Jump to content

Televizyon Tavsiyesi

Recommended Posts

Ya sen hiç LG kullanmamışsın ya da hiç dayak yememişsin :D arkadaşım otur 1080p Full HD bir filmi LG'de izle, ondan sonra konuşalım. Ayrıca sen kararını vermişsin zaten, boşa zamanını harcıyorsun.

Lg'den bir televizyon aldım. Kutudan arızalı çıktı garantiye gitti 1 ay bekledim geri geldi aynı arıza devam ediyordu geri gönderdim değişim verdiler. Sonra ellerinde olmadığını beyan ederek yeni bir televizyon seçmemi söylediler. Biraz ara fark ödeyerek samsung aldım gayet memnunum. Allah belanı versin "LG".

LG al derim 

42 LN 575s aldım ben takriben 1 sene evvel 

apartmandaki elektrik düzensizliginden  ve benim kendi sökügümü dikememden ötürü tv 1 ay içinde bozuldu

açılıp kapanıyordu bazen ve gitgide sıklaşmaya başladı bu arıza

teknik servisi aradım geldiler kapıda beni görünce sürünerek arızalı tvnin başına gittiler

power kartı bozulmuş dediler biliyorum dedim

bunun üzerine power kartını komple değiştirdiler

ve bu arıza sıksık yaşanan bir arızaymış

kısacası demek istedigim LG görüntü kalitesi bakımından bir numara.Ama ülkemizde biliyorsun elektirigin çok büyük bir kısmı barajlardan geliyor,

ne alaka dersen bu elektirk en kalitesiz elektirik şekli stabil değil dalgalanma olur yükselir düşer vs bu olayın karşısında lg olsun samsung olsun yapacak bişeyi yok

ikinci olarak teknik servis hizmetide böyle oda ülkemizde çok kaliteli değil lg olsun samsung olsun adamın vicdanına kalmış isterse ürünü servise yollar 1 ay beklersin

isterse hemen orda usulüne uydurur işini halleder

Bir elektronikci olarak sana tavsiyem LG al yada samsung beko vestel neyse işte ama mutlaka ve mutlaka akım korumalı bir priz al yada parana kıy git bitane regülatör al (80-100tl civarında)

başın agrımasın 

42ln575s den sonra 42lb620v aldım ikisindede regülatör var ikisindende çok memnunum

saygılar

ben geçen hafta samsung UE40H6470 modelini aldım teknosadan 1899 tl şuan memnunum hele akıllı kumandasına hayran kaldım cihaz hem 400 hz hem 4 çekirdekli işlemcisi var en önemliside akıllı kumandasıyla ve 2 adet 3d gözlük hediyesiyle fiyatı bu bence kaçırma derim samsunga laf atanlara bakma sen geçen seneki modeller için söylüyorlar bunları şimdikiler 2014 model