Jump to content

Nlite Addonları Nasıl Yapılır

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

• 2 hafta sonra ...
  • Replies 172
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

arkadaşlar nlite ile hazırlayıp kurduğum windows eklentileri kurarken aşağıdaki hatyı verdi. çözümü ne olabilir

hataog2.jpg

Aynı hatayı bende aldım acaba parametreleri yazınca (") tırnak işaretlerini kaldırıyormuyuz yoksa onlarda kalacakmı ?

Saol sk8er abi cahillik işte ):

Edited by zadi01

• 3 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
  • Administrator
herkeste tesekkurler ozellikle Sk8er_boi bi kac sorunlarım oldu arastırıyorum yakın zamanda duzeltirim insallah

USSF linki hepsi kırık netten indirdim ama set up peid.exe bulunamadı diyor

İlk posttaki link çalışıyor.

• 4 hafta sonra ...

Sitede Katılımsız Officexp buldum 30 mb büyüklüğünde,

bunu "nlite add-on" ile .cab yaptım,

sonra gidip "nlite" programında güncellemeler kısmına ekliyorum,

bütün ayarları yapıyorum son işlemde nlite kendi dosyasını yaratırken officexp le ilgili hata veriyo.

nerede hata yapıorum

Ben .Net Framework 2.0'ı addon olarak oluşturdum, oluştururken install.exenin sessiz modunu kullandım, netfx.msi dosyasını kullanınca yüklemiyordu. Daha sonra oluşturudğum .cab dosyasını ekledim ancak xp kurulduktan sonra framework yüklenmemişti... Neden olabilir?

• 2 hafta sonra ...
nLite Addon programında files.7z bulunamadı diye hata alıyorum

Aynı hata bende de çıkıyor 7.zip ile sıkıştırmayı iptal edince cab hazırlanıyor ama 7.zip ile sıkıştır diyince bu hatayı veriyor

Edited by ahmetsimsek

• 2 hafta sonra ...

merhaba arkadaşlar addon anlatımı için teşekkür ediyorum. benim iki isteğim var birincisi tamok arkadaşımın dediği gibi temalar nasıl entegre edilecek yine addon mu yapacaz çünkü tema klasörünün içinde .theme .msstyle ve shellstyle dosyaları var biri bu konuda $OEM$ adlı bi klasör oluşturacan içine şunu şunu yapcan demişti zor bi yol gibi geldi belki daha kolay bi yolu vardır bildiğiniz. ikinciside katılımsız kurulumun detaylı anlatımını a dan z ye toparlamış olan varmı varsa paylaşabilir mi? şimdiden tşk. ederim..

merhaba arkadaşlar addon anlatımı için teşekkür ediyorum. benim iki isteğim var birincisi tamok arkadaşımın dediği gibi temalar nasıl entegre edilecek yine addon mu yapacaz çünkü tema klasörünün içinde .theme .msstyle ve shellstyle dosyaları var biri bu konuda $OEM$ adlı bi klasör oluşturacan içine şunu şunu yapcan demişti zor bi yol gibi geldi belki daha kolay bi yolu vardır bildiğiniz. ikinciside katılımsız kurulumun detaylı anlatımını a dan z ye toparlamış olan varmı varsa paylaşabilir mi? şimdiden tşk. ederim..

Katılımsız kurulum A'dan Z'ye burda bulunmaktadır...

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=47812[/CODE]

• Administrator
herkeze slm aranıza yeni katıldım bu nalom-setup içinde vürs var bir çok yerden indirdim ama her seferinde vürüs çıktı içinden a-squared denen porgramla tarattım bilgisi olan varmı acaba

A-squared'e niye güvenelim?

eline sağlık bıde bu kurulum ekranı anlatımı uzun değilse onuda anlatsan

buraya konu anlatım isteklerinizi yapabilirsiniz..!

sk8er_boi hocam peki bu sadece paramatresi olan proğramları yapabiliyoruz anladğım kadarıyla peki proğramda cracklam serial girme gibi konular varsa veya elimide bir "*.key" dosyası varsa bunu tek addon nasıl yapabiliriz..?

Edited by akk33

• Administrator
sk8er_boi hocam peki bu sadece paramatresi olan proğramları yapabiliyoruz anladğım kadarıyla peki proğramda cracklam serial girme gibi konular varsa veya elimide bir "*.key" dosyası varsa bunu tek addon nasıl yapabiliriz..?

Önce katılımsız yaparsın (sabit konulardaki anlatımlardan yararlanarak). Sonra addon yaparsın.