Jump to content

İstanbulda Halı Saha Maçları..

BrightBlade

Recommended Posts

• Replies 492
  • Created
  • Last Reply

7-8 Süper Olur Gebze den Gelicem Dönüşüm Rahat Olur Hiç Değilse Ve Bu Pazar a da Ayarlana Bilirse Güzel Olur Yanlız Maçta Yönetim Kadrosuna Sert Giriyim Demeyin Kafadan 10 Gün Uzaklaştırma Cezası Alırsınız

:clapping: Kalede Makamayaşi Olarak Ben Olucam Gol Atabilene Bir Paket Marlboro ;)

bugün geleceğim diyen tüm arkadaşlardan onay gelsin ayarlayalım blackman :clapping:

Abi aslında maç bugünde olurda Herkesin bilipte gelmesi açısında pazar günü olsa daha iyi olur Hem hafta sonu İşte olanlarda vardır onlarda gelir pazar günü saat 7-8 uygun bir saat (hava Sıcak olmaz) Daha iyi Olur

Ama yine karar sizin

hey millet bu pazar kesinmi ona göre ben ankaradan gelicem kadroya benide almıssınız bi aksilik cıkmassa kesin kardesler ona göre haberdar ederim biriniz sölesin nerde ist avrupa anadolu ona göre otabüs parası saha parası yemek cart curt ne kadar gider bi ceptelefonu verin bakım sorumlu kişi by_reis acıklama yapın ...acil.. :clapping:

by_reis, gelin de hakkariden gelin isterseniz sonuçta yolu biz çekmicez.Biz sizi düşünüyoruz.

Bilinchard, ben ne Servet Çetin'ler gördüm ama hala yürüyebiliyorum sen oyna yeter :D

Exit, abi niye gelemiyosun ya olmazki şimdi böyle...

by_reis, gelin de hakkariden gelin isterseniz sonuçta yolu biz çekmicez.Biz sizi düşünüyoruz.

Bilinchard, ben ne Servet Çetin'ler gördüm ama hala yürüyebiliyorum sen oyna yeter :D

Exit, abi niye gelemiyosun ya olmazki şimdi böyle...

Bana her yol Paris...Sonuçta tatildeyim. Maçı biraz daha erkene alsak çıkışta bi çay bahçesinde zaman geçirirdik.

Bana her yol Paris...Sonuçta tatildeyim. Maçı biraz daha erkene alsak çıkışta bi çay bahçesinde zaman geçirirdik.

Aile Çay Bahçesine Gideriz Tnc Ailesiyiz Ya O Bakımdan

:D

Valla saatin bi önemi yok ama o yorgunlukla ben yerimde duramam.(Yorulduğum zaman banyo yapmadan oturamamak gibi bir sorunum var da :D)

Baya Bi Hijyenik Gördüm Seni Black

Valla saatin bi önemi yok ama o yorgunlukla ben yerimde duramam.(Yorulduğum zaman banyo yapmadan oturamamak gibi bir sorunum var da :D )

O zaman maçtan önce toplanırız.

Aile Çay Bahçesine Gideriz Tnc Ailesiyiz Ya O Bakımdan

Baya Bi Hijyenik Gördüm Seni Black

Aslında Gülhane parkı fenâ değilde...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...