Jump to content

İstanbulda Halı Saha Maçları..

BrightBlade

Recommended Posts

• Replies 492
  • Created
  • Last Reply

Arkadaşlar sahayı ayarladım 8-9 ama bu sefer ilk sahayı ayarladım bu saha biraz daha büyük ve yorucu olacak.7-7 yapabiliriz istekleri bekliyoruz...

Bu arada ben sırf bu maçı izlemek için tatili salıya erteledim :D Ona göre belki isteğinizi, şevkinizi artırır...

İzlemek olmaz blackman12 sende oynuyorsun :D

Bultar evine gelir çıkartırım seni oradan. Unutma misafirimiz de var o gün. Mavi bizimle olacak.

3 Ağustos Pazar

Yer büyük olasılıkla yine Bostancı

saat: 20:00-21:00 (biraz daha geçe alalım modayı tam dolaşalım )

Kadro

1-brightblade

2-toxic

3-alparslan

4-HoT_JaZz

5-apoo

6-c0ss

7-Bultar

8-ByKonfizik

9-Exit

10-Sisyphos

11-Sisyphos'un arkadaşı

12-Ben ayarlayacağım bu adamı da biggrin.gif

13-blackman12

14-

Son tahlilde böyle arkadaşlar. 1 kişiye daha ihtiyacımız var olmadı blackman arkadaşını getirir yine.

Maç görüntülerini unutun bence isteyen kendi fotoğraflarını yayınlayabilir ama istemeyen arkadaşları deşifre etme hakkımız yok...Bunun dışında hot bence haksızlık ediyosun kale önündeki 3 topumdan 2sini gol yaptı...Diğer kaçan nasıl kaçtı hala merak içindeyim :D

Arkadaşlar bunu üzülerek söylüyormki özel sebeblerdeb ötürü Maça gelmeyceğim

Arkadaşlar lütfen affedin hiç hesaba katmadığım bişeydi şimdi farkettim

Gerçekten Özürdiliyorum

Arkadaşlar sahayı herkes biliyor. Hepimizin işi olduğundan saat "en geç" 7.30 saha da buluşalım. Sahanın yerini aramızda bilmeyen yok sanırım bilmeyen için Bostancı Gösteri Merkezi arkası.

Firesiz herkes gelsin arkadaşlar ona göre ayarladık kendimizi.

Hot_Jazz madem konuyu okuyorsun bunu da oku iniceğin durak "bostancı" durağı olarak geçiyor farklı bi ismi yok yani...Alt geçitten çık o yıkık yeri geçtikten sonra dümdüz yürü minibüs yoluna çıkıcamsın luna parkın yanındaki altgeçidi ve otoyıkamacıyı görene kadar aşağı yürü sonrasını biliyorsun zaten...

Maça gelen tüm arkadaşlara teşekkürler. Eğlenceli güzel bir maçtı. 2 hafta sonra tekrar buluşmak üzere. Başlarım 1-2 güne takımı tekrar toplamaya.

Hot bu maçtan sonra benim hakkımda yorum alayım senden :D

Super maçtı, bu sefer benim taktığımı bana uyguladılar :D ben bir onceki maçta Sisyphos'u sakatladım bu maçta alparslan abi beni sakatladı :) abanarak vurdu bende topun önüne atladım ve omzum kırıldı :)

Vallaha HoT_JaZz abi bugun hine koşelerden muhteşem cıkardı ama ben taktığı buldum ustune gelen topları tutamıyor :)

Maça gelen tüm arkadaşlara teşekkürler. Eğlenceli güzel bir maçtı. 2 hafta sonra tekrar buluşmak üzere. Başlarım 1-2 güne takımı tekrar toplamaya.

Hot bu maçtan sonra benim hakkımda yorum alayım senden :D

Abi bir daki maça bende gelicem

İnş bu sefer gelemediğim için kızmadın :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...