Jump to content

Recommended Posts

• Replies 312
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

MS', ESD olarak 8.1'in son sürümlerini sunduğu Media Creation Tool aracını tazelemiş.

adresinin HTTP header bilgisine baktığımda dosya 19 Aralık 2014 tazelenmiş. Sürümü de 6.3.9600.17557'e 
yükseltmiş. Bu EXE'yi Hex editörle incelediğimde iki XML'ye baktığını tespit ettim. Onlar yakın zamanda tazelenmiş:

Tazelenmelere rağmen linkler halen eski sürüm(.../2014/10/9600.17053.winblue_refresh.140923-1144).
Gözlerimiz bu dosyalarda olsun. Muhtemelen 8.1'in beşinci yayını (IR5 / R5) yakında burada ESD olarak 
sunulacaktır. MSDN'dekiyle aynı mı olacak, farklı mı, meçhul. MSDN'deki son sürüm numarasından anladığım
kadarıyla son sürüm 6 Kasım 2014'te paketlenmiş. Bu vakte kadar çıkardığı yamaları entegre etmemiş olmaları
pek çok kişiyi kızdırmış. "Klasik MS işte" diyorlar. Son yamalar kararlılığı bozuylarsa niye sitede yayınlıyor? Tam
bir çelişki. En azından ESD sunumları taptaze olsun ki sanmam.

internet hızı yüksek özellikle UPLOAD HIZI Fibersi :D olan bir arkadaş, Tüm Yeni çıkmış UP 3 MSDN Kalıpları birleştirir ve ESD olarak sıkıştırıp ( isterse arzu ederse içine aktivasyon ve dual boot özelliğide ekleyip ) Sunumun/ konunun başına eklenirse eminimki MSDN arayıp kurmak isteyenler içinde çok faydalı olacaktır, bundan sonra çıkacak olan yeni MSDNl'eri tek tek verdikten sonra ( bunun için teşekkürler indirdim kullanıyorum bile ) Tüm yeni MSDN kalıpların birleştirildiği bir çalışma ile sunulursa açılan konuda daha şık durur gibime geliyor "ben yapıyorum sorun yok" ama yapamayanlar için benimki bir rica, Upload hızım yüksek olsa ben yükleyip vericem sevabına ama ne yazıkki düşük, fakat bu ricam yerine getirilirse memnun olurum kolay gelsin herkese iyi Forumlar..!

Windows Server 2012 R2 Datacenter & Standard Edition

Turkish

magnet:?xt=urn:btih:CE6A45E88F19FB94A58C37F1CF71115288A7405F&dn=SW_DVD9_Windows_Svr_Std_and_DataCtr_2012_R2_64Bit_Turkish_-4_MLF_X19-82919.ISO&tr=udp%3a%2f%2ftracker.publicbt.com%3a80%2fannounce&tr=udp%3a%2f%2fopen.demonii.com%3a1337%2fannounce&tr=udp%3a%2f%2ftracker.openbittorrent.com%3a80%2fannounce&tr=udp%3a%2f%2ftracker.ccc.de%3a80%2fannounce

Not: Tüm bu VLSC Dosyaları Orijinal vardır. Ben yükleyebilirsiniz böylece herkes VLSC hesabı altında olan herhangi bir dosyayı talep edebilirsiniz

Edited by C@NgO

Windows Server 2012 R2 VL with Update (x64) - DVD (Turkish)
ISO Turkish Release Date: 12/15/2014 Details
Download 5174 MB
File Name: tr_windows_server_2012_r2_vl_with_update_x64_dvd_6052838.iso
Languages: Turkish
SHA1: CE7538C1CDB26AAB420EB049007F79F439E8EC39

[url=http://hizliresim.com/bgJqRY]bgJqRY.png[/url]

http://s3.dosya.tc/server30/0ZphQR/__turk_torrent_turkce_torrent_turkdepo_.zip.html