Jump to content
TNC-TR
uLuBeY!

Windows 10 Version 1511 (updated Apr 2016) | Msdn | Türkçe | Orijinal

Recommended Posts

10 dakika önce, lediod yazdı:

Merhaba

(Multiple Editions ) ne oluyor hocam ? pro yu içeriyor mu 

pro ve home sürüm içerir

• Like 1

bu nisan güncellemeliyi kurduktan sonra windows güncelleme buluyor mu ?

Edited by grasp

Windows 10 (Multiple Editions), Version 1511 (Updated Apr 2016) (x64) - DVD (Turkish)
File Name: tr_windows_10_multiple_editions_version_1511_updated_apr_2016_x64_dvd_8731631.iso
Languages: Turkish
SHA1: 31E7A2BC6D4A29AD92606F0B14CE8D70A9B80B2D

turbobit ile çok yavaş iniyor hatta inmiyor bile o kadar yavaş bu sürümü lütfe hızlı indirebileceğimiz bir şekilde upload eder minisiz ? melesa mega yandex gibi..

7 saat önce, grasp yazdı:

bu nisan güncellemeliyi kurduktan sonra windows güncelleme buluyor mu ?

Nisandan sonra güncelleme cıktıysa haliyle güncelleme bulur. Ama Nisana kadarki tüm güncellemeleri içerir.

4 saat önce, ccafferr yazdı:

turbobit ile çok yavaş iniyor hatta inmiyor bile o kadar yavaş bu sürümü lütfe hızlı indirebileceğimiz bir şekilde upload eder minisiz ? melesa mega yandex gibi..

Kisi ücretsiz sitelere yüklemeyebilir. Kendi tercihi bu, tıpkı sizinde ücretsiz site tercih ettiginiz gibi.

Premium üyelik alıp hızlı indirebilirsiniz.

• Like 1

5 dakika önce, oopmr yazdı:

Nisandan sonra güncelleme cıktıysa haliyle güncelleme bulur. Ama Nisana kadarki tüm güncellemeleri içerir.

Kisi ücretsiz sitelere yüklemeyebilir. Kendi tercihi bu, tıpkı sizinde ücretsiz site tercih ettiginiz gibi.

Premium üyelik alıp hızlı indirebilirsiniz.

yahu turbobitten premium üyelik mi alınır site sık sık sertifika hatası veriyor güvenli bir upload sitesi değil.

Windows 10 (Multiple Editions), Version 1511 (Updated Apr 2016) (x64) - DVD (Turkish)
File Name: tr_windows_10_multiple_editions_version_1511_updated_apr_2016_x64_dvd_8731631.iso
SHA1: 31E7A2BC6D4A29AD92606F0B14CE8D70A9B80B2D

Bana pro ve enterprise sürümleri lazım oluyor, daha önce win7 ve win8.1 de bu sürümleri tek isoda birleştirmek için küçük araçlar vardı.

Win10 içinde benzer program varmı? Güncel Pro ve Enterprise sürümlerini birleştirmek istiyorum.

10 dakika önce, ByAdmin yazdı:

Bana pro ve enterprise sürümleri lazım oluyor, daha önce win7 ve win8.1 de bu sürümleri tek isoda birleştirmek için küçük araçlar vardı.

Win10 içinde benzer program varmı? Güncel Pro ve Enterprise sürümlerini birleştirmek istiyorum.

C de enterprise, multiple ve 2in1 şeklinde 3 klasör oluşturun. sonra enterprise a ait isoyu enterprise klasörüne; multiple a ait isoyu multiple klasörüne çıkarın. sonra aşağıdaki kodu yönetici olarak çalıştırın (cmd dosyası olarak kaydedin ki sonra lazım olur) işlem bitince 2in1 klasöründe install.wiminiz hazır olur.

Dism /Export-Image /SourceImageFile:C:\enterprise\sources\install.wim /SourceIndex:1 /DestinationImageFile:C:\2in1\install.wim /DestinationName:"Windows 10 Enterprise" /compress:maximum
Dism /Export-Image /SourceImageFile:C:\multiple\sources\install.wim /SourceIndex:1 /DestinationImageFile:C:\2in1\install.wim /DestinationName:"Windows 10 Professional" /compress:maximum

multiple isosunda sources klasörüne install.wim i atın ve  değiştirin. bir tanede ei.cfg dosyası hazırlayın, içeriği şu olsun:

[Channel]
Retail

[VL]
0

ei.cfg dosyasını da multiple isosunda sources klasörüne atın ve iso oluşturun tamamdır.

• Like 4

46 dakika önce, MOTUN yazdı:

C de enterprise, multiple ve 2in1 şeklinde 3 klasör oluşturun. sonra enterprise a ait isoyu enterprise klasörüne; multiple a ait isoyu multiple klasörüne çıkarın. sonra aşağıdaki kodu yönetici olarak çalıştırın (cmd dosyası olarak kaydedin ki sonra lazım olur) işlem bitince 2in1 klasöründe install.wiminiz hazır olur.

Dism /Export-Image /SourceImageFile:C:\enterprise\sources\install.wim /SourceIndex:1 /DestinationImageFile:C:\2in1\install.wim /DestinationName:"Windows 10 Enterprise" /compress:maximum
Dism /Export-Image /SourceImageFile:C:\multiple\sources\install.wim /SourceIndex:1 /DestinationImageFile:C:\2in1\install.wim /DestinationName:"Windows 10 Professional" /compress:maximum

multiple isosunda sources klasörüne install.wim i atın ve  değiştirin. bir tanede ei.cfg dosyası hazırlayın, içeriği şu olsun:

[Channel]
Retail

[VL]
0

ei.cfg dosyasını da multiple isosunda sources klasörüne atın ve iso oluşturun tamamdır.

Bu yöntemle win7ulti + win10multi isosu oluşturulabilir mi?

• Like 1

evet, çoğaltırsınız satırları ve istediğiniz şekilde düzenlersiniz.

• Like 2

59 dakika önce, canavar123 yazdı:

Bunlar önceki gibi ESD mi?

konuda ulubeyin paylastıgı MSDN Nisan 2016 isoları. diger kisinin casper0007 paylastıgı ise Subat 2016 isoları. casper0007 kendisi indirmeden denemeden linkleri paylasmıs. aklınca yardımcı oluyor. bosuna kisilere Subat 2016 yi indirttiriyor. casper0007 linklerini ben indirdim Subat 2016 cıktı.

kısaca konunun 1.mesajındakileri indirin Nisan 2016 güncel isolar icin. konudaki gereksiz mesajların temizlenmesi icinde report ettim.

Edited by oopmr

7 saat önce, techturch yazdı:

Alternatif link veya torrent linki paylaşabilen arkadaş varsa çok memnun olurum.

File Name: tr_windows_10_multiple_editions_version_1511_updated_apr_2016_x64_dvd_8731631.iso
SHA1: 31E7A2BC6D4A29AD92606F0B14CE8D70A9B80B2D

Please login or register to see this link.

• Like 3

Bir saat önce, sefas yazdı:

key soruyor bilen yazabillir mi?

keysiz devam edin crack olarak şunu uygulayın

On 25.05.2016 at 17:29, sefas yazdı:

File Name: tr_windows_10_multiple_editions_version_1511_updated_apr_2016_x64_dvd_8731631.iso
SHA1: 31E7A2BC6D4A29AD92606F0B14CE8D70A9B80B2D

Please login or register to see this link.

32 BİT paylaşabilirmsin tşkler

Edited by nextadam
  • Like 1

değerli arkadaşlar nisan sürümünü bu konudan indirdim dünden beri hem temiz kurulum hem şubat üzerine yükseltme şeklinde kurulum yaptım. bilgisayarım dell 5547 modeli. sorun şu kurulum gayet normal bir şekilde oluyor ancak wifi açılmıyor hatta hiç görünmüyor wifi simgesi. driver kurulmuyor hata var diyor. sanırsam ethernet kartını görmüyor alet. sorun bilgisayar kaynaklı olabilir ama merak ettim başka yaşayan var mı bu sıkıntıyı.