Jump to content

Ivt Bluesoleil 10.0.417.0 Amd64X86 En

forjest
 Share

Recommended Posts

• Replies 104
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

forjest, kardeşim eline sağlık. Ben de bluesoleil programını bazen kullanıyorum. Katılımsız kurulum dosyasını çok güzel hazırlamışsın.

Yalnız, kurulum autoitle hazırlandığı için beni rahatsız etti. Ben autoiti pek tercih etmeyen biri olduğum için sağdan soldan gelen pencereler beni rahatsız ediyor. Addon yapıp windows cd'sine gömmek için senin dosyalarını da kullanarak sessiz bir kurulum hazırladım. (5.0.5.178) İndirmek isteyenler için:

http://www.dosya.tc/BlueSoleil5.0_muhammedali.exe.html[/CODE]

(15.69 MB)

(Full Katılımsız ve Sessiz kurulumdur, addon yapılıp entegre edilebilir, crack meselesi otomatik halledilir.)

Ek olarak yaptıklarım:

- Masaüstündeki "Bluetooth Places" simgesini, Bilgisayarım'a taşıdım. (Çok göz önünde olmasını istemedim de :rolleyes:)

- Ağ bağlantılarımda oluşan "Bluetooth Pan Network Adapter"ü kurulum sırasında devre dışı bırakılacak hale getirdim. (Bildirim alanında çıkan "Ağ kablosu takılı değil" yazısı çıkmayacak artık)

- Kurulum sırasında başlangıca atanan şeyleri sildim.

(Bu da alternatif olsun, amacım sadece paylaşmak.)

(Gözümden kaçan bir şey varsa bildirin. Hatasız kul olmaz :clapping:)

Edited by muhammedali

• 1 ay sonra...
arkadasım Emegine sağlık ama NOD32 Virus uyarısı verdi ve sildi :huh:

Virüs programını devredışı bırakarak kurmayı deneyebilirmisiniz, içindeki komut ekranı gizleyici cmdow exe adlı zararsız bir dosyadan ötürü nod32 buna uyarı veriyor olabilir herhangi bir problem yok ben 5 kez taratmama rağmen ve 2 kezde kurulum testlerimde herhangi bir uyarıya rastlamadım ,Şu an dosyayı merak edip tekrardan indirdim güncel Nod32 Ant.Programı ile tamamen tarattım herhangi bir tehlikeli virüs ve bulguya rastlamadım saygılarımla forjest..

Antivirüs programı ile Tarama işlemi alınan snapshotlar

adszkmt.png

Edited by forjest

Arkadaşım eline sağlık.Merak ettiğim bi şey var bu IVT BlueSoleil v6.4.240.2 &Dil : Türkçe &Boyut :39 MB orjinali 91 mb diye biliyorum.Bu nasıl 39 olmuş?

Boyutu ufaltma adına bazı gerekli görmediğim dosyaları çıkarttığımdan ve 7z ultra sıkıştırma işlemi ile boyut ufaltılmıştır ,bu arada ben IVT BlueSoleil v6.4.240.2 dosyasını ( 81 Mb ) olarak indirdim orjinal boyutu 91 mb değil! :huh:

Dosyayı indirip kuran arkadaşlar cevap yazarlarsa çok sevinirim ,yorumlarınızı belirtirseniz eğer merak eden arkadaşlarda bu bilgilerden faydalanmış olurlar nacizane fikrim saygılarımla forjest ..

Boyutu ufaltma adına bazı gerekli görmediğim dosyaları çıkarttığımdan ve 7z ultra sıkıştırma işlemi ile boyut ufaltılmıştır ,bu arada ben IVT BlueSoleil v6.4.240.2 dosyasını ( 81 Mb ) olarak indirdim orjinal boyutu 91 mb değil! :huh:

Dosyayı indirip kuran arkadaşlar cevap yazarlarsa çok sevinirim ,yorumlarınızı belirtirseniz eğer merak eden arkadaşlarda bu bilgilerden faydalanmış olurlar nacizane fikrim saygılarımla forjest ..

Bak burada kaç mb olduğu gösteriyor.

Please register to see this content.
adszx.jpg

Ben boyutunu merak etmiştim zaten kurup bakdım teşekkür ederim.

Edited by ss.ramo

• 4 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...

ya bn programı kurdum usbyide taktım ama bulmuyo yani şu sağ alt köşede simge mavi renk olmuyo usb i tanımadığı için telefonada bağlanamıyom bi yardım edebilir misiniz nasıl çözebilirim bu sorunu????

ya bn programı kurdum usbyide taktım ama bulmuyo yani şu sağ alt köşede simge mavi renk olmuyo usb i tanımadığı için telefonada bağlanamıyom bi yardım edebilir misiniz nasıl çözebilirim bu sorunu????

ben bu programı şu anda kullanıyorum usbni programla gelen driverlar tanımıyor anladığım kadarıyla öncelikle hangi cihazı kullandığını yazarsan daha iyi yardımcı olabiliriz programda bir sorun yok yüksek bir ihtimal cihaz sürücülerinde vardır dediğim gibi cihazın hakkında bilgi verirsen iyi olur..

• 3 hafta sonra ...
forjest arkadaşım emeğine sağlık fakat ben bir türlü yükleyemiyorum bu mereti smile.gif vista ultimate 64 bit işletim sisteminde mi çalışmıyor yoksa epey uğraştım fakat çözemedim fikrini almak için yazıyorum saygılar.

Merhabalar evet sadece 32 bit işletim sistemleri içindir boyutu Ufaltma adına 64 bit desteğini çıkarttım mesajınıza geç cvp oldu ama ;) saygılarımla ..

sürümlerin hepsi restart istiyor mu, yalnızca ilki mi restart istiyor acaba

Sadece mesaj ile belirttiğim 6.4.240.2 Sürümü restart etmekte saygılarımla ..

Güncel sürüm olarak şu anda alttaki sürüm var ama ilacı yok bulabilirmisiniz ?

File Name : IVT_BlueSoleil_6.4.249.0.zip

File Size : 88.8 M

Publish Date : 2009-2-25

Languages : English, Simplified Chinese, Traditional Chinese, German, Polish, Russian, Spanish, Japanese, Korean, Norwegian, Portuguese, Swedish, Italian, French, Danish, Dutch, Finnish

kardesim esed saldırı tespit etti....vala kim kime saldırıyo bilmem ama cok ayıp....bu ilk bloosoili indirmeyin derim arkadalar...

Yayınlanma tarihinden bu yana ilk olumsuz yorumu sizden aldım :) fakat Antivirüs programını uyarı verme nedeni komut ekranı gizleyici dosya kullanıldığından kaynaklanmıştır yani herhangi bir virüs veya zararlı bir içerik değildir ! hassas Antivirüs programlarının bu uyarıyı vermesi çok doğaldır bende bunun üzerine dosyayı tekrardan düzenleyip komut ekranı gizleyici cmdow 'u çıkarttım artık sorunsuz olarak sisteminize indirip kurabilirsiniz değerli kardeşim saygılarımla ..

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=76178&st=0&start=0[/CODE]

[font=Times New Roman][color=#0000FF][size=4]Bildiğimizi zannetmemiz öğrenmemizin en büyük düşmanıdır.[/size][/color][/font]

[size=3][font=Times New Roman][color=#8B0000]DR.C.BERNARD

-----------------[/color][/font][/size]

kardesim esed saldırı tespit etti....vala kim kime saldırıyo bilmem ama cok ayıp....bu ilk bloosoili indirmeyin derim arkadalar...

Şu akılsız AV programlarına da amma çok güvenip ona göre yorum yapıyorsunuz içeriği bilmeden.

Teşekkürler Forjest, cmdyi bırak gizleme bence, olduğu gibi kalsın. Sonra gereksiz mesajlar geliyor.. Bize fazla bile gelir..

• 4 hafta sonra ...
6.4.249.0 da bilgi notu olarak reset atar atmaz yazmamışsın.atmıyor mu yani reset yeni sürümde?

ZEUS Reset olayını engelledim :D son sürümünde reset atmıyor fakat yeniden başlatırsanız iyi olur saygılarımla ..

=====

Edited by forjest

Öncelikle çalışman için teşekkürler .6.4.249.0 sürümünü indirdim kurulum sorunsuz olarak sona erdi yalnız programı restarttan sonra il kçalıştırmamda hemen 15 günlük deneme sürümüdür aktive ediniz yazısı geldi . kendi menüsünden aktive etmek istediğimde muhtemelen senin girdiğin key ile aktive etmeye çalıştım ancak aktive işlemini internet üzerinden yaptığından kabul etmedi . internet üzerinden aktive etmesini engellemenin bir yolu var mı acaba ? Önceki sürümleri benim devamlı kullandığım sürümler ve çok işime yarıyor program ...

Öncelikle çalışman için teşekkürler .6.4.249.0 sürümünü indirdim kurulum sorunsuz olarak sona erdi yalnız programı restarttan sonra il kçalıştırmamda hemen 15 günlük deneme sürümüdür aktive ediniz yazısı geldi . kendi menüsünden aktive etmek istediğimde muhtemelen senin girdiğin key ile aktive etmeye çalıştım ancak aktive işlemini internet üzerinden yaptığından kabul etmedi . internet üzerinden aktive etmesini engellemenin bir yolu var mı acaba ? Önceki sürümleri benim devamlı kullandığım sürümler ve çok işime yarıyor program ...

Eski sürümlerini kullandığınızdan bahsetmişsiniz peki eski kullandıklarınızı tamamen kalıntı bırakmadan kaldırdığınıza eminmisiniz ?

eski sistemde en az 10 kere kurup kaldırıp denemeler yaptım ve şu anda da sıfır sisteme kurdum lisans ile ilgili bir problem olmadı bana kalırsa sizin önceki kurduğunuz ,sistemde kalan registry dosyalarından veya program files yolundaki kalan dosyalardan ötürü problem oldu tamamen kaldırdığınıza ve temizlediğinize emin olduktan sonra tekrar deneyiniz şuana kadar program ile ilgili ilk olumsuz cvp sizden aldım diğer indirip kurup deneyen arkadaşlardan herhangi bir olumsuz yorum gelmedi umarım hallolur saygılarımla ...

--------

forjest kardeş eline sağlık ama ben programı vistaya kuruyorum ne bir yere kısayol atıyor nede programın nereye kurulduğunu bulabiliyorum

yardımcı olursan sevinirim teşekkürler

yani programı başlatacak bir yol bulamıyorum

Edited by efehan48