Jump to content

Windows 7 Ult X64 | Office 2010 | 6 Eylül 2015

MOTUN
 Share

Recommended Posts

• Editor

Windows 7 ULTIMATE | x64 | Office 2010 | 6 Eylül 2015

6 Eylül 2015 itibari ile Günceldir.Elle kurulum dosyaları silinmiştir.

Duvar kağıtlarını, Defender ve Dil Dosyalarını sildim (yerden kazanç için).

.Net Framework 4.6 ve 1 Adet güncellemesi Sisteme entegre edilmiştir.

ESD sıkıştırma Yapılmıştır.Bu yüzden win 8.1 bot dosyaları kullanılmıştır.

4.7 lik DVD ye sığar, UEFi desteği VARDIR.

Windows ve Office'in aktivasyonu kullanıcıya bırakılmıştır. UAC Kapalı, Masa üstü simgeleri hazır gelir.

Bir nevi Windows 10 reklamı yapan KB3035583 (GWX) güncellemesi eklenmemiştir (isteyen kendisi updateten yükleyebilir).

RAR ŞiFRESi:MoTuN

Rar MD-5: AF914B3256A3D15E28C9129F7BFFAAD5

Turbobit Tek Link

Kurulum Görüntüleri:

vLVXnD.png

yl1N4M.png

8b5P8r.png

kgpGG7.png

Edited by MoTuN

• Editor

Uefi olmuyor. kurulmuyor

bir yerlerde hatanız vardır. 

Bu sistemi nasıl hazırlıyorsunuz ? Bende bu şekilde kendim yapmak istiyorum.

bu konu ile ilgili anlatımlar hem tnctr de hem de başka yerlerde mevcuttur. 

Neden ofis 2013 değil ?

2010 u uygun görmüştüm, 2013 lü mü istiyorsunuz?

• Editor

sayın Motun sizden windows 10 pro bekliyoruz bayram hediyesi olarak

Windows 10 için bence çok erken, önce microsoft bir düzeltsin yeteri kadar (modifiyesini tamamlasın) sonra gerekirse el atılır :) sistemin halâ orası burası oynuyor gibi geldi bana :trollface:

hocam iyi geceler win 7 için güncel bir calışman olacak mı ? bu aralar sistem biraz sıkıntılı gibi de 

Yok hocam gelmez boşuna bekleme... Bunu konu sahibi için demiyorum. Ama bu sitede yönetici olup wip site sahibi olanlar var onlar yayınlıyolar kendi sitelerinde. Bi tek ONBUKA diye bi kullanıcı var sistem yayınlayan. Normalde kendi hazırladığım sistem dışında sistem kullanmam. ONBUKA adlı kullanıcı gözüme çarptığı için onun hazırladığı sistemi indirip denedim. Bir sürü eksikleri var. Bi ton güncelleme hata. incelerseniz çoğu yorumdan anlarsınız. olsun ama yinede emek var. Dediğim yöneticiler onu da yapmıyo.. İşin özü bu varın siz anlayın...

• Editor

hocam iyi geceler win 7 için güncel bir calışman olacak mı ? bu aralar sistem biraz sıkıntılı gibi de 

kurban bayramından dönüşte fırsat bulabilirsem hazırlamaya çalışırım.

emeğinize sağlık..

ofis 13 lü paylaşım ve mümkünse hızlı link çok makbule geçer..

kurban bayramı sonrası olur ancak.

Yok hocam gelmez boşuna bekleme... Bunu konu sahibi için demiyorum. Ama bu sitede yönetici olup wip site sahibi olanlar var onlar yayınlıyolar kendi sitelerinde. Bi tek ONBUKA diye bi kullanıcı var sistem yayınlayan. Normalde kendi hazırladığım sistem dışında sistem kullanmam. ONBUKA adlı kullanıcı gözüme çarptığı için onun hazırladığı sistemi indirip denedim. Bir sürü eksikleri var. Bi ton güncelleme hata. incelerseniz çoğu yorumdan anlarsınız. olsun ama yinede emek var. Dediğim yöneticiler onu da yapmıyo.. İşin özü bu varın siz anlayın...

yeterli vakit olmuyor (iş ve çocuklardan kendime vakit ayıramıyorum eskisi kadar), öğrenci olsam dükkan senin :) kendi bilgisayarımda değilim ve kurban bayramı dönüşü hazırlamaya çalışırım birşeyler.

Edited by MoTuN

• Editor

günaydın normalde sık sık kurulum yapan biri değilim son çıkan iki güncellemeyi yüklemiyor ne yaptımsa bende yeniden kurulum yapayım diyorum 

bu sistem mi yüklemiyor hocam ? bir de o 2 güncelleme office in mi windows un mu?

hocam yanlış bir telafuz oldu beniö şuan kullanmış olduğum sistem nerden baksan 7-8 aydır kurulum yapmıyorum iyice çöpe döndü windows için cıkan updateleriden biri ie11 olan kb3087038 digeride kb3078601 olan updatel kurulmuyor o yüzden güncel bir windows kurayım diyorum