Jump to content

Recommended Posts

Ademuzun, 6 saat önce yazdı:

Üstad vlc tv kanalları çalışmıyor yenileyebilirmisiniz :))

Kanal frekansları anlık,günlük haftalık veya aylık değişikler gösterebilir internet üzerinden vlc player kanal listelerini edinerek kendinizde ekleyebilirsiniz.Zamanım olunca bir ara güncel kanal listesini derleyip ekler veririm.

dedem korkut, 8 saat önce yazdı:

Sayın Üstadım, Foxit Phantom PDF son sürümü var mı acaba?

Foxit Reader katılımsız arşivimde mevcut. ancak son sürüm değil.Amaç pdf açma okuma işlemleri için yeterli bir seviyede zaten.

• Like 1

Güncellendi 23 Nisan 2020

Spoiler

PDF-XChange Editor Plus 8.0.337.0 Final Türkçe

Gelişmiş PDF okuma düzenleme programlarından PDF XChange PDF Editor'ün en son çıkan final Full plus versiyonudur.Varsayılan dil Türkçe gelir güncelleme kontrolleri kaldırıldı!Uygulama PDF dosyalarını ofis belgelerine çevirerek  Excel word vb. farklı kaydetme işlemleride ayrıca yapmaktadır.

56mb zipli şifresiz! Win32/64bit. katılımsız

jVOr58.png

++++++++++++

Revo Uninstaller Pro 4.3.1  Final Türkçe

Kalıntı bırakmadan sisteminizden kalkmayan inatçı programları dahi kökünden temizleyerek sistemde iz bırakmadan arındırma işlemlerini yapar. Gelişmiş Kaldırma aradı RevoUninstaller'ın Profesyonel versiyonu türkçe gelir.

Please register to see this content.
 17mb Win32/64bit. katılımsız

G7KKMr

Page1

• Like 6
  • Thanks 1

Güncellendi! 23 Nisan 2020 | Internet Download Manager 6.37 Build 10 Final Türkçe

Spoiler

Internet Download Manager 6.37 Build 10 Final Türkçe

Fake Güncelleme vb.ekranlardan tamamen arındırılmıştır son Final çalışmasıdır. Türkçe ingilizce hariç diller,PureFlat tema Varsayılan gelir.Crack patch içermez Orijinal edit! Msi kurulum setup'dır. Install Shield premier ile hazırlanmıştır. Eskiyi kaldırıp (yönetici olarak çalıştırınız)

VE7013

• Like 2
  • Thanks 1

Güncellendi! 25 Nisan 2020 | Yeni program eklendi: Franz 5.4.0 Final Türkçe (Mail,Chat) 

Spoiler

Franz 5.4.0 Final Türkçe (Mail,Chat) 

(Çoklu olarak programdan tüm hesaplara giriş programı!)Franz sohbet ve mesajlaşma hizmetlerini tek bir uygulamada birleştiren bir mesajlaşma uygulamasıdır. Franz şu anda Slack, WhatsApp, WeChat, Facebook Messenger, Telegram, Google Hangouts, GroupMe, Skype ve daha pek çok şeyi destekliyor.

• Like 1

forjest, 19.04.2020 - 12:54 yazdı:

Opensource Free olarak aralarında Wps office var:  direkt Türkçe güncellemeler devredışı olarak hazırlandı.Boyut ve işlevselliği ms ofis uyumluluğu oldukça iyi seviyede bir ofis programı. Bana göre libreofisten hem boyut,hem uyumluluk bakımından daha mantıklı tavsiye ederim kendimde kullanıyorum.

Forjest, WPS office Appdata klasörü içine kuruluyor..  Program Files x'a kurulum yapacak şekilde paketler misin bir ara?

Güncellendi! 27 Nisan 2020

Internet Download Manager 6.37 Build 11 Final Türkçe
YouTube By Click 2.2.127 Final Türkçe [Yeni uygulama!]

Spoiler

Hızlı popüler indirme aracı en son çıkan final setup kullanılmıştır.Serial tanımlı + evvelinden son sürüm için patch işlemi uygulanmıştır msi setup pack 7zip ile paketlendi sessiz kurulur. (Kurarken ve masaüstünden direkt yönetici olarak çalıştırınız!)

Katılımsız kurulum 7mb zipli şifresiz!

FB4rSE

++++++++++++++++
YouTube By Click 2.2.127 Final Türkçe

Premium limiti patchlenip kaldırılmıştır. Updater dosyası silindi güncelleme yapmaması ve lisans düşmemesi için varsayılan Türkçe gelir.

Katılımsız kurulum 14mb

j1SHjY

Page1

• Like 4

VLC media player 3.0.10

BB FlashBack Pro 5.44.0 Build 4579

Spoiler

BB FlashBack Pro 5.44.0 Build 4579 Final

Gelişmiş masaüstü video kaydedici ve video düzenleyicisinin profesyoneller için ürettiği bbflashback'n final full versiyonu! lisans gömüldü.

Katılımsız kurulum zipli şifresiz

0do4Nu

++++++++++++

VLC media player 3.0.10 Final Türkçe

Kodeksiz çözüm olarak görünen vlc playerın en son çıkan final stable versiyonu video ses görüntüleme video kaydetme dlna https ağ yayınları,radyo dinleme vd. bir çok zengin özellikle donanılmış olan popüler video oynatıcısı vlc media player 3.0.10 stable türkçe

Vlc media player Icon of Flat style - Available in SVG, PNG, EPS ...

++++++++++++

Hızlı popüler indirme aracı en son çıkan final setup kullanılmıştır.Serial tanımlı + evvelinden son sürüm için patch işlemi uygulanmıştır msi setup pack 7zip ile paketlendi sessiz kurulur. (Kurarken ve masaüstünden direkt yönetici olarak çalıştırınız!)

Katılımsız kurulum

• Like 4

Avira Phantom VPN PRO 2.32.2.34115 Final

Spoiler

" Engelli sitelere giriş! Trial reseter masaüstü başlat menüsüne gelir."

Katılımsız

114qcX

• Like 2

forjest, ‎27‎.‎04‎.‎2020 - 14:02 yazdı:

İçeriği Görüntüle

" Engelli sitelere giriş! Trial reseter masaüstü başlat menüsüne gelir."

Katılımsız

114qcX

Avira vpn engellenmiş durumda, çalışan vpn tavsiyesi olan var mı? pm den de yazabilirsiniz

Hakankaya1973, 22 dakika önce yazdı:

Avira vpn engellenmiş durumda, çalışan vpn tavsiyesi olan var mı? pm den de yazabilirsiniz

Psiphon browsec her ikiside iyi ücretsiz kullanabilirsiniz ..

Psiphon Kaynak https

Browsec kaynak 

• Like 2

Final sürümlerine güncellenmiştir. Upd 28 Nisan 2020 

Glary Utilities 5.141.0.167 tr
FileZilla 3.48.0 Stable tr

XrayN, Şimdi yazdı:

@forjest hayırlı akşamlar aomei partition assistant PORTABLE Yada Katılımsız mümkünmüdür arşivde göremedim ama

Hayırlı akşamlar değerli kardeşim. elimde mevcut değil ne yazıkki daha sonra_arşive eklerim artık. :) 

• Like 3
  • Thanks 1

XrayN, 24 dakika önce yazdı:

@forjest hayırlı akşamlar aomei partition assistant PORTABLE Yada Katılımsız mümkünmüdür arşivde göremedim ama

burdan indirdiğin dosya içinde katılımsız yada portable için komut var istediğini oluştur 

@forjest abi eskiden norton ghost vardı imaj almak için arşivinizde mevcut mudur veya açıkcası windowsun yedeğini almak istiyorum bazen bir sistem deniyorum geri yükleme yapamayınca herşey siliniyor ama hiren boot un içinde aomei var ama yedeklerimi geri yükleyemedim yedek almak için ne önerirsiniz 

alfamet, 7 dakika önce yazdı:

@forjest abi eskiden norton ghost vardı imaj almak için arşivinizde mevcut mudur veya açıkcası windowsun yedeğini almak istiyorum bazen bir sistem deniyorum geri yükleme yapamayınca herşey siliniyor ama hiren boot un içinde aomei var ama yedeklerimi geri yükleyemedim yedek almak için ne önerirsiniz 

Acroni T.İ. bence 1 numara- en yakını aomei- 1 kez kullandım beğenmedim-kullanan çok

Acronis inUefi kurulumlarda C harici 3 bölge olmasına rağmen recoveryi nasıl başardığını merak ederim mesela

Edited by efe34
  • Like 1

efe34, 5 dakika önce yazdı:

Acroni T.İ.

Uefi kurulumlarda c harici 3 bölge olmasına rağmen recoveryi nasıl başardığını merak ederim mesela

siz acronis mi kullanıyorsunuz

alfamet, 4 dakika önce yazdı:

siz acronis mi kullanıyorsunuz

Evet

sıfır sorun

hala devam ediyor mu bilmiyorum: kötü bir özelliği vardı, 2018 le aldığınız yedeği 2017 ile recovery yapamıyordunuz

Edited by efe34

XrayN, Bir saat önce yazdı:

Konuya dahil edilmiştir. |  AOMEI Partition Assistant 8.7.0 Final tr 

• Yedek işlemlerinde bende uzun yıllardır acronis bootable olan uygulamasını kullanmaktayım işini layıkiyle yapmakta son sürümlerinde Türkçe dilinde eklenmesi kullanışlılığınıda bir o kadarda arttırdı. Ne varki bu alanda farklı değişik özelliklerde alternatif programlarda mevcut. Clonezilla yedekleme disk klonlama vb. özelliklere sahip gelişmiş olan yedekleme aracıda açık kaynak ve ücretsiz olarak sunulması multilanguage dilerede sahip olarak kullanıma sunulmasıda ayrı bir güzel. 
  • İnsan yine alıştığından kolay kolay vazgeçememekte bu kapsamda. Aomei backupper'da alanında oldukça başarılı bir program ancak, acronis  ile şu an için tam manasıyla mukayese edileceği kanaatinde değilim evrensel kullanım bakımından eski oluşu ve çizgisinden sapmaması işinide iyi yapması vb.daha yaygın acronis true image bu bakımdan. :) 
  • Like 4
  • Thanks 1

Güncellendi! 2 Mayıs 2020 | Internet Download Manager 6.37 Build 14 Final Türkçe

Spoiler

INTERNET DOWNLOAD MANAGER 6.37 BUILD 14 FİNAL TÜRKÇE

Bilgi: Lisans serial tanımlı,NEON skin_seçili varsayılan gelir.Hızlı dosya indirme aracıdır.

7MB Katılımsız

Güncelleme tarihi: 2 Mayıs 2020

YHdplt

• Like 6
  • Thanks 2
  • Haha 1

• forjest changed the title to Katılımsız Program Arşivim 2024 (forjest)