Jump to content

En Çok Kullandığınız Ücretsiz Programlar Nelerdir?

Mehmet
 Share

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar,En çok kullandığınız ücretsiz bilgisayar uygulamaları ve programları nelerdir?

Ücretli programları yazmayalım arkadaşlar.

Extra kullanım yerine göre program ve uygulamaların adını yazabileceğiniz alanlar

Webmasterlar

Donanımcılar,tamirciler,yazılımcılar

Diğer...

Not:Sevdiğiniz demo programlarda olabilir.

360 total security ( antivirüs )

iobit uninstaller ( yazılım kaldırma )

GlassWire ( güvenlik duvarı tarzı bir uygulama )

Chrome, Maxthon Browser ( tarayıcı )

OBS Studio ( ekran paylaşımı, kayıt yapma, canlı yayın yapma )

Send Anywhere ( dosya paylaşımı )

uTorrent ( dosya paylaşımı )

Nox App Player ( Android arayüz çalıştırma )

Net Speed Monitor ( internetinizin anlık kullanımı izleme programı )

1 - IObit Uninstaller   ( Program ekle/kaldır yerine bu programdan sileceklerinizi silerseniz kayıt defteri gibi yerlerde kalan extra kalıntılarıda silmektedir oyunlar hatalı kurulduğu zaman bununla silin hiç kurulmamıi kıvama gelir + extra makinayı temizleme özelliğide bulunmakta )

2- Exa Radyo (Online olarak dünya üzerindeki bir çok radyoyu dinlemenize olanak saglar )

3- Oto pc kapat ( Adından da anlaşıldığı üzere zamanlama kurarak pcnizin kapanmasını yeniden başlaması v.b. şekillerde işlem yapmasını sağlayan bir program )

4- Connectify Hotspot 2016  ( Benim en çok işime yarayan programlar arasında kısaca ne iş yapar derseniz. Ben laptopa interneti dumbel ile çekiyorum aynı interneti telefonun kendi wifisi üzerinden görmem mümkün değil arada mesafa var bu program yardımı ile interneti alan makinayı bir wifi noktasına çevirebiliyorsunuz dolayısıyla etrafdaki cihazlar uzaktaki wifi noktasına değilde en iyi interneti çeken cihaz üzerinden daha verimli internet kullanabilmektedir)

En çok kullandıklarımı sıralarsak 4 - 1 - 2 - 3 

Saymadım ama, en fazla 20 dir.

Azmış baya. Bende program cenneti var bir ara işime yarıyor kuruyom. 1 ay sonra siliyom. Ama genelde portable kullanmaya çalışıyom çok işime yaramayacakları. Portable dahil 40 program filan var bende.

Azmış baya. Bende program cenneti var bir ara işime yarıyor kuruyom. 1 ay sonra siliyom. Ama genelde portable kullanmaya çalışıyom çok işime yaramayacakları. Portable dahil 40 program filan var bende.

işimi görecek  kadar var, kullanıyorum işte. Fazlalık durmasına gerek yok. Oyun daha fazlalıkta ama  :D

Türk programı olarak Exa Radyo yu kullanan sayısını görmek gurur verici  :)

Bu arada hala efsane winamp programını kullanan varmış  :rolleyes:

Hayatımda hiç Winamp kullanmadım. :D Ama ExaRadyo'da Winamp Big Bento temasını beğeniyorum.

ya bırak lisanslıymış hepsini kampanyalardan beleşe getirmişsindir sen :D

Geneli kampanya zatende sonuçta lisans lisansdır. ?

Türk programı olarak Exa Radyo yu kullanan sayısını görmek gurur verici :)
Bu arada hala efsane winamp programını kullanan varmış :rolleyes:

Valla çok uğraştım aimp için ama yıllardır winamp kullandığımdan ve radyolarıda onun üzerinden dinliyorum. Herkes bilmez Winamp ı ? Edited by KenanK

Birşey sorcam lisanslı ile korsan arasında ne fark oluyor? Birde IDM'de mi lisanslı.

IDM kullanmıyorum. Korsan da güncelleme olunca sorun oluşabiliyor. Lisans olunca sorunsuz güncelleniyo.

Elime IDM lisans ı veya kullanmadığım bir programın lisansı geçtiğinde zaten forumda çekiliş ile dağıtmaya çalışıyorum devamlı. Edited by KenanK