Jump to content

Windows 10 Kendi Msdn Iso'nuzu Yapma & Düzenleniyor....

efe34
 Share

Recommended Posts

kaandxxd, 9 dakika önce yazdı:

Bu siteden inen script ile belli bir yere kadar iniyor windows sonra scriptin dos ekranında error veriyor anlamıyorum nedense 3-4 windowsta denedim..

kök dizinde bir klasörde türkçe karakter olmasın mesela D/iso gibi bir klasör

hata olursa tekrar yönetivi olarak çalıştırın kaldığı yerden devam eder

nedense 20h1 ortalarında 3-4 kat yavaşladı üst düzey pclede bile  iso oluştturma

çözülmezse bilgi verin

• Like 1

iomerg, 28.10.2020 - 17:52 yazdı:

Neden aşağıdaki daha üst versiyon numaralarını seçmiyoruz. kimse sormayınca merak ettim :D

birde home,pro ve team diye 3 sürüm seçtim. iso oluştu. yüklemeye çalışınca listede home ile team var  pro yok.  tekrar script oluşturup iso oluşturdum halen home ile team tek var pro çıkmıyor. temiz bi bilgisayarda yeniden deneyecem

paylaştığın içinde ayrıca teşekkür ederim

Kurulum ekranında Windows home ve team var team pro mu oluyor 

Please register to see this content.

• 2 ay sonra...
  • 4 hafta sonra ...
dosya, 21.01.2021 - 11:02 yazdı:

@efe34 Sanırım sistemde değişiklik olmuş makaledeki yönlendirmeleri bulamıyorum. Son sürüm Windows 10 Pro içeriğini edinmek istiyorum.

Düzenleme

Öncelikle bu yöntemi son seçenek öneri & kullanın olarak düzeltiyorum:

MSDN iso ve update tavsiye ederim. (Uzun süre yeniden kurulum yapılmayacak makinalarda UPDATE kapama ve 3-6 ay veya önemli güncellemeler de açma vs )

İkincisi , kurallara aaykırırekkam içeren ? linkler olduğunu yeni  farkettim,

( Konunun açılma süreci uzun ve eski konu)

MDN isoları indirmek için en kolay yol @köylü nün verdiği

link (Consumer sürüm İsolar iner: (Spoiler içinde)

SVF patch ile diğer İSO lara dönüşüm yapılabilir. .

Bu yöntem ve MSDN isolar için @MrRush ın konularına gözatmanız yeterli olacaktır.

Ben bu yöntemi çok sağlıklı bulmadım. Microsoft'un da bu şekilde ürettiğini düşünmüyorum. Zaten bu şekilde üretme ihtimali de yok. Bir Windows sürümünden başka Windows sürümü elde etme olayını birkaç ayar değişikliğiyle yapmışlar ona da anlam veremedim ne kadar doğru. Öyle olsa tüm imaj boyutları aynı olurdu diye düşünüyorum.

byprogressive, 12 saat önce yazdı:

Ben bu yöntemi çok sağlıklı bulmadım. Microsoft'un da bu şekilde ürettiğini düşünmüyorum. Zaten bu şekilde üretme ihtimali de yok. Bir Windows sürümünden başka Windows sürümü elde etme olayını birkaç ayar değişikliğiyle yapmışlar ona da anlam veremedim ne kadar doğru. Öyle olsa tüm imaj boyutları aynı olurdu diye düşünüyorum.

İlk mesajı okur musunuz!!!

MSDN SÜRÜM TAVSİYE ETMişim zaten, zamanında kullanıyorduk

İyi forumlar

Konuyu kaldırabilir i yönetim?

byprogressive, 12 saat önce yazdı:

Edit., sorun ne, üzüm yemek mi?

Başka nir şey mİ?

@byprogressive

bY_- Progressive???

• sk8er_boi unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...