Jump to content

Tncxp üzerine Sp3 Kurulması Sorunu..

Recommended Posts

TNCXP üzerine kurmak istedim. UX theme patch yaptığım halde bir türlü başarılı olamadım(Sistem "kurulum eksik" gerekçesiyle açılmıyor). Acronis ile restore yaparak eskiye dönebildim.

Ne yapmalıyım?

Al benden de bi o kadar.Acronis yedeğimi tncxp üzerinden almıştım sonra da değiştirmeyi gözüm yemedi.TnCXP kullanıyorum hala service pack 3'ü yükledim.Sonra hemen regeditten systemsetupinprogress değerini 0 yaptım sonra patchli sfc_os.dll ve uxtheme.dll leri değiştirdim.Ve reset attım ama sonuç yine aynı kurulum eksikliği midir nedir ne zıkkımsa...

sevgili adminim o hizmeti kapattık hep kapalımı olcak birde pc güvenli kipte bile açılmıyor kur yeniden çalıştırın felan çıkıyor acronis yedeğide yok nasıl sp3 öncesi hale getirebiliriz format atmadan.

TNC XP SP3 ü bilgisayarıma kurdum. Ancakı daha önceden bilgisayarımda vista yüklüğ idi. TNC XP yi kurduktan sonra C D ve E olması gereken harddiskim C H ve I şeklinde değişmiş. XP de H sürücüsünde görünüyor. Bu durumu nasıl düzeltebilirim. Acilen yardıma ihtiyacım var. Öğretmenim yarına yetiştirmem gereken çalışmalarım var. Yardımcı olursanız sevinirim. Yardımlarınızı bekliyorum. Sorun vistanın kaldırılması falan olabilir mi ben direk TNC XP cd sini takıp format atmıştım.

TNC XP SP3 ü bilgisayarıma kurdum. Ancakı daha önceden bilgisayarımda vista yüklüğ idi. TNC XP yi kurduktan sonra C D ve E olması gereken harddiskim C H ve I şeklinde değişmiş. XP de H sürücüsünde görünüyor. Bu durumu nasıl düzeltebilirim. Acilen yardıma ihtiyacım var. Öğretmenim yarına yetiştirmem gereken çalışmalarım var. Yardımcı olursanız sevinirim. Yardımlarınızı bekliyorum. Sorun vistanın kaldırılması falan olabilir mi ben direk TNC XP cd sini takıp format atmıştım.

muhtemelen usb card raeder takılıdır önce onları c,d,e görmüştür kasanın kapağını aç usb fişini çek tekrar çalıştır düzelecekdaha sonra usb yeniden tak...

Arkadaşlar xp ye sp3 yüklendiğinde ux multi patcher 5.5 sürümü farklo os sistemi gibi birşey yazıp kurulumu redediyor.Bu nedenle 5.5 sürümünü değil 6.0 sürümünü yükleyin.Bizzat denedim bugün.ve multipatcher 6.0 yüklendi.Aşağıda verdiğim adresten yükleyip xp cd nize entegre ediniz.Saygılarımla

İndirme adresi(1.2 mb):

Please register to see this content.

sk8er_boi sp3 kurmadan önce install sheild özelliğini kapatın öyle yükleyin tnc xp sp2 nin üzerine dedin fakat ben sp3 ü henüz yüklemedim geçen install sheild ile kurulması gereken bi program yüklemem gerekti problem yaşadım ve sorucağım şey şudur: sp3 güncelemesini yaptıktan sonra install sheild özelliğini açıcazmı yoksa o sürekli kapalımı kalıcak zira işletim sistemini yeniden kurmak biraz zor geliyor. Geçen sefer yedek almamıştım c deki verilerim uçtu recovery yapmaya üşendim :rolleyes:

İnstall Sheild özeliği sürekli kapalımı kalıcak bunu merak ediyorum. ßi SP3 için işletim sistemini tekrar kurmayalım baştan aşağıya. en az 1:30 saat kaybım oluyor. Emeğine sağlık TNC XP sp2 den çok memnunum

• Administrator
sk8er_boi sp3 kurmadan önce install sheild özelliğini kapatın öyle yükleyin tnc xp sp2 nin üzerine dedin fakat ben sp3 ü henüz yüklemedim geçen install sheild ile kurulması gereken bi program yüklemem gerekti problem yaşadım ve sorucağım şey şudur: sp3 güncelemesini yaptıktan sonra install sheild özelliğini açıcazmı yoksa o sürekli kapalımı kalıcak zira işletim sistemini yeniden kurmak biraz zor geliyor. Geçen sefer yedek almamıştım c deki verilerim uçtu recovery yapmaya üşendim :rolleyes:

İnstall Sheild özeliği sürekli kapalımı kalıcak bunu merak ediyorum. ßi SP3 için işletim sistemini tekrar kurmayalım baştan aşağıya. en az 1:30 saat kaybım oluyor. Emeğine sağlık TNC XP sp2 den çok memnunum

InstallShield servisinin kuracaklarınla alakası yok. Güvenle kapatabilirsin.

nereye yazacağım düzgün anlatsana...

Emir kipi sana uyarıdan başka birşey kazandırmaz. Tavırlarına dikkat et.

• 2 hafta sonra ...
SLM ARKADAŞLAR BEN NERODAN YAPAMADIM YA BANA YARDIM EDİN PC ZATEN ÇÖKECEK ATACAM SP3Ü AMA CD YE YAZDIRAMIYORUM

Caps Lock tuşunu kapatıp mesajını editlersen sevinirim.Bu bağırma anlamına gelir çünkü.

Nerodan yapman önemli değil zaten cd yazma programı içinde tek yapman gereken sabretmek ondan sonra zaten cd kayıt programı çıkıyor.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...