Jump to content

Recommended Posts

Java SE Runtime Environment 8.0 Update 381

Adobe Acrobat Pro 2023.003.20244

AIDA64 Extreme Edition 6.90.6500

CCleaner 6.14.10584 Professional

ESET Endpoint Antivirus ESET Endpoint Security 10.1.2046

Glary Utilities Pro 5.208.0.237

Total Uninstall Professional Edition 7.4.0 Final Full Katılımsız

Foxit PDF Reader 12.1.2 Build 15332 Lite Final Türkçe

Advanced SystemCare Ultimate 16.2.0.18

Advanced SystemCare Pro 16.5.0.237

UltraISO 9.7.6.3860

R-Studio Network 9.2 Build 191166

Windows 10 Manager 3.8.3

Windows 11 Manager 1.2.8

Bandicam 6.2.4.2083

EssentialPIM Pro 11.6.0

WinTools.net Premium 23.7.1

AOMEI Partition Assistant Technician 10.1.0

Photodex ProShow Producer 9.0.3797

K-Lite Mega Codec Pack 17.6.8

MiniTool Partition Wizard 12.7.0

PotPlayer 230705 (1.7.21952) – Final x86-x64

Privacy Eraser Final Full PRO 5.34.3.4450

Psiphon Free Final Full VPN 3.179

StartIsBack AIO 3.6.8.4693-2.9.17-2.1.2-1.7.6 For W11-10-81-8 x86_x64

PDF-XChange Editor Plus 10.0.1.371

Revo Uninstaller Pro 5.1.7

Please register to see this content.

Güncellenme tarihi: 23 Temmuz 2023 | Katılımsız kurulum x86x64 Bit.

Edited by forjest
  • Like 4
  • Thanks 3

nutica, 11 dakika önce yazdı:

keşke olsada eklessem ustam maalesef olmadığı için sizden rica ettim

İki programında lisans için dosyaları nette mevcut değil. Her programda yapılacak diye bir kaide yok maalesefki. Ancak Pshiphon VPN var bedava ücretsiz olarak kullanabilirsiniz tavsiye ederim.

• Like 1

forjest, 3 saat önce yazdı:

İki programında lisans için dosyaları nette mevcut değil. Her programda yapılacak diye bir kaide yok maalesefki. Ancak Pshiphon VPN var bedava ücretsiz olarak kullanabilirsiniz tavsiye ederim.

Psiphon VPN kadar iyi bir ücretsiz VPN uygulaması var. İsmi: Urban VPN.

• Like 1

bozart, 17 saat önce yazdı:

ustad foxit in son sürümünü göremedim çalişmanızda

Bilgi: Foxit readerın içerisinden bir çok reklam vb. dosyalar çıkarılmıştır. Boyut 3'de 1 oranına indirgenmiştir. Sadece pdf okuma düzenleme vb. işlemler için.

qojwg5t.png

Edited by forjest
  • Thanks 1

forjest, 1 dakika önce yazdı:

saol ustad. full olanı yapsanız .tr li olan .. kolay gelsin

bozart, 2 saat önce yazdı:

saol ustad. full olanı yapsanız .tr li olan .. kolay gelsin

Daha iyisi varken gerek yok foxit pro'ya :D 

Adobe Acrobat Pro 2023.003.20215 x64

Foxit reader'ın pro sürümü 

çalışma bana ait değil iş görsün diye ekledim. Üşendim açıkcası yapmaya. :) 

Edited by forjest
  • Haha 1

Yok ustad şöyle bir sıkıntı var. Çift tıklayınca birlikte aç seçeneğinde Foxit görünmüyor. Bütün Lite çalışmaların da denedim yine olmuyor. Bende full olanını kullanıyorum. Onun dışında sıkıntı yok. Çalışma sağlam kurulumda sıkıntı yok. 

bozart, 26 dakika önce yazdı:

Yok ustad şöyle bir sıkıntı var. Çift tıklayınca birlikte aç seçeneğinde Foxit görünmüyor. Bütün Lite çalışmaların da denedim yine olmuyor. Bende full olanını kullanıyorum. Onun dışında sıkıntı yok. Çalışma sağlam kurulumda sıkıntı yok. 

Foxit reader'ın kendi orijinal boyutu 190mb lara geldi. Alt tarafı bir pdf dosyaları için bu kadar boyut bence gereksiz. Orijinal parametreyle kurdurmakda olabilir ancak boyut yüksek oluyor. Foxit reader'ın lite çalışmasınıda zaten uzun zamandır yapmaktayım. Gereksiz bir dünya dosya barındırıyor içerisinde paketin. Adobe Reader PDF Pro programını öneriyorum ben Pdf işlemleri için en güzeli.

• Like 1

Eyvallah ustad. Bütün çalışmalarınızi lazım oldukça kullanıyorum gözü kapalı.. Haklısınız altı üstü bir PDF açacak.

Ufak ricam Foxit liteyi ufak bir regedit ile birlikte varsayilan olarak açacak şekilde tekrardan yapsanız.😊Bende de takıntı oldu 

bozart, 09.07.2023 - 19:23 yazdı:

Eyvallah ustad. Bütün çalışmalarınızi lazım oldukça kullanıyorum gözü kapalı.. Haklısınız altı üstü bir PDF açacak.

Ufak ricam Foxit liteyi ufak bir regedit ile birlikte varsayilan olarak açacak şekilde tekrardan yapsanız.😊Bende de takıntı oldu 

Foxit reader'ı ilk çalıştırdığınızda, varsayılan olsunmu iletisi gelmekte evet diyerek varsayılan yapılabilmekte.

buq79jx.png

Edited by forjest
  • Confused 1

forjest, 53 dakika önce yazdı:

Foxit reader'ı ilk çalıştırdığınızda, varsayılan olsunmu iletisi gelmekte evet diyerek varsayılan yapılabilmekte.

Yok ustad gelmiyor. Zaten gelse sizi rahatsız etmezdim. Bu Lite lerin hiç birinde gelmiyor bu yüzden full olanını kullanıyorum. Buna bir el atsanız 

forjest, 21.11.2020 - 07:20 yazdı:

Wondershare MobileTrans 8.1.0.640 Türkçe   | Katılımsız 7z şifresiz! Upd: 21 Kasım 2020

Bilgi: Telefonlarınızın yedekleme,klonlama veri aktarma  vb. geniş özelliklere sahip her pc'de bulunması gerekli yararlı bir uygulama. Telefonunuzu fabrika ayarlarına almadan evvel, ya da yedekleme yapıp bir kenarda dursun ne olur ne olmaz diyenler için bulunmaz nimet. 

Ekran alıntısı:

İçeriği Görüntüle

hacı abi (Wondershare MobileTrans) bunun güncel sürümünü hazırlayabilirmisin rica etsem.

• Haha 1

asil111, 8 dakika önce yazdı:

hacı abi (Wondershare MobileTrans) bunun güncel sürümünü hazırlayabilirmisin rica etsem.

Son sürümü zaten kullanın gitsin program işini layıkı ile yapmakta. Baktım ama yeni sürüm göremedim. Varsa eğer dosyaları buradan verin bakalım setup ve crack dosyaları olacak şekilde.

forjest, 17 saat önce yazdı:

Son sürümü zaten kullanın gitsin program işini layıkı ile yapmakta. Baktım ama yeni sürüm göremedim. Varsa eğer dosyaları buradan verin bakalım setup ve crack dosyaları olacak şekilde.

Android telefonumda bulunan Whatsapp konuşmalarını iPhone telefonuna almak istiyorum. Önemli yazışmalar olduğu için konuşmaları aktarmak istemiştim. Onun için lazımdı. Ama Alternatif varsa onuda kullanabilirim. Bu paylaştığın Program eski versiyon hacı abi. En son 2019 da çıkarılmış... Benim bahsettiğim program ise 

bu...

Edited by asil111

asil111, 21.07.2023 - 08:48 yazdı:

Android telefonumda bulunan Whatsapp konuşmalarını iPhone telefonuna almak istiyorum. Önemli yazışmalar olduğu için konuşmaları aktarmak istemiştim. Onun için lazımdı. Ama Alternatif varsa onuda kullanabilirim. Bu paylaştığın Program eski versiyon hacı abi. En son 2019 da çıkarılmış... Benim bahsettiğim program ise  bu...

Rar pass: www.warezturkey.net

Edited by forjest
  • Like 2

• forjest changed the title to Katılımsız Program Arşivim 2024 (forjest)