Jump to content

İstanbulda Halı Saha Maçları..

BrightBlade

Recommended Posts

• Replies 492
  • Created
  • Last Reply

Cumartesi olsun pazar gunu o yorgunlukla işe gidilmiyor yahu :S

Cumartesi olursa yaz beni pazar olursa gelmem. Bu arada resimleri bilgisayara attım inşallah kısa sürede bi yerlere upload edecegim. Tabi uyumaktan ve çalışmaktan zaman bulabilirsem :D

Demek gidiyon blinch. Hadi hayırlı yolculuklar.

Eyvallah, sağolasın BBlade :)

Bende ne diyo bilinchard diyodum msne girsede photoshopla ilgili bişiler desem diyodum ama adam gidiyomuş bea...Neysa Hayırlı Yolculuklar...

Şimdi MSN'deyim blackman :rolleyes:

HoT_JaZz'ı bir dahaki sefere Moda'ya kadar ******ürmeyin; maç sonlarına doğru şaft gidiyor... :dribble: :dribble:

biz senin gibi cem büfe nin orada gölgenin altında beklemedik apoo kardeşim saolsun 2 saat bostancı sahilinde güneşin altında bekletti bizi dedikodulu meyhane abi dedikodulu diyo bide bultar kardeşimde saolsun bi moda turu da o yaptırdı yani şaftımın kayması normal

:dribble:

biz senin gibi cem büfe nin orada gölgenin altında beklemedik apoo kardeşim saolsun 2 saat bostancı sahilinde güneşin altında bekletti bizi dedikodulu meyhane abi dedikodulu diyo bide bultar kardeşimde saolsun bi moda turu da o yaptırdı yani şaftımın kayması normal

:dribble:

Allah'tan apoo istanbulu bilen bii insan... :dribble:

yaw takılmayı bosverınde nerede bu fotolar bu vıdeolar nerede izlemek istiyorum hepinizi bakalım adınıza yaraşır bi şekilde oynamısmısınız tabela hocamın verdği resim dekiler gerçekten sizlermisiniz :ball: (kızlar kimin arkadaşıydı diye sorucaktım...)

yaw takılmayı bosverınde nerede bu fotolar bu vıdeolar nerede izlemek istiyorum hepinizi bakalım adınıza yaraşır bi şekilde oynamısmısınız tabela hocamın verdği resim dekiler gerçekten sizlermisiniz :ball: (kızlar kimin arkadaşıydı diye sorucaktım...)

+1

Asıl şamatayı maç öncesi, toplanma yeri ve gezinmede görecektin :ball: Apoo olmasa heralde gezinti 1-2 saat öncesinden başlardıda :ball:

sorma yaa o muhabbetleri kaçırdım ben..bir dahaki sefere artık 8))

3 Ağustos Pazar

Yer büyük olasılıkla yine Bostancı

saat: 20:00-21:00 (biraz daha geçe alalım modayı tam dolaşalım biggrin.gif )

Kadro

1-brightblade

2-toxic

3-alparslan

4-HoT_JaZz

5-apoo

6-c0ss

7-Bultar

8-ByKonfizik

9-

10-

Canlandırayım biraz konuyu. Başka kimler geliyor arkadaşlar? Maçı da pazara aldık haberiniz olsun.

exit abi valla altınoluktan çok sizinle gelmeyi istiyorum :)

şu tarihi bi ayarlamaya çalışıyım abi ben en iyisi gelemessem kudururum..:)

Sisyphos anlaşıldı pazar günü bizimlesin

:clapping: exit abi sizde olmaz oynadığı takımın kaderini değiştirio :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...