Jump to content

Tnc Xp Sp3 De Fx5500 Ekran Karti Sorunu

Share

Recommended Posts

Tnc xp sp3 ü yükledim.Yalnız ekran kartı sorun verdi. Ekran kartının driverını yükleyince resimde görünen sorun oluşuyor.Hatta yeni driver indirdim gene aynı sorun çıktı.Ekran çözünürlügü ve kalitesi ayarlanmıyor.

Ekran kartı FX5500

09052008bv1.jpg

09052008bv1.ef62d1b347.jpg

Güvenli modda ekran kartı sürücüsünü kaldır ve sadece internetten indirdiğin son güncel sürücüyü yükle........

Yada şöle yap sistem geri yükleme yap ve son güncel sürücüyü yükle ama ekran kartının eski sürücüsü kurulu olmasın ...

evet arkadaşım güncel sürücüyü indir sorun çözülecektir benim de sorunum var ama düzeltemiyorum skystar 2 tv kartım var progdvb programı ile kullanıyorum sp3 yükleyince aygıt başlatılamadı diyor sorunun sebebi ise sp3 destekli driver olmaması imiş tncxp ile alakası olduğunu sanmıyorum kolay gelsin

Aygıt yöneticisinden sürücüyü tekrar elle yükleyince düzeliyor bu sorun. Tncxp ile pek alakalı değil. Hep oluyor.

hocam kusura bakma çalışmayı kötüleme gibi bir amacım yok.İşin içinden çıkamayınca danışayım dedim.

Bu arada sorunu çözdüm hepinize teşekkürler.

Edited by orkun85

Güvenli modda ekran kartı sürücüsünü kaldır ve sadece internetten indirdiğin son güncel sürücüyü yükle........

Yada şöle yap sistem geri yükleme yap ve son güncel sürücüyü yükle ama ekran kartının eski sürücüsü kurulu olmasın ...

kusura bakma buraya yazıyorumda sp 3 ü yükledim sorun yoktu fakat ekran kartından dolayı nvidia yükleyince aynı arkadaşın sorunuyla karşılaşıyorum kaldırınca düzeliyo ne yapmalıyım yardım ederseniz sevinirim

kusura bakma buraya yazıyorumda sp 3 ü yükledim sorun yoktu fakat ekran kartından dolayı nvidia yükleyince aynı arkadaşın sorunuyla karşılaşıyorum kaldırınca düzeliyo ne yapmalıyım yardım ederseniz sevinirim

Yukarıda da yazdım ekran kartının cd sini at çöpe gitsin o cd yi sakın yükleme .. Nvidia fx5500 en güncel driveri altta sadece bunu yükle...Bundan sonra yeni driver çıkana kadar bunu kullan....

http://us.download.nvidia.com/Windows/169.21/169.21_forceware_winxp_32bit_english_whql.exe[/CODE]

Edited by volkan23

arasıra bendede oluyor ben format atıyorum pcye

arasıra bendede oluyor ben format atıyorum pcye

arkadaşlar formata vs gibi şeylere ne gerek varki bende fx5500 kullanıyorum ve tncxp kurulu pc de tnc xp de normal xp de ekran kartını otomatikmen tanıyor zaten yuklemeye falan gerek oldugunu sanmıyorum ben

• 4 ay sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 2 ay sonra...
  • 1 yıl yıl...
  • 4 ay sonra...
  • 3 ay sonra...

Nvidia Fx5200 Ve Fx5500 Modelleri Tüm Katılımsız XP Yazılımları Üzerinde Aynı Sıkıntıyı Vermektedir,Dilediğiniz Kadar Güncel Driver Kullanın Fark Etmeyecektir.
Bilgisayarı Yeniden Başlattıktan Sonra Aygıt Yöneticisi Üzerinden Ekran Kartı Sürücüsünü Manuel Olarak Tekrar Yüklemeniz Gerekmektedir,System32 Içinden Çekmesine Izin Verin...
Tekrar Aynı Sıkıntıyı Vermeyecektir...