Jump to content

Mame32+full Dev Arşiv Arcade Oyunları[güncellendi]

v3nom_47

Recommended Posts

Dün gece 2.partı indirdim arkadaşım, sorun yok.Hatalı değil 2.part.

İndirme esnasında bağlantı kopması oluyordur, bu yüzden bozuk veya eksik iner.Daha sonra tekrar denemek lazım.

Internet Download Manager 5.14 tavsiye ederim.

Tüm açık programları kapat.CCleaner ile güzel bir disk ve registry temizliği yap.Modemini resetle, sistemini yeniden başlat.Ardından tekrar indirmeyi dene.İndirme sırasında başka programlar kullanmamaya gayret et, internette de gezinmezsen daha iyi olur.:)

• Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Arkadaşlar Sizlere Seti Tekrar Upload Edecem Müsait Bir Zamanda Merak Etmeyin.Anlamadığım Emulatör İçinde Kurulumsuz Olarak vermişim Nasıl Görmediniz.Yakında sizlere Mame32 Son sürümüyle birlikte MK4 oynanabilirken.Flyer-Cabinet-Snapshot-Title-Dosyalarını Sunacam..Artık Arayıpta Bulamadığınız Oyunların resmine veya Oyun içi Görüntülerine bakarak Şıp Diye Bulabileceksiniz..

Bir Kaç Caps Verelim.

42208123dz9.jpg

86522876lb8.jpg

13781154ed3.jpg

93305150az9.jpg

86454210rx6.jpg

69773960we4.jpg

Arkadaşlar Sizlere Seti Tekrar Upload Edecem Müsait Bir Zamanda Merak Etmeyin.Anlamadığım Emulatör İçinde Kurulumsuz Olarak vermişim Nasıl Görmediniz.Yakında sizlere Mame32 Son sürümüyle birlikte MK4 oynanabilirken.Flyer-Cabinet-Snapshot-Title-Dosyalarını Sunacam..Artık Arayıpta Bulamadığınız Oyunların resmine veya Oyun içi Görüntülerine bakarak Şıp Diye Bulabileceksiniz..

Bir Kaç Caps Verelim.

42208123dz9.jpg

86522876lb8.jpg

13781154ed3.jpg

93305150az9.jpg

86454210rx6.jpg

69773960we4.jpg

ne zaman yayınlayabılırsın

bu arşivi indirmek free olarak 3 günümü aldı ve sonunda bitti sayılır son partını indiriyorum artık :D

birkaç tane emulatör yükledim ama çıkan sorun hepsinde alttaki resimdeki gibi indiripte çalıştırdığı emulatorü buradan paylaşılırsa sevinirim .

1111sf7.jpg

bu arşivi indirmek free olarak 3 günümü aldı ve sonunda bitti sayılır son partını indiriyorum artık :D

birkaç tane emulatör yükledim ama çıkan sorun hepsinde alttaki resimdeki gibi indiripte çalıştırdığı emulatorü buradan paylaşılırsa sevinirim .

1111sf7.jpg

Aynı sorun bendede var ilgilenirmisiniz şimdiden teşekkürler..

Bu ekran her oyundan önce gelecektir. Oyunu seçip Enter'ledikten sonra yön tuşlarından sol ve sağ tuşlara birer kez basın oyun açılır..

1 ile jeton atılıyor.. Ben de ilk MAME emusunu indirdiğimde çok tırmalamıştım.. Saygılar...

Bu ekran her oyundan önce gelecektir. Oyunu seçip Enter'ledikten sonra yön tuşlarından sol ve sağ tuşlara birer kez basın oyun açılır..

1 ile jeton atılıyor.. Ben de ilk MAME emusunu indirdiğimde çok tırmalamıştım.. Saygılar...

Sağolun çok teşekkür ederim bilgi için çalıştı :(

Emegine saglik.

butun partları saglam olarak cekdim ve sorunsuz acdim RAR'lerın hepsini..

sormak istedigim husus. oyun konusunda pek bilgim yok.

bunları nasil calistirip, nasil oynayacagim emulatorden

konu hakkinda bilgi yazarsaniz sevinirim.

Teşekkürler..

Arkadaşım elliren sağlık ben bunu önceden indirmiştim de sende mamenin bütün oyunları varmı galiba 5 dvd di bunları upload yapabilirmisin acaba eğer elinde varsa veya torrent link de olabilir.saygılar

arkadaşım gerçekten harika iş yapmıştın bendede mame vardı 100 küsür oyun vardı hep oynardım arkadaşla sabahlara kadar 4 tane klavye yedim bu oyunlar için

çocukluğumu yedi bu oyunlar ama en çok sevdiğim bir oyun vardı aklıma Kikof futbol team diye sim geliyo ama tam adını bilmiyom futbolcular diz vuruyodu hakeme vuruyorlardı hakem yere düşüyo teknik direktör yandan resimle bağırıyodu nebilim oyun futboldu ama tam gırgırdı oyuncular tekme tokat giriyolardı gol atiyorlardı hakem görmeden kupaya kadar çıkıyodum öle baya keyifli idi inşallah bu dediğim senin oyunların içinde vardır ama yinede çekiyorum en çok istediğim oyun da o

sk8er_boi arkadaşım sende mame oyunlarının hepsi varmı hepsi varsa upload edebilirmisin yada başka kimsede hepsi varsa upload edebilirmi mame oyunları güzel ama hepsini olmasını isterdim ben.tabi yine siz bilirsiniz upload zor bişey ama torrentde olabilir yeterki upload olsun da :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...