Jump to content

Google Chrome Anasayfa Sorunu

canavar123
 Share

Recommended Posts

Google Chrome anasayfamı ayarlayamıyorum

[spoiler][url=http://www.tnctr.com/uploads/imgs/pre_1403871564__2014-06-27_15-14-54_ekran_grnts.png]pre_1403871564__2014-06-27_15-14-54_ekra[/URL][/spoiler]

Bu uzantı ile alakası olur diye düşündüm

[spoiler][url=http://www.tnctr.com/uploads/imgs/pre_1403871691__2014-06-27_15-17-15_ekran_grnts.png]pre_1403871691__2014-06-27_15-17-15_ekra[/URL]

[url=http://www.tnctr.com/uploads/imgs/pre_1403871625__2014-06-27_15-16-24_ekran_grnts.png]pre_1403871625__2014-06-27_15-16-24_ekra[/URL][/spoiler]

Çözümü olan lütfen söylesin

Edited by canavar123

• Editor

policy ile basıyorlar artık bu tarz şeyleri. 

chrome.adm yi indirip gpedit.msc den import edip oradan chrome ana sayfasını ayarlarsanız sorununuz düzelecketir.

• Editor

chrome.adm yi indirip gpedit.msc den import edip oradan chrome ana sayfasını ayarlarsanız sorununuz düzelecketir.

:shok:

Adw cleaner ile temizlemeyi dener misin.

Denedim olmadı

Anasayfa düğmesini göster de altında anasayfayı sorar ordan anasayfayı ayarlarsın bilmediğin eklentileri de kaldır.

LeVyVkq.png

Onu demedim yanlış anlamışın başlangıç sayfasını kasteddim

yukardaki çözüme göre de olmuyorsa chrome u kaldır ve yeniden yüklemeyi dene.

Üzgünüm ama uzantı gitti ama halen değiştiremiyorum

O sıkıntıyı ben çözemedim birkaç bilgisayar işyerime geldi.

Formatlamaktan başka bir çözüm bulamadım.

Çözüm bulunursa gerçekten memnun olurum bende..

Link verirmisin chrome.adm indiremedim

masaüstündeki crome  sağ tık özelliklerdeki kısayol hedef: "C:\Program Files\Google\Chrome\Application\chrome.exe" fazla yazanları

Sonrasında Başka Birşey Yazmıyordu Denemiştim

Bu sorunla birlikte bende saçma sapan (portal sepeti) birde anasayfa vardı, reg ve uzantılara bazı eklediği şeyler vardı, hepsini temizledikten sonra kendine geldi

Önce portalsepeti ydi onu regedit yolu ile hallettim bu oldu  :gun: www.netmahal.com diye bir sayfa Arama motorlarını kandırmış bakın

[URL=http://www.tnctr.com/uploads/imgs/pre_1404042021__2014-06-29_14-36-59_ekran_grnts.png]pre_1404042021__2014-06-29_14-36-59_ekra[/URL]

Edited by canavar123

• 3 hafta sonra ...

bende de aynı sorun oldu chrome şifrelerini yedeklemek isterken bir baktım portal sepeti daha önce kaldırmıştım ama bu sefer olmadı ie de yaptım ama chrome da olmadı 

bu sorundan mağdur çok kişi var benim anlamadığım bu site böyle yaptığı için neden kimse karşılık vermiyor yani saldırı filan yada bunların server nerede bulmak lazım ben icabına bakarım

ondan sonra görsünler adam gibi arama yapsa gam yemeyeceğim bir şey arıyorsun  üç beş saçma sapan sonuç çıkıyor hileye kafaları çalışıyor ama iş yok

yac kur tarama yaptır portalsepeti, websearch gibi a.motorlarınıve    tanınmayan eklentileri  hemen hallediyor

format atttım gerek kalmadı ama yinede indiriyorum  lazım olur teşekkürler .birileri bize kötülük ediyorsa ona karşılık vermeliyiz 

anlamadığım piysada o kadar programcı hacker var da neden bu portakalsepetine haddini bildirmiyor

yac kur tarama yaptır portalsepeti, websearch gibi a.motorlarınıve    tanınmayan eklentileri  hemen hallediyor

YAC kendi virüs

format atttım gerek kalmadı ama yinede indiriyorum  lazım olur teşekkürler .birileri bize kötülük ediyorsa ona karşılık vermeliyiz 

anlamadığım piysada o kadar programcı hacker var da neden bu portakalsepetine haddini bildirmiyor

Bende başka çözüm bulamadım kurtuldum