Jump to content

İstanbulda Halı Saha Maçları..

BrightBlade

Recommended Posts

• Replies 492
  • Created
  • Last Reply

Hayda exit yan çizdi iyi mi. Ya abi izin al iş yerinden. Hani sen dememişmiydin gün önemli değil diye. Bu kadar adamı bağladık sen kalk ben gelemem de olmaz ki şimdi bu. Pazar 6'da çık iş yerinden ne olacak :D

Blackman exitten ses çıksın ona göre pazar 7-8 maçı yapalım. By_Reis arkadaşım valla sen yorma kendini buralara kadar. Ankarada'da sizler için maç düzenleriz. O yol çekilirmi bir maç için.

mesele izin almak degilki :D

pazar gunu dukkana bakacak kisi gerek iki yonetici birden izin yapamazki adama 2 gun once pazar gelme dedim oda edirneye gitme isi cikarmis :D

simdi kal nasil diyim :D

abi işte işim gücüm olmassa gelirim ist ank ama oynamak isterim en son cuma cumartesi veririm kesin cvb beyler belkide seyirci olurum gelirim bilemem ankaradan takım varsa bir baska zaman yaparız formdan tnc haber versinler olur inş o güne bir sağ salim cıkım allahın izniyle gelmek isterim işim gücüm olmassa kesin beyler. :D eğer müsait durumum olmassa sağlık olsun beyler bir baska bahara nasip.

mesele izin almak degilki :D

pazar gunu dukkana bakacak kisi gerek iki yonetici birden izin yapamazki adama 2 gun once pazar gelme dedim oda edirneye gitme isi cikarmis :D

simdi kal nasil diyim :D

Ee abi sizin dükkana gelelim cız-bız çeviririz :D

Sanırım tarihler uyuşmuyor Hot_JaZz felan...hafataya da erteliyebiliriz.

Abi 1 saattir bütün atılan mesajları okumaya çalışıyorum dedim heralde en sonda da resimler var ama birde baktım ki daha maç yapılmamış :):mellow: hadi yapın artık şu maçı resim video artık ne varsa teknolojik imkan ekleyin çok merak ediyorum :)

O zaman son durum olarak

Maç 20 Temmuz Pazar Saat 19.00-20.00 Yer Bostancı

Avrupa yakasından Beşiktaşta buluşulacak, Anadolu yakasından Kadiköy ya da Bostancıda. Kadro aynı kadro maç 6 şarlık takımlarla oynanacak.

Tarih ve saat tamam herkes kendine uydurmaya çalışsın ama yine de 2 kişi daha çıkar ve bende oynarım derse iyi olur 7-7 de yapabiliriz.Ayrıca saha olarak gösteri merkezinin arkasında ki ilk saha olan Hakanlar'ı ayarlıyorum...

Tarih: 20 Temmuz Pazar

Saat: 19.00-20.00

Yer: Bostancı Hakanlar Halısaha (Bostancıgösteri merkezi arkası)

Kadro:

1.Brightblade

2.Bultar

3.blackman12

4.ByKonfizik

5.Hot_Jazz

6.apoo

7.Exit

8.sisyphos

9.c0ss

10.skyman

11.arslantay

12.Bilinchard

13.

14.

Yedekler

1.

2.

3.

4.

Seyirciler

1.

2.

3.

4.

...

arslantay ve Bilinchard'ı da kadroya aldım :mellow: Oynarlar heralde. 2 ve daha fazla kişi hala beklemekteyiz. Gelen geleceğini söyleyen olursa seviniriz :)

Tarih: 20 Temmuz Pazar

Saat: 19.00-20.00

Yer: Bostancı Hakanlar Halısaha (Bostancıgösteri merkezi arkası)

Kadro:

1.Brightblade

2.Bultar

3.blackman12

4.ByKonfizik

5.Hot_Jazz

6.apoo

7.Exit

8.sisyphos

9.c0ss

10.skyman

11.arslantay

12.Bilinchard

13.alparslan

14.

Yedekler

1.

2.

3.

4.

Seyirciler

1.

2.

3.

4.

...

Bişey kalmadı ha gayret :mellow:

Abi 1 saattir bütün atılan mesajları okumaya çalışıyorum dedim heralde en sonda da resimler var ama birde baktım ki daha maç yapılmamış :):) hadi yapın artık şu maçı resim video artık ne varsa teknolojik imkan ekleyin çok merak ediyorum :)

Kısmetse, o anları karelemek istiyorum.

arslantay ve Bilinchard'ı da kadroya aldım :) Oynarlar heralde. 2 ve daha fazla kişi hala beklemekteyiz. Gelen geleceğini söyleyen olursa seviniriz :)

Siz istediniz, günah benden gitti. :p Tamam ben geliyorum uyar. :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...