Jump to content
TNC-TR
Alphonso_Elric

Alpelwin 7 [x64] Ultimate Exotic [03 Nisan 2017]

Recommended Posts

On 09.04.2017 at 19:58, extremeberat yazdı:

UEFI olarak kurulamıyor (En azından bende olmadı) ve Windows Başlatılıyor kısmı orjinal hali ve ingilizce.

kardes zaten ingilizce boot olur diger win7 uefi surumlerindede aynısı yani sorun yok kurabilirsin

• Like 1

Elinize, emeğinize sağlık. hem 32 hem 64 bit tüm sürümler bir arada olsa iyi olur.

öyle bir çalışlmanız varsa link verebilir miziniz?

USB MultiBota eklenemiyor.Rufus ile tek Seferlik Windows 7 Kurulumları için ideal olmuş,Onun dışında DVD den rahatlıkla kurulum yapılıyor.USB MultiBota eklendiği zaman Kurulum ekranı gelince product key hatası vermektedir.Normal 4 gb lık rufus ile hazırlanmış tek işletim sistemini hazırlayıp kurulum tamamlandı ve sistem gayet stabil görsel ve şık durmaktadır.

• Like 1

7 saat önce, nadas21 yazdı:

USB MultiBota eklenemiyor.Rufus ile tek Seferlik Windows 7 Kurulumları için ideal olmuş,Onun dışında DVD den rahatlıkla kurulum yapılıyor.USB MultiBota eklendiği zaman Kurulum ekranı gelince product key hatası vermektedir.Normal 4 gb lık rufus ile hazırlanmış tek işletim sistemini hazırlayıp kurulum tamamlandı ve sistem gayet stabil görsel ve şık durmaktadır.

karadurak multiboot ile kurulum oluyor...

• Like 2

19 saat önce, AhmetTanyolu yazdı:

kardes zaten ingilizce boot olur diger win7 uefi surumlerindede aynısı yani sorun yok kurabilirsin

Normalde Windows Başlatılıyor yazmıyor muydu

Daha önce de denedim yine olmamıştı ondan en azından bende kurulmuyor olabilir dedim.

Edited by extremeberat
  • Like 1

17 dakika önce, extremeberat yazdı:

Normalde Windows Başlatılıyor yazmıyor muydu

Daha önce de denedim yine olmamıştı ondan en azından bende kurulmuyor olabilir dedim.

Sizin dediğin uefi siz win7 de  yaziyir.eğer sistem win7 uefili ise  ingilizce yazar....Bunda sıkıntı teşkil etmiyor 

• Like 2

18 saat önce, bozart yazdı:

Sizin dediğin uefi siz win7 de  yaziyir.eğer sistem win7 uefili ise  ingilizce yazar....Bunda sıkıntı teşkil etmiyor 

Uefi olarak kurarken hata verdiği için kapattım öyle kurdum ama ingilizce yinede

24 dakika önce, extremeberat yazdı:

Uefi olarak kurarken hata verdiği için kapattım öyle kurdum ama ingilizce yinede

Ona yapacak bi şey yok kalır öyle.dediğim gibi sıkıntı olmaz...

• Like 1

Merhaba.. öncelikle paylaşımın için teşekkür ediyorum.. Kurulumu yaptım fakat sadece ekran kartı driverını kurmaya çalışırken hata alıyorum. Bu işletim sistemini desteklemiyor hatası veriyor. NVIDIA (820m) driverını kurmaya çalışırken önce intel sürücüsünü kurun diyor. İntel sürücüsünü kurmaya çalışırken de bu sistem desteklenmiyor hatası veriyor ve ekran kartı sürücüsü kurulamıyor. Bu konu hakkında bir bilginiz var mı? 

• Like 1

18 dakika önce, tayfta yazdı:

Merhaba.. öncelikle paylaşımın için teşekkür ediyorum.. Kurulumu yaptım fakat sadece ekran kartı driverını kurmaya çalışırken hata alıyorum. Bu işletim sistemini desteklemiyor hatası veriyor. NVIDIA (820m) driverını kurmaya çalışırken önce intel sürücüsünü kurun diyor. İntel sürücüsünü kurmaya çalışırken de bu sistem desteklenmiyor hatası veriyor ve ekran kartı sürücüsü kurulamıyor. Bu konu hakkında bir bilginiz var mı? 

Sizde uyumlu driver indiriniz...daha önce görüp şimdi görmemesi anormal..driverleri öncelik desteği yok gibi görünüyor....sisteminiz eski ise görmesi gerek ...yeni sistem ise windows 10 u  kurup hali hazirda olan driver i kurunuz....

[çözüldü] bu win 7  mi şu an kuruyorum lakin win 8 gibi başlıyor ve format attıktan sonra yüklenmiyor "mbr tablosu var. efi sistemlerde windows yalnızca gpt disklere yüklenir" diyor ne demek istiyor bu?

Edited by myfever06

1 saat önce, myfever06 yazdı:

bu win 7  mi şu an kuruyorum lakin win 8 gibi başlıyor ve format attıktan sonra yüklenmiyor "mbr tablosu var. efi sistemlerde windows yalnızca gpt disklere yüklenir" diyor ne demek istiyor bu?

Komple f disk çekeceksiniz yani hdd yi komple silip tekrardan oluşturup öyle kuracaksiniz.....şuan ki sisteminiz mbr dir.komple sildiğiniz zaman gpt olacaktir....Bu arada d  sürücüsünüde silmeniz gerek 

arkadaşlar üstteki linleri ikişer defa indirdim winrar 5.0 ile çıkardığımda winrar ikinci linki hatalı görüyor ne yapmam lazım

4 saat önce, sevket63 yazdı:

arkadaşlar üstteki linleri ikişer defa indirdim winrar 5.0 ile çıkardığımda winrar ikinci linki hatalı görüyor ne yapmam lazım

Linklerde sorun olmadığına size garanti ederim. İndirirken dosya hatalı inmiş olmalı veya kısa süreli net kopmalarından da kaynaklanıyor olabilir. Tekrar indirmenizi rica edeceğim.

• Like 1

tekrar indirdim winrar şifresini elle girdim sorun şifreyi elle girmem mi yada tekrar indirmem mi bilmiyorum ama bu defa sorun olmadı hatta formatı attıktan sonra bu yazıyı yazdım hız görüntü ve özellikle sesler süper ellerine sağlık 

Samsung evo 120 ssd ye kurmaya çalıştım kurulacak bölüm tablosu oluşturulamadı gibi bir hata verdi ve kurmuyor..
120 ssd nin bölümünü sildim tekrar oluşturdum formatladım devamında aynı hatayı verdi..

12 saat önce, kolega20 yazdı:

Samsung evo 120 ssd ye kurmaya çalıştım kurulacak bölüm tablosu oluşturulamadı gibi bir hata verdi ve kurmuyor..
120 ssd nin bölümünü sildim tekrar oluşturdum formatladım devamında aynı hatayı verdi..

çözüm burda