Jump to content

İstanbulda Halı Saha Maçları..

BrightBlade

Recommended Posts

• Replies 492
  • Created
  • Last Reply
  • 3 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

Bende gelmeyi çok isterdim. İçeriğinden faydalandığım sitenin aktif üyeleriyle tanışabilmeyi, birazcıkta sizlere hattim olmadan futbol resitali vermeyi isterdim. Sizlerden çok şeyler öğrendim burada ee bende size birşeyler öğretebileyim di mi :good: ? Üniyi kazanmadan önce birinci lig takımlarından birisinde (reklam olmasın :) ) pafta oynuyordum. Futbolla okul arasında tercih yapmam gerekti erken emekli oldum :D

Beni de yazın diyebilmeyi çok istiyorum :good: ama istanbul bana otobüsle 10 saat bulunduğum ildeki de uçak seferleri konusunda bir bilgim yok. Şu an için bunları karşılayabilecek param da yok. Öğrenci adam züürt adam diye boşuna dememişler :) .

Abi önümüzdeki haftasonu sınavlar var da. ondan sonraki hafta olursa seyirci olarak yaz beni :)

Bende Ankara'dan gelcem. İnşallah istanbulda işimin olduğu haftalardan birine gelir :D

Gelmeyi çok istiyorum ama bakalım kısmet..

Yavaş yavaş geliyor talepler. Kadroyu tamamlayyacağız anlaşılan. Önümüzde ki hafta sonuna ne dersiniz. Küçük bir gelen giden listesi yapalım.[/CODE]

O zaman ben 2. maça gelim abi.Şimdilik ben iptal malum sebepten...

[CODE]Bensiz mi oynuyacaksınız insafsızlar[/CODE]

Tüh belki bu sefer görmez diyodum...

Bilirim korneri taç gibi kullanan ilk kişi olarak tarihe geçtin geçen sene

:(

Futbol kurallarını yeniden yazan takım ilk biz olmalıyız :)

Yavaş yavaş geliyor talepler. Kadroyu tamamlayyacağız anlaşılan. Önümüzde ki hafta sonuna ne dersiniz. Küçük bir gelen giden listesi yapalım.[/CODE]

O zaman ben 2. maça gelim abi.Şimdilik ben iptal malum sebepten...

[CODE]Bensiz mi oynuyacaksınız insafsızlar[/CODE]

Tüh belki bu sefer görmez diyodum...

[size=3]

Gelecek hafta üniversiteli arkadaşların, Final haftası olur. Pek meçhul...[/size]

Benim birşey yazmama gerek yok sanırım

:p

yanlız apoo bu başlığı görmesin yasak getirin :(

Abi yanlışlıkla tıklamıştım içeriği gördüm :) bende geliyorum maça istersen ben seni alırım abi :)..

wmismail, HoT_JaZZ'dan korkumdan gelemiyorum :) Kulakların mı tıkalı final diyoruz üniv diyoruz sen bana delikanlıktan dem vuruyosun :D

Niye korkuyon lol kale de zararsız ürkek bir serçe gibi duruyoruz

:D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...