Jump to content

İstanbulda Halı Saha Maçları..

BrightBlade

Recommended Posts

• Replies 492
  • Created
  • Last Reply

Konuya tekrar el koyayım ben. Arkadaşlar maç için 2 yer öneriyorum, her şekilde gelmesi ve dağılması kolay yerler;

1-Beşiktaş

2-Bostancı

Beşiktaşta yapay çim çok güzel bir halısaha var sorunsuz 7-8 yada o civarda maç yapabiliriz. Tabi erkenden kaparo felan verilmeli. Bunun için önceden tam olarak geleceklerin listesini yamalıyız. Şimdi bu mesajımdan sonra gerçekten gelecekler arkadaşını getirecekler isimlerini vereceğim listeye eklesinler.

1-Sk8er_boi

2-

3-

4-

5-Skyman

6-

7-

8-

9-

10-Brightblade

11-

12-

13-

14-

Yedekler

1-Onuchlu ( Oynamasa bile 23üne kadar aramızda görmek isteriz)

2-

3-

4-

5-

Sanırım anlaşıldı. Eğer listeyi erkenden yaparsak 2 gün içinde bu hafta sonu oynama fırsatımız olur. Yani pazar yada cumartesi yapacak şekilde ayarlayalım kendimizi.

вяιgнтвℓα∂є® Kendinide 10 Numara Yapmış Valla Helal :rofl: Bostancı`da Oynanırsa Süper Olur Çünki Beşiktaş Baya Kişiye Uzak Kaçar Ben Kaleci Olurum Kabul Ederseniz Listeye Ekle Benide 1 Numara Diye :rofl: Birde Pazar Olsun Yauv Cumartesi Çalışıyordur Millet :rofl:

1-Sk8er_boi

2-blackman12

3-yakamoz

4-HoT_JaZz

5-Skyman

6-blackstone_tr

7-Sisyphos

8-c0ss

9-apoo

10-Brightblade

11-Smiling

12-

13-

14-

Yedekler

1-Onuchlu ( Oynamasa bile 23üne kadar aramızda görmek isteriz)

2-

3-

4-

5-

Seyirci

1-cengoverdi

Hadi arkadaşlar İstanbul'da sadece bu kadar arkadaş mı oturuyor?

benide ekle bright. nerede olursa olsun oynarım sorun değil ama saat 8 den aşşağı olmasın işten 6 da çıkıyoruum 7 de ewde oluyorum 7'de çıkarım ewden giderim direk sahaya :rofl:

apoo

c0ss

hot_jazz

beraber gidelim sahaya :rofl:

hot_jazz sen kartala gel gidişde gelişde sorun yaşamazsın güzel bi şekilde bırakırız seni.

benide ekle bright. nerede olursa olsun oynarım sorun değil ama saat 8 den aşşağı olmasın işten 6 da çıkıyoruum 7 de ewde oluyorum 7'de çıkarım ewden giderim direk sahaya :rofl:

apoo

c0ss

hot_jazz

beraber gidelim sahaya :rofl:

hot_jazz sen kartala gel gidişde gelişde sorun yaşamazsın güzel bi şekilde bırakırız seni.

Valla Çok İyi Olur Çünki Bostancıyı Bilmiyorum Kartal ı Az Çok Biliyorum Maçtan Sonra Harem-Gebze ye Binebilceğim Bi Yerde Bırakırsanız Beni Kaymak Olur

:rofl:

Valla Çok İyi Olur Çünki Bostancıyı Bilmiyorum Kartal ı Az Çok Biliyorum Maçtan Sonra Harem-Gebze ye Binebilceğim Bi Yerde Bırakırsanız Beni Kaymak Olur

:rofl:

Ben bırakabilirim,eger Bostancı'da oynarsak yakın zaten yolumun üstünde ..

benide ekle bright. nerede olursa olsun oynarım sorun değil ama saat 8 den aşşağı olmasın işten 6 da çıkıyoruum 7 de ewde oluyorum 7'de çıkarım ewden giderim direk sahaya :D

apoo

c0ss

hot_jazz

beraber gidelim sahaya :)

Evt Bencede beraber gidelim ben yakama kırmızı gül takıcam tanıyın

c0ss Karanfil taksın

hot_jazz ve Sisyphos abi sizde sarı gül takın

:rolleyes:

Maçın Tam tarihi belli olsun birlikte gideriz

Evt Bencede beraber gidelim ben yakama kırmızı gül takıcam tanıyın

c0ss Karanfil taksın

hot_jazz ve Sisyphos abi sizde sarı gül takın

Maçın Tam tarihi belli olsun birlikte gideriz

Lol Ne Sarı Gülü Romantik Adammıyız Biz Benim Elimde Pırasa Olucak Ordan Anlarsınız Benim Olduğumu Okéy

ben ve apoda geliriz dimi apo ben istanbulda oturuyom anadolu yakasında anadolu yakasında istanbul da nerde yapsanız gelirim benide yazın

ama oynanmam ben sadece gelirim çay falan filan içeriz bir yere gider okey oynarız ben sizi biraz yenerim

ha benim olduğumu nasıl anlarsınız uzun boyluyum çıta gibi zayıfın benden zayıfı yoktur saten üstümde Kot Pantolon ve HiP HoP Tişörtü olcak

ha benim olduğumu nasıl anlarsınız uzun boyluyum çıta gibi zayıfın benden zayıfı yoktur saten üstümde Kot Pantolon ve HiP HoP Tişörtü olcak

Konuya tekrar el koyayım ben. Arkadaşlar maç için 2 yer öneriyorum, her şekilde gelmesi ve dağılması kolay yerler;

1-Beşiktaş

2-Bostancı

Beşiktaşta yapay çim çok güzel bir halısaha var sorunsuz 7-8 yada o civarda maç yapabiliriz. Tabi erkenden kaparo felan verilmeli. Bunun için önceden tam olarak geleceklerin listesini yamalıyız. Şimdi bu mesajımdan sonra gerçekten gelecekler arkadaşını getirecekler isimlerini vereceğim listeye eklesinler.

Sanırım anlaşıldı. Eğer listeyi erkenden yaparsak 2 gün içinde bu hafta sonu oynama fırsatımız olur. Yani pazar yada cumartesi yapacak şekilde ayarlayalım kendimizi.

bostancıda yaparsak bende egelirim garanti veriyorum

icon13.gifDİKKAT: Flood Yapmak YASAKTIR, Ard Arda İleti Göndermek Yerine p_edit.gif Butonunu Kullanarak İlk İletinizi Edit'leyiniz.

Valla bahsi geçen saha evime 10 dk. İsterseniz ben maçı ayarlayabilirim.Hatta 1. sahanın sahibiyle bayağı bir muhabbetimde vardır. Siz sadece 1. saha mı 2. saha mı ve maçın tarihi ile saatini söyleyin yeter.Maçı ayarlarım.

Ayrıca hot_jazz sen bostancı minibüs yoluna veya lunaparkın oradaki bostancı durağına gelmeyi bilsen yeter.Ben seni alırım oradan. E-5 ten geliceksen de bostancı köprüsünde in ben gelirim oraya da.

edit: imla hatası

Valla bahsi geçen saha evime 10 dk. İsterseniz ben maçı ayarlayabilirim.Hatta 1. sahanın sahibiyle bayağı bir muhabbetimde vardır. Siz sadece 1. saha mı 2. saha mı ve maçın tarih ve saatini söyleyin yeter.Maçı ayarlarım.

Ayrıca hot_jazz sen bostancı minibüs yoluna veya lunaparkın oradaki bostancı durağına gelmeyi bilsen yeter.Ben seni alırım oradan. E-5 ten geliceksen de bostancı köprüsünde in ben gelirim oraya da.

Blackman12 İyi Olurda Brightblade Bi Online Olmadıki Olayı Kesinleştirelim Adam Bi Maç Dedi Ortalardan Kayboldu

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...