Acronis True Image 2019 ile clonlama yaparken ilk başta sürücüyü kitledi ve pc kendine reset attı daha sonra yeniden başladığında clone izin verdi. Acronis True Image 2019 da sıkıntı olduğu zaman eski sürümlerini kullandığım zaman clone izin vermiyor. Bu kilitlemeyi nasıl kaldırırız diskten onu merak ettim. Sorun bu
 2. Linkler.txt Burdaki linkleri kopyala idm ye yapıştır indirmeyi bi dene kardeşim.
 3. mustafakarasan kardeşim zaten öyle bir durum yok ve sizin katkıda bulunmak adına yazdığınız güzel ve değerli düşüncelerinize (bende aynı düşüncedeyim sizin gibi) karşılık bende düşüncemi söylemek istedim Multiboot 'un hataları ve eksikleri yönleri zamanla giderilir zaten hatta daha geliştirilir.
 4. Değerli mustafakarasan kardeşim bu multibootta sitedeki diğer multibootlar gibi zamanla gelişir ve güncellenir sabit kalamaz zaten hazırlayan arkadaşlar emek verip hazırlamışlar ellerine sağlık.
 5. Paylaşım için çok teşekkür ederim kardeşim.
 6. Değerli bilgilendirmeniz için çok teşekkür ederim değerli crasadure hocam.
 7. Değerli crasadure hocam her zamanki gib yine güzel ve ayrıntılı harika bir anlatım videosu olmuş ellerine emeklerinize ağzınıza sağlık değerli hocam. Değerli hocam size bir soru sormak istemiştim. Sorum şu Multitoot toolkit v2.3.0 versiyonunda extra menü kısmında Uptade Multiboot 'u kullanarak eski versiyon olan arkadaşların sistemini güncelleme olma durumu yokmu? Son attığınız videoyu izlerken siz eski versiyon olan sürümlerin silinerek sıfırdan kurmamız gerektiğini söylediniz ve bazı yeni dosyalar olduğunu masaüstünde gösterdiniz benimde o an aklıma yapımcının yeni versiyondaki extra olarak verdiği bölümde yer alan 15 numaralı Uptade Multiboot 'la güncelleme yapılabilirmi acaba olabileceğini düşündüm ki sizde bunu denemişsinizdir varsayımında bulundum ama yinede sorumu sormak istedim. Yapımcı da yayımladığı video da sıfırdan kurulum yapmış sanırım. Bu arada iPXE olayı dediğiniz gibi çok geniş bir olay gibi görünüyor ve bu konuya vakıf olan arkadaşlar forumda ayrı bir bölüm açılıp bu konu hakkında bilgilendirme vs paylaşım olursa çok çok güzel olur ve sürekli geliştirilir.
 8. Bu uyarı bana da geldi şaşırdım açıkçası ve sanırım mynette bütçe sıkıntı var yada çok özel bir mail adresi olmayı hedefliyor.Ama çok anlamsız olmuş bu ücretlendirme. Mynette oyun bağımlısı değilseniz bir sıkıntı olmaz diğer maillere yönelinir. İy ki alternatif mail adresleri var.
 9. Verdiğin bilgiler için teşekkür ederim değerli kardeşim.
 10. Elinde daha önce kingston 8gb lık bir flash vardı chip yazılım versiyonu 2007 idi. flash arada bir biçimlendirme istiyordu daha sonra silicon formatter ile biçimlendirdim ama fayda etmedi. Daha önceden chipgunies yazılımı ile chip yazılım kodunu alarak yazılımını zorda olsa buldum ve yazılımı yükledim ve çalıştı. Mevcut yazılım versiyonu 2007 idi 2010 oldu daha sonra. Şimdi güzelce çalışıyor ama pc de usb olarak görünmüyor hdd olarak görünüyor sürekli ama bi sıkıntı yok şu an için. Belkide şansa denk geldi yükledim ama flashımı kurtarmış oldum. Bilgilendirme için teşekkür ederim.
 11. Elimdeki sağlam flaş belleği görüyor ama bahsettiğim belleği görmüyor malesef
×
×
 • Create New...