Jump to content

Logo Yarışması Sonuçları

Bultar

Recommended Posts

Merhaba Arkadaşlar,

Sizlere 1 hafta içinde açıklayacağız demiştik fakat bugüne kısmetmiş.Gecikmeden dolayı hepinizden özür diliyoruz.

Öncelikle size puanlamayı nasıl yaptığımızıda sizlere kısaca özetliyeyim. TnC@Team'deki herkesten beğendeki ilk 3 çalışmayı sırasıyla yazması istendi. Seçtiği 1. Çalışma 3 Puan, 2. Çalışma 2 Puan, 3. En iyi çalışmada 1 puan aldı. Böylece her çalışma için bir puan oluştu. Onlarca çalışma arasından puanlama sonucu çıkan ilk 5 i sizlerle paylaşıyorum. ( İlk 5 i açıklamazdaki amaç kurallara uymayan veya elimize geçmeyen çalışma olduğunda bir sonraki hak sahibini önceden açıklamaktır.)

ÖNEMLİ Açıklama : Aşağıda isme geçen üyeler çalışmalarına ait tüm dosyaları en geç 19 Eylül 2008 Saat 23:59 a kadar sk8er_boi'ye teslim etmelidirler. Teslim etmeyen veya çalışması yarışma kurallarına uymayan üyeler haklarını kaybedeceklerdir. (Bir üye hakkını kaybettiğinde ondan sonraki sırada olan üye o hakkı kazanır.)

1 - Mr. Jakkal'a ait olan

sadasdwdd1copyzf6.png

2 - Blinchard'a ait olan

57923431vm3.png

3 - jasmine'e ait olan

sampl2wn6.jpg

4 - Muzafferweb'e ait olan

mmmmzz6.png

5 - Muscle'a ait

tnc021_final.jpg

Hepimize Hayırlı Olsun

Tnctr İçin HAyırlı Olsun.

Benim Yapış olduğum Çalışma Dereceye Girmemiş Ama Olsun, Forum Yönetemi Bu Çalışmaları Forma Laik Gördülerse Doğru Seçim Yapmışlardır. Bize, Bu Çalışmaları Yapanları Tebrik Etmek Düşer ''Hepinizin Ellerine Sağlık Arkadaşlar''

ilk logo çok güzel olmuş.hem sevimli hemde oturaklı bir firma amblemi gibi duruyor.diğerleri ise çok emek harcandığı belli fakat aşırı acemi duruyor.

ilk logo sade net anlaşılır ve çekici.her ortama uyum sağlar;)

tüm arkadaşların eline sağlık.

ben sıralama yapacak olursam

1 - Mr. Jakkal 10/10

2 - Muzafferweb 8/10

3 - Muscle 7/10

Yaptığım logoya 3.lüğü layık gören tnc belediyesine çok teşekkürler. <_< bence bir forumdaki ilk yarışmaya göre sonuçlar gayet güzel, daha sonraki zamanlarda da ödülsüz de olsa yeni yarışmalar düzenlebilir sanıyorum. zaten önemli olan ödül almak dereceye girmek vs değil, emek harcayarak ortaya birşeyler çıkarıp yarışmaya katılmaktı.. diğer arkadaşlarıma da emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum. :huh:

logo çok hoş oldu. tema da logoya uygun olarakdan editlenebilir. tema editörlerinin dikkatine <_<

bencede bu fikir düşünülmeli yenilik her zaman güzel ve iyidir...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...