Jump to content

Recommended Posts

mustafakarasan, 2 saat önce yazdı:

bu linkteki key var onun içinmi paylaştınız.teşekkürler

key girdim çok kişi tarafından kullanılıyor dedi kabul etmedi.sağoalsınız.siz lite yerine pronun katılımsız olanınıda eklerseniz sevinirim

Please register to see this content.
    Buradan indirip kurun .İçinde lisans dosyası da mevcut. 

Advanced SystemCare Pro 14.1.0.208 En-TR Lite
Katılımsız | Sistem bakım onarım hızlandırma optimimum ayarlar tanımlı gelir. Gereksiz sistemi şişiren ne varsa kaldırıldı.

NDxBHD

StartIsBack ++ 2.9.8-2.9.1-1.7.6 (w10-8.1 x86x64) 

Katılımsız | Başlat menüsü windows10 eski ve yeni sürümler + 8.1 sistemleri için uygun olanını kurar.

Güncellenme tarihi: 24 ARALIK / December 2020

Edited by forjest
  • Like 4
  • Thanks 3

Acronis True Image 2021 25.6.1 Build 35860 Final Multilanguage Türkçe
451mb Katılımsız 32/64bit. Dil: Çoklu + Türkçe Lisans setupa gömüldü,kurulum uzun sürememesi için bat komut dosyasından kurunuz! Sistem yedekleme,yedekleri geri yükleme windows, linux macosx android vd. sistemleride yedekler. 

9O3fcg

Internet Download Manager 6.38 Build 16 Final EN-Türkçe

10mb katılımsız orijinal edit crack patch içermez pureflat tema varsayılan gelir. Ömürboyu Lisanslı! Netteilk! Hızlı dosya popüler indirme uygulamasının son sürümü IDMan Türkçe.

q3EA32

Güncellenme tarihi: 26 ARALIK DECEMBER 2020

• Like 4
  • Thanks 2

forjest, 01.12.2020 - 16:30 yazdı:

Spotify 1.1.47.684 Final (Reklamsız!) Türkçe  

7z katılımsız kurulum windows tümü 32/64bit.

BilGİ: TNCTR.Com'dan ilk! Reklamsız! Host dosyası içermez eklemez! orijinal dosya edit! Hızlı şarkı geçişleri temiz ses ve premium tadında kullanım. :) 

İçeriği Görüntüle

kPNT6o

Güncellenme tarihi: 1 ARALIK 2020

SoNKraL_ | akillialtay1995

Hocam uygulamayı yeniden başlattığımızda reklamlar aktif oluyor ne yapmamız gerekir?

bilalozdemir, 46 dakika önce yazdı:

Hocam uygulamayı yeniden başlattığımızda reklamlar aktif oluyor ne yapmamız gerekir?

Bir sonraki versiyonda bakacağım inş. | esasen bende en ufak bir sorun yok, belki işlemleri kurulum "yönetici olarak çalıştır" administrator seçenekleriyle yapılmadığından kaynaklıda olabilir bir ihtimal tekrar'dan deneyin isterseniz eğer.

mustafakarasan, 26.12.2020 - 22:52 yazdı:

Nero Platinum Suite 2021 v23.0.1010 Türkçe katılımsız oluyormu acaba

Ashampoo burning studio'yu tavsiye ederim. Gerek boyutuyla , gereksede işlevsellik bakımından şu anda en popüleri Nero'nun anlamsız büyük boyutu sistem yer kaplaması vs .durumlardan nero çalışması yapmıyorum. Amaç sadece veri yazdırma vb. işlemlerse eğer, Ashampoo'ya terfi edin derim en iyisi şu anda arşivimde olması gerekliydi biraz evvel bir arkadaşın isteği üzerine XP 64 bit iso kalıbını dvd'ye yazdırdım mükemmel düzeyde yazdırdı sorunsuz şekilde ne kadarda kullanılmasada bazen gerekli oluyor bu gibi işlemler. :) 

cuneyt78, 27.12.2020 - 00:27 yazdı:

hocam  asc ultimate 13.5.0.173 isteyebilir miyiz?

ASC Ultimate'in son sürümüne bakmadım henüz arşive alırım bir ara bakacağım :) 

• Like 2

# Spotify 1.1.48.625 Reklamsız Final Türkçe [ Online müzik oynatıcısının popüler versiyonu reklamsız sürümü,3 aşamalı önlemlerle reklamlar durdurulmuştur (yeni!) ]

SpotiFy indir: 

# AIMP 4.70 Build 2239 WinAmp Temalı Final Türkçe [ Tüm optimizasyon ayarları ses,görüntü berraklığı vb. ayarlar tanımlı. WinAmp tema varsayılan arama tuşu olarak tanımlı ]

AIMP indir: 

# Advanced SystemCare Ultimate 13.5.0.173 Final Türkçe [ Sistem bakım onarım hızlandırma ve aynı zamanda bu sürüm Bitdefender motorunu kullanarak sisteminizi tam olarak korur!] İstek üzerine!

ASC Ultimate indir. 

# Dosya bilgileri: Windows tümü 32/64 bit Dil: Türkçe Final versiyon!  sıkıştırmalar: 7z şifresiz! Katılımsız kurulum / Unattended installation

( Güncellenme tarihi: 29 ARALIK / DECEMBER 2020 )

Ekran Görüntüleri:

aHg6pf.png

• Like 6
  • Thanks 2

K-Lite Mega Codec Pack 15.9.5

57mb katılımsız

Bilgi: Gelişmiş Video,Ses görüntüleme uygulaması. Alanında en gelişmiş kodek paketlerinden en son çıkan stable final kararlı versiyonu bilinen dosya uzantılarını tanıyacak şekilde kurulur. Güncellenme tarihi: 30 Aralık 2020

• Like 5

forjest, 5 saat önce yazdı:

K-Lite Mega Codec Pack 15.9.5

57mb katılımsız

Bilgi: Gelişmiş Video,Ses görüntüleme uygulaması. Alanında en gelişmiş kodek paketlerinden en son çıkan stable final kararlı versiyonu bilinen dosya uzantılarını tanıyacak şekilde kurulur. Güncellenme tarihi: 30 Aralık 2020

Ustam VLC mi yoksa K-Lite mi sizce ?

SefaAkça, 3 saat önce yazdı:

Ustam VLC mi yoksa K-Lite mi sizce ?

K-Lite codec pack

İkisininde yeri bambaşka!  K-lite codec pack video,ses bileşenlerinin bir bütünü olarak ele alınarak sunulmuş. Geçmişte bugüne windows'un açamadığı ya da üzerinde bulunmayan farklı formatlara destek vermemesi nedeniyle (telif vb. haklardan) kurgulanmış kullanıcıya bu bağlamda her yeni sürümde yeni filtreler ve  özelliklerle media player classic home oynatıcısıyla beraber sunulmakta. Sistemde ek ilave eksiksiz bir bütün olsun sorunsuz herşeyi bilinmeyen videolarıda sorunsuz oynatması bakımından da alternatif olarak her sistemde bulunması gerekli olan bir kodek sistem bileşeni. Son yılarda da benzer şekilde farklı adlarda da çıkan kodek ses,video bileşenleri uygulamalarıda var elbette aralarında en çok bilineni malum k-lite KP.

Vlc player

Normal şartlarda bilinen video ve ses formatlarına destek vermenin yanısıra içeriğinde de bilindiği üzere ses ve video dönüştürme , ekran kaydı yapabilme,Online radyo yayınları içermesi + IP tv yayınları yapma veya izleme gelişmiş bir çok özellikleri bünyesinde barındıran , aynı zamanda da tüm bu özellikleri bir player üzerinde birleştirilmiş olarak kullanıcıya sunulmuş kodeksiz media çözümü olarak karşımızda. "Bana göre" VLCPlayer daha işlevsel ve kullanışlı olduğu aşikar. Bu herkese göre değişiklik gösterebilir ben  tavsiye ediyorum.

Genel açıklamalarım:

Telif hakları vb. durumlara binaen , "windows , mac ,  linux vd. benzer işletim sistemlerinin" üzerinde bulunmayan veya bu sistemlere tam anlamıyla destek veren media bileşenleri çözüm paketlerinin sistemlerde yüklü olmaması büyük bir eksiklik olarak görülebilir. Bir video'nun veya ses dosyasının açılamaması videonun izlenenemesi çok can sıkıcı olabilir. Günümüzde de , gelişmiş video formatları orn "mkv,4k,ultrahd,TS,blueray,vb." yüksek çözünürlüklü olan media içeriklerinde kodek paketlerindeki filtreler aracılığıylada oynatıcıların destek verip açamadığı durumlarda, bu gibi kodek paketi çözümleri mutlaka kullanılmalı , kodek paketi ve oynacılar birbirleriyle aynı eksende , senkronize edilerek görüntü ve ses kalitelerinde büyük değişiklikler yapılabilmekte. Ancak genel olarak her kullanıcı için video ve ses dosyasının oynatılması bu gibi detay arayışları içerisinde olmamayı ya da , düşünmemeyi sağlıyor gelişen teknolojilerden kaynaklı olarak ekran kartı , işlemci grafik arabirimlerinin eskiye göre daha etkin güçlü olmasıda tabiiki ayrı bir etken.

Yazdıklarım şahsi kanaatlerim, ve naciz görüşlerimdir umarım anlaşılır olmuştur saygılarımla. :) 

• Like 2

Hocam CareUEyes'i bir arkadaşıma önerdim ama defender direkt silmiş kurulumdan sonra. Virustotal'de direkt Trojan olarak görünüyor. Kaspersky'ın temiz demesi şaşırtıcı ama yine de bu program güvenli mi sormak istedim.

canavar123, 8 dakika önce yazdı:

Hocam CareUEyes'i bir arkadaşıma önerdim ama defender direkt silmiş kurulumdan sonra. Virustotal'de direkt Trojan olarak görünüyor. Kaspersky'ın temiz demesi şaşırtıcı ama yine de bu program güvenli mi sormak istedim.

Kendim uzun zamandır kullanıyorum, İleti kullanılan lisans dosyasından kaynaklı olabilir. Virüs programlarına her zaman itibar edilmemesi gerekli normal programlara dahi bazı zamanlar, zararlı içeriktir uyarılarıda vermekte olduğu bilinmekte. Taktir sizin kullanıp kullanmamak kendim kullanıyorum şu ana kadar en ufak bir sorun yaşamadım diyebilirim.

Diğer taraftanda, Alternatif> olarak "

" benzer şekilde aynı mantıkta olan bir uygulamadır windows  , mac ve linux sürümleride mevcut.

Saygılarımla.

• Like 1

forjest, 8 dakika önce yazdı:

Kendim uzun zamandır kullanıyorum, İleti kullanılan lisans dosyasından kaynaklı olabilir. Virüs programlarına her zaman itibar edilmemesi gerekli normal programlara dahi bazı zamanlar, zararlı içeriktir uyarılarıda vermekte olduğu bilinmekte. Taktir sizin kullanıp kullanmamak kendim kullanıyorum şu ana kadar en ufak bir sorun yaşamadım diyebilirim.

Diğer taraftanda, Alternatif> olarak "

" benzer şekilde aynı mantıkta olan bir uygulamadır windows  , mac ve linux sürümleride mevcut.

Saygılarımla.

Size güveniyorum hocam. Virustotal'deki gözlemlerime göre sadece sistem dosyalarına eriştiği için zararlı olarak görünmekte.  Yine de artık sistemlerinizde de kurulu olarak sunduğunuz bir programda gerçekten bir virüs olsaydı biraz sıkıntılı olabilirdi.

• Like 1

forjest, 29.12.2020 - 01:00 yazdı:

# Spotify 5 Reklamsız Final Türkçe [ Online müzik oynatıcısının popüler versiyonu reklamsız sürümü,3 aşamalı önlemlerle reklamlar durdurulmuştur (yeni!) ]

SpotiFy indir: 

Hocam program ilk kurulduğunda çok güzel çalışıyor ancak kapatıp açtığımızda  kendinizi güncelliyor ve reklamlar çıkıyor uygulamanın güncelleme yapmasını nasıl engelleyebiliriz?

bilalozdemir, 11 saat önce yazdı:

Hocam program ilk kurulduğunda çok güzel çalışıyor ancak kapatıp açtığımızda  kendinizi güncelliyor ve reklamlar çıkıyor uygulamanın güncelleme yapmasını nasıl engelleyebiliriz?

Güncelleme bende yapmadı hala kullanıyorum. Güncellemeyi kullanııcı dışında müdahalesiz yapıyorsa şayet son sürümle ilgili olarak güncelleme yapan dosyayı veya hizmet kaldırmak gerekli ya da engellemek bununla alakalı olarak bir şey tespit etmedim henüz. Ancak bakarım bir ara inş.

• Like 1

forjest, 31.12.2020 - 12:44 yazdı:

Güncelleme bende yapmadı hala kullanıyorum. Güncellemeyi kullanııcı dışında müdahalesiz yapıyorsa şayet son sürümle ilgili olarak güncelleme yapan dosyayı veya hizmet kaldırmak gerekli ya da engellemek bununla alakalı olarak bir şey tespit etmedim henüz. Ancak bakarım bir ara inş.

Spotify'nin kurulu olduğu klasöre aşağıdaki iki dosyayı ekleyip tekrar üstüne kurulum yaptım ve sıkıntıyı çözdüm hocam artık güncelleme yapmıyor, aynı sıkıntıyı yaşayan arkadaşlar içinde yardımcı olur.

asil111, Bir saat önce yazdı:

Antivirüs uygulaması ne bu sürümde nede bundan önceki sürümde çalışmıyor.  @forjest ustadın ilk paylaştığı ASC ultimate sürümünde sorunsuz çalışıyordu.  Ama dediğim gibi son 2 sürümde çalışmıyor.  

Son sürüm ve 14.0 sürümleri sıknıtılı şuanda çünkü beta önizlemsi olarak gözüküyorlar.İlk sürüm final sürüm olduğudnan sorunsuz çalışıyor.

(Ultimate için diyorum Pro sürümde bi sorun yok.)

Edited by SoNKraL_

bilalozdemir, 20 saat önce yazdı:

Spotify'nin kurulu olduğu klasöre aşağıdaki iki dosyayı ekleyip tekrar üstüne kurulum yaptım ve sıkıntıyı çözdüm hocam artık güncelleme yapmıyor, aynı sıkıntıyı yaşayan arkadaşlar içinde yardımcı olur.

bu bile reklamları kısmi engelliyor 5 şarkıda olmasada 10-15 şarkıda 1 videolu reklam çıkıyor arayüzde reklam olmasının bir önemi yok ya kimseye zararı olmuyor mesele sınırsız şarkı atlama yapabilmek onuda yapamıyorsun işte belli şarkıdan sonra çıkyıor normaliden 5te çıkıyor fakat bunda engellemeden dolayı bu birazcık artmış sadece ama illede çıkyıor yani :) O reklamın geldiği konumun internet erişimini engelleyincede şarkılar 5 saniyeden sonra devam etmiyor.Yapacakları sistemin ben diyesim geldi :D Hayır aylık üyelik alsan 17 lira çok para be 7 lira olsa gene neyse

SoNKraL_, 5 dakika önce yazdı:

bu bile reklamları kısmi engelliyor 5 şarkıda olmasada 10-15 şarkıda 1 videolu reklam çıkıyor arayüzde reklam olmasının bir önemi yok ya kimseye zararı olmuyor mesele sınırsız şarkı atlama yapabilmek onuda yapamıyorsun işte belli şarkıdan sonra çıkyıor normaliden 5te çıkıyor fakat bunda engellemeden dolayı bu birazcık artmış sadece ama illede çıkyıor yani :) O reklamın geldiği konumun internet erişimini engelleyincede şarkılar 5 saniyeden sonra devam etmiyor.Yapacakları sistemin ben diyesim geldi :D Hayır aylık üyelik alsan 17 lira çok para be 7 lira olsa gene neyse

Hemen tanıdıklar ile öğrenci paketi :D 

senyor3, 3 dakika önce yazdı:

Hemen tanıdıklar ile öğrenci paketi :D 

öğrenci paketine verilecek 7 liraya aynı parayı youtubeye veririm hem youtube music hem youtube hepsini reklamsız kullanırım hemde heryerde ;) o daha mantıklı olur.Ama burda mesele para değil mobilde pokunu çıkartmışlar zaten bana sadece pcde sınırsız atlama olsuın yetger indirmek falan istemiyorum veya şarkı paylaşmak falanda sadece sınırsız atlama istiyorum bunun için değil 17 lira 7 lira 17 kuruş olsa gene vermem

• Like 1

• forjest changed the title to Katılımsız Program Arşivim 2024 (forjest)