Jump to content

akrobat

Üye
 • Posts

  123
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

Profile Information

 • Male

Recent Profile Visitors

1295 profile views

akrobat's Achievements

Contributor

Contributor (5/14)

 • Conversation Starter Rare
 • Dedicated Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Week One Done Rare

Recent Badges

61

Reputation

 1. Değerli arkadaşlar konuyu umarım yanlış yere açmamışımdır. Bu https://otukenim.xyz siteye yaklaşık 1 aydır giriş yapamıyorum. Bu site western filmlerin olduğu bir site. Site kapandı mı, bakıma mı girdi? bilgisi olan arkadaşlar bilgi verirse çok sevinirim. Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.
 2. Ellerine sağlık Senkron2 kardeşim paylaşım için çok teşekkür ederim.
 3. o arkadaşın arkasında sağlam bir ekip vardı, hemde öyle böyle değil basit bir ekip değil, bahsettiğiniz yerli olsun yabancı olsun filmleri yurtdışından diskleri getiren türkiyedeki her film sitesinin %100 kaynağıydı. O ekibin sitesi sadecebluray.com du. site sunucu fiyatlarının artışı yüzünden kapandı. Özellikle sadecebluray sitesinde bir film normale açılmadığı sürece hiç bir sitede o filme rastlanmazdı o siteler o filmin normale açılmasını dört gözle beklerdi. Dediğiniz gibi reklamsız filmleri verirdi kaliteli bir şekilde. Sadecebluray sitesinin bir üyesi olduğum için bunları konuşuyorum. limitsizamca ve özellikle sadecebluray sitesi gibi büyük bir arsive sahip olan bir site bir daha gelmez. Umarım ilerde tekrar açılırlar.
 4. Arkadaşlar Einstein E=mc^2 Belgeseli - NTV(Türkçe) 720p veya 1080p Ntv kanalından kayıt alınmış güzel görüntüsünü arıyorum. Bu youtube bağlantısındaki görüntü berbat. Elinizde var ise paylaşırsanız çok sevinirim.
 5. Çok teşekkür ederim üstadım paylaşım için ellerine emeklerine sağlık.
 6. Çok teşekkür ederim üstadım ellerine emeğine sağlık.
 7. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, dünya üzerinde benzeri bulunmayan bir anlayışla iki farklı ve önemli unsuru bir arada taşıyan milli bayramımızdır. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramımız Kutlu Olsun. Başta büyük komutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm şehitlerimizin ruhu şad olsun.Saygılarımla.
 8. Atatürk, yirminci asrın en büyük gerçeğini yaratan adamdır. Ruhun şad mekanın cennet olsun paşam benim! Adını Türk tarihine altın harflerle yazdıran büyük şahsiyet sen Türk milletinin kalbinde ebedi yaşayacaksın.
 9. Geçmiş olsun @MrRushkardeşim . Allahım acil şifa versin.
 10. teşekkür ederim değerli bilgilendirme için vpn ve proxy kullanmıyorum. Opera vpn den bile giremedim turbobite linkine ve daha sonra baktım bütün sitelerde paylaşım yapılan turbobit linklerine de girmeyince turbobit te kısa sürelide olsa sıkıntı olduğunu anladım.
 11. Linkte problem mi var bu siteye ulaşılamıyor hatası veriyor.?
 12. Değerli arkadaşlar bu sorun genel mi bilmiyorum bir kaç kez karşilaştım. Acronis True Image 2019 ile clonlama yaparken ilk başta sürücüyü kitledi ve pc kendine reset attı daha sonra yeniden başladığında clone izin verdi. Acronis True Image 2019 da sıkıntı olduğu zaman eski sürümlerini kullandığım zaman clone izin vermiyor. Bu kilitlemeyi nasıl kaldırırız diskten onu merak ettim. Sorun bu
×
×
 • Create New...