Jump to content

Belgesel Severler Buraya

Makifo
 Share

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar bende sizler gibi belgesel hastasıyım ve bir süredir bu sitede takılıyorum.

Site

http://www.belgeselmi.com/

Sitede hangi kanallar var?

National Geographic & National Geographic Hd & National Geographic Wild & BBC & Discovery Channel & Discovery Channel Science & History Hd & History & Trt.

Bölümleri Nasıl İzleyeceğim?

İzlemek istediğimiz kanalın Logosuna tıklıyoruz.

[spoiler]Lbi7dcm.png[/spoiler]

İzlemek istediğimiz bölümü seçiyoruz.

[spoiler]YOCKYet.jpg[/spoiler]

Sol üstte bulunan diziye giriş butonuna tıklıyoruz.

[spoiler]koqY1c3.png[/spoiler]
İstediğimiz bölümü seçip oynatmaya başlıyoruz.

[spoiler]0UfGRWa.jpg[/spoiler]

Güzel bir site belgesel manyağı biri olarak online izlemek için tavsiye ederim benim gibi arşivciler için görüntü kalitesi daha önemli olduğundan pek tercih etmiyorum ama yine de izlemek için takip ettiğim sağlam bir site ;)

Güzel site teşekkürler :) @akura arkadaşada katılıyorum açıkçası.Bazı belgeselleri yüksek kalite indirip izlemek lazım.Özellikle bbc belgesellleri eline kahveni alıp izlemelik.Ama national ve discovey (amerikan yapımlarının klasik yapısı) sanki yarışma programına hazırlıyorlarmış gibi çekiliyor.pek zevk alamıyorum.ama bulamadığım belgeseler için güzel bir alternatif :)

Cinayetler ve Çözümlenen Yöntemlerine dair belgeselin adı neydi ya eskiden kablolu tv de çıkıyordu

SENİN dedigim belgesel değil dizidir..adıda Gizli Dosyalar (1993–2002)"   The X Files" olması gerek .yanlış bilmiyorsam

http://www.imdb.com/title/tt0106179/
Edited by bozart

• 3 hafta sonra ...

Evet oymuş vala çok saol abim ya : )

Türklerin yaptığı ''ipucu kriminal'' adlı seri belgeseller de fbi dosyaları gibi ama gece yalnızken izlememeni öneririm jenerik müziği bile insanın içini titretiyor :)

Merhaba arkadaşlar bende sizler gibi belgesel hastasıyım ve bir süredir bu sitede takılıyorum.

Site

http://www.belgeselmi.com/

Sitede hangi kanallar var?

National Geographic & National Geographic Hd & National Geographic Wild & BBC & Discovery Channel & Discovery Channel Science & History Hd & History & Trt.

Bölümleri Nasıl İzleyeceğim?

İzlemek istediğimiz kanalın Logosuna tıklıyoruz.

[spoiler]Lbi7dcm.png[/spoiler]

İzlemek istediğimiz bölümü seçiyoruz.

[spoiler]YOCKYet.jpg[/spoiler]

Sol üstte bulunan diziye giriş butonuna tıklıyoruz.

[spoiler]koqY1c3.png[/spoiler]
İstediğimiz bölümü seçip oynatmaya başlıyoruz.

[spoiler]0UfGRWa.jpg[/spoiler]

çok güzel bir site.favori sitelerime ekledim bu siteyi.çok teşekkürler...

Güzel bir site belgesel manyağı biri olarak online izlemek için tavsiye ederim benim gibi arşivciler için görüntü kalitesi daha önemli olduğundan pek tercih etmiyorum ama yine de izlemek için takip ettiğim sağlam bir site ;)

senin en sevdiğin belgesel sitesi hangisi ?

• 2 hafta sonra ...

senin en sevdiğin belgesel sitesi hangisi ?

Öyle belli bir site yok orijinal dil olursa torrentti kullanıyorum mesela cosmos belgesinin çift sesli versiyonu varmış onun google'da arama yaparak forumlara ulaşıp oralardan indiriyorum. Eski bir yol olan Emule'yi ise arada bir kullanıyorum. Yani olayın özünde ihtiyaca göre farklı yöntemler kullanıyorum.

Aslında bir ara belgeseldepo vardı beğenirdim o  da ücretli olunca pek girmez oldum.