Jump to content

İstanbulda Halı Saha Maçları..

BrightBlade

Recommended Posts

Valla resim-videonun yayınlanacağını pek sanmıyorum...Ama onuchlu abimiz güzel resimler çekti galiba...

Bu arada bright - hot_jazz ikilisi bence tarihi farkı kaçırdı :D Ama maçın hareketi apoo'nun yan sahada kavga çıkınca maçı bırakıp arkaya dönüşü ve elini gözünün üstüne koyarak öbür sahayı takip etmesiydi :D

Düzenleme: Sisyphos, sen işe gitmicek miydin yahu?!

• Replies 492
  • Created
  • Last Reply

Maçtan anlar:

toxic Sisyphos'e benim hucum yönüme göre (toxicle aynı takımdaydım) sol tarafında savunma yapmaktadır ve top Sisyphos'in hiç olmadık yerine gider.Herkes:

-Aman abi bişey var mı. falan arkadan bir ses:

-Abi çoluk çocuk var dimi?

----

Blackman12 Bright'a pas atarken topu kaptırır.Top Apoo'dadır.Ve bir ses:

-Top Apoo'da dalın... (Apoo üstüne alınma bizim takımda gayet güzeldin bence...)

Valla resim-videonun yayınlanacağını pek sanmıyorum...Ama onuchlu abimiz güzel resimler çekti galiba...

Bu arada bright - hot_jazz ikilisi bence tarihi farkı kaçırdı :D Ama maçın hareketi apoo'nun yan sahada kavga çıkınca maçı bırakıp arkaya dönüşü ve elini gözünün üstüne koyarak öbür sahayı takip etmesiydi :D

Düzenleme: Sisyphos, sen işe gitmicek miydin yahu?!

işteyim şuan zaten

Arkadaşlar ayağınıza yüreğinize sağlık. Kısmetse 2 hafta sonra bir maç daha yaparız. Kadrolar hemen hemen belli. Saha zaten 6 kişilik iyi. Yenilen arkadaşlarda üzülmesin önümüzde ki maçlarda artık yenersiniz ( zor ama :D ) Fotolar bultarda ama bultarda internet yok, unuttum onu bilsem kartını felan alırdım fotoğraf makinasının, ya da benden çekerdik. Neyse Bultardan alırım ben bir şekilde fotoları.

Tekrar teşekkürler arkadaşlar.

Merak edenler için skor 14-13 bitti çekişmeli bir maçtı :D

güzel maçtı vallaha

toxic Sisyphos'e benim hucum yönüme göre (toxicle aynı takımdaydım) sol tarafında savunma yapmaktadır ve top Sisyphos'in hiç olmadık yerine gider.Herkes:

-Aman abi bişey var mı. falan arkadan bir ses:

-Abi çoluk çocuk var dimi?

geleceğimle oynadın toxic yaktın beni toxic sad.gif ahh ahhhh

bu arada o bahsettiğin yere top gelmedi blackman dizi geldi toxicin smile.gif

kusura bakma biraz dizim çarpti, topa diz vurayım derken Sisyphos'i arkamdaymıs topa ayak uzattı ve dizim çapti :D

Şimdi kadrolar şöyleydi yanlış hatırlıyor olabilirim;

Bizim takım

1-Hot_Jazz

2-Blackman12

3-Toxic

4-cOss

5-apoo (Bir süre onlarda oynadı)

6-brightblade

7-alparslan

Diğer takım

1-bultar

2-Sisyphos

3-Sisyphos'un arkadaşı

4-Blinchard

5-exit (bir süre bizde oynadı)

6-biri daha vardı ama şerefsizim hatırlamıyorum :D (blackmanın arkadaşıydı sanırım)

bir kişi fazla olduğundan değişmeli oynadık, kadroda exit ve apoo belli oranlarda iki takımda da oynadı.

Beyler fotoları sadece Onuchlu çekti. Makina Bultarın. Zaten akşam, herkes dağıldıktan sonra Bultar'dan durağa giderek bir kere daha hatırlatma yaptım fotoğrafları aktarma konusunda :D Ama maç kesinlikle güzeldi. Ama maçın fovorileri bence;

Exit-Maçın bel kemiği.

Sisyphos-Gol kralı.(arakdaşınıda unutmamak lazım)

Hot_JaZz-infilâk eden kaleci.

Apoo-Ortalık malı.

Brightblade-Benle çok uğraştın ama 1-2 gol yedim.

Blackman12-Çok iyi atakları vardı.

Aklıma gelipte dikkat çekenler bunlar.

Beyler fotoları sadece Onuchlu çekti. Makina Bultarın. Zaten akşam, herkes dağıldıktan sonra Bultar'dan durağa giderek bir kere daha hatırlatma yaptım fotoğrafları aktarma konusunda :D Ama maç kesinlikle güzeldi. Ama maçın fovorileri bence;

Exit-Maçın bel kemiği.

Sisyphos-Gol kralı.(arakdaşınıda unutmamak lazım)

Hot_JaZz-infilâk eden kaleci.

Apoo-Ortalık malı.

Brightblade-Benle çok uğraştın ama 1-2 gol yedim.

Blackman12-Çok iyi atakları vardı.

Aklıma gelipte dikkat çekenler bunlar.

Sisyphos uzaktan cok yokladı bide sol ayak yakısıyordu

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...