Jump to content

Wpi Arşivim!....

hakanakt

Recommended Posts

__ Selamlar hakanakt böyle yararlı olabilecek bir projede başlatman çok güzel başarılar dilerim ,ayrıca programlar

ile ilgili bende bir kaç kelime eklemeyi isterim mesela Dijital Tv kullanıcıları içinde Programlar düşünülebilir boyutlarıda oldukça ufak zaten Prog dvb,dvb dream gibi ,en azından içlerinden en popüleri hakanakt düşündüm aklıma farklı olarak bu geldi saygılarımla sağlıcakla :drinks:

• Replies 62
  • Created
  • Last Reply

kardeşim emeğine sağlık çalışmalarında ALLAH sana kolaylık versin diyorum..

Zaten arkadaşlar isteklerini yazmışlar programlar aşşağı yukarı belli olmuştur kafanda Arkadaşın dediği gibi Sata driver de koyarsan Windows kurarken özellikle notebooklarda yardımcı olursun. Artık dvd yi bekliyoruz senden.

__ Selamlar hakanakt böyle yararlı olabilecek bir projede başlatman çok güzel başarılar dilerim ,ayrıca programlar

ile ilgili bende bir kaç kelime eklemeyi isterim mesela Dijital Tv kullanıcıları içinde Programlar düşünülebilir boyutlarıda oldukça ufak zaten Prog dvb,dvb dream gibi ,en azından içlerinden en popüleri hakanakt düşündüm aklıma farklı olarak bu geldi saygılarımla sağlıcakla :)

ALT-DVB'nin katılımsızını yapabildim :drinks:

Gayet iyi oldu ama bu Dijital Tv kartlarında codecler çok önemli. Ancak temiz bir sistemde Power DVD kurulu ise başarı ile kullanılabiliyor.

Power DVD 6

http://rapidshare.com/files/61241257/pdvd6.exe[/CODE]

[b] [/b][color=#ff0000]ALT-DVB[/color]

[CODE]http://rapidshare.com/files/61333317/ALT_DVB.exe[/CODE]

acrobat reader yerine foxit reader'ı öneriyorum. Hem çok daha az yer kaplıyor hem de dosya boyutu olarak daha az yer kaplar. Kullanımda da acrobat reader foxit reader'a göre çok daha fazla ram yiyor. Bu çalışmaları gördükten sonra gel de tnc'ye bağışta bulunma. Tebrik ederim arkadaşım çalışmalarından dolayı. Allah zihin açıklığı versin...

acrobat reader yerine foxit reader'ı öneriyorum. Hem çok daha az yer kaplıyor hem de dosya boyutu olarak daha az yer kaplar. Kullanımda da acrobat reader foxit reader'a göre çok daha fazla ram yiyor. Bu çalışmaları gördükten sonra gel de tnc'ye bağışta bulunma. Tebrik ederim arkadaşım çalışmalarından dolayı. Allah zihin açıklığı versin...

tşk ederim...

Arkadaşlar yarın yolculuk zamanı.Bayağa bir süredir tatildeydim artık tatilim bitti ve üniversite başlıyor.Bu yüzden Haftasonundan sonra birkaç gün müsait olmayabilirim.Hakkınızı helal edin hepinizi özlicem :blink: saygılarımla...

Bende biraralar Foxit'i savunuyordum ama açtığım belgenin aslında olması gerekenden daha kötü görüntülendiğini anlayınca hemen sildim. Evet Foxit iyidir güzeldir, hızlıdır ama bazı belgeleri olması gerektiği gibi göstermez, başka biri anlatmış olsa hadi be diyebilirdim ama birebir yaşadığım için Foxit'i komple sildim sistemimden.

Arkadaşım sizi öncelikle tebrik etmek istiyorum.İsminizi arkadaşımın kullandığı Nod32 programında gördüm ve adrestede tnctr yazınca sizi burda bulacağımı tahmin ettim.Okulumuzdaki labaratuvarın tüm bilgisayarlarında sizin nod32 kurulu şuanda :) problemsiz gayet güzel çalışıyor tşk ederim.

Benimde arşiviniz için birkaç fikrim var.Bende size farklılık olsun diye telefon programlarının pc suitelerini yapmanızı isticektim.Kolay gelsin çalışmalarınızın devamını dilerim....Rapid klasörünüzdeki tüm çalışmalarınızı listeye aldım bile :D görüşmek üzere...

hakanakt ' nin forumdan ayrıldığını duydum işin aslı nedir ?

Hakan, çok uzun zamandir tanimasamda forum disinda da Internet vasıtasıyla yoğun şekilde görüştüğüm diyebileceğim son derece yardımsever ve aynı zamanda katılımsız kurulum konusunda bu forumdaki eniyi 3-5 kişiden biri.

Gereksiz ve saygısızca, yaptığı işi karşılık gözetmeksizin, teşekkür etmeyi dahi bilmeyen, gerek görmeyen birkaç kişiye kızdı ve gitti. Bir daha geri döneceğini sanmıyorum. Gidişinde "bildiğim kadarıyla" yönetiminde bir takım davranışları var.

ne oldu peki? bu forumda rica ettiğimiz programları hiçbir karşılık gözetmeksizin katılımsız yapan ve bu konuda artık ustalık seviyesine gelmiş birini kaçırmış olduk,

yazık oldu...

insAALLAH soyleneler dogru degildir , yok abi yav hakan bizi birakmaz , alistik adama , ALLAH zihin acikligi versin hakana

Gitmiyorum biryere arkadaşlar saat sabahın 5 i burada birşey paylaşmazsam sıkıntıdan patlıyorum...Ve bitanede bişeler hazırladım yine hadi yanlış anlaşılmalar sona erdiğine göre kaldığımız yerden devam edelim hııı?

• 1 ay sonra...
  • 2 ay sonra...
Gitmiyorum biryere arkadaşlar saat sabahın 5 i burada birşey paylaşmazsam sıkıntıdan patlıyorum...Ve bitanede bişeler hazırladım yine hadi yanlış anlaşılmalar sona erdiğine göre kaldığımız yerden devam edelim hııı?

Hakan arkadaşım! WPİ arşivin ne oldu? Hala bekliyoruz yani...Hemi de sabırla...:lol:

kardeş sabah matematik finali var limit - türev - integral :lol: çarşamba son sınava girip memlekete dönücem inş.sonra bu konu başlığındaki programların son versiyonlarını katılımsız hale getirip wpi cd - wpi dvd olarak yayınlamayı düşünüyorum.ayrıca arkadaşların rapidshare vb.sitelerle uğraşmamaları için sunucu kiralayacağım.eğer sizlere yardımcı olabilirsem ne mutlu bana.şunu da belirtmek isterim bu işten hiçbir maddi kazancım yok.5gb lık sınırsız trafiğe sahip bir serverla görüşüyorum.yaptığım katılımsızlar ,wpi cd -dvd burada olacak.fakat ardından Windows XPista SP3 ü çıkardığım zaman xp çalışmamı rapide yüklemek zorunda kalabilirim.şuanki gecikmelerin tek nedeni üniversite.umarım beklediğinize pişman etmem kolay gelsin....

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...