Jump to content

İstanbulda Halı Saha Maçları..

BrightBlade

Recommended Posts

• Replies 492
  • Created
  • Last Reply

Abi yanlışlıkla tıklamıştım içeriği gördüm :) bende geliyorum maça istersen ben seni alırım abi :D..

Aman apoo sen beni alma git marketten bakkaldan ciklet felan alda beni alma kamyoncunun eline düşiyim senin eline düşmiyim

:)

Tamamen gelişine vurdum topa abi :D orada apoo gözüme çarpsaydı onu yazardım yoksa aynı takımdaydık zaten niye korkim senden...

Bu güzel topa gelişine vurma performansını maçtada görmek istiyoruz

:)

• 2 ay sonra...

Arkadaşlar konuyu canlandırma zamanı geldi...Malumunuz ramazan gelmek üzere ayın 21'i oruç.Bizde dedikki bu 10 gün içinde maç ayarlanırsa ayarlanır.Katılacak arkadaşlar kesinlikleriyle beraber belirtebilirlerse ilgili arkadaşlar organizasyonu yapacak...Maç İstanbul'da.

Gelenler:

1- Bultar

2- Blackman12

.

.

.

.

.

?

Söylemeye gerek duymuyordum ama hala cevaplar geldiği için söylüyorum.Maalesef bu maç yatar gibi çünkü yönetim kadromuzdan kimse yok şu an forumda.Daha sonra maç yapılırsa yeni bir konu açılması önerim olacaktır.Çünkü üyelerin çoğu eski konuyu hortlattılar diye konuya bakmadan geçiyor.

• 2 hafta sonra ...

Toplumsal hareketlere her zaman destek vermişimdir. Dostlukları ve Muhabbeti pekiştirir. Ama katılım düşük olmuş.

Maç olursa ben izleyici olarak gelirim. başka izleyicilerde getiririm..

• 6 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...