Jump to content

40 Küsür Sağ Tık Eklentisi + Uninstall Arayüzü

mustafa_x
 Share

Recommended Posts

• 2 hafta sonra ...
ADrive.com yine paylaşıma kapatmış dosyayı. (14 günlük süresi doldu diyo.) ADrive'dan tekrar paylaşıma açıp linki güncellemektense rapidshare.de'ye upload ettim paketi.

dostum tamam yeniden yükledin de link nerde?? bulamıyorum vallahi çıldıracam. bu mesajı cevaplarsan cevabının altına eklersen linki sevinirim. teşekkürler

dostum tamam yeniden yükledin de link nerde?? bulamıyorum vallahi çıldıracam. bu mesajı cevaplarsan cevabının altına eklersen linki sevinirim. teşekkürler

Dosya bozulan laptopumun harddiskinde kalmıştı, dosya.tc de açılmıyo nedense. Şu an askerdeyim, o yüzden adrive.com'daki dosyayı bi internet kafede indirip rapidshare.de'ye upload ettim:

Please register to see this content.

Yalnız en son sürüm olmayabilir bu, söyliim.

• 4 hafta sonra ...
win 7 64 bit uyumlu yapılabilir mi acaba bu bi bilginiz war mı 64 bitte çalısmıyorda

Bu paketteki dosyalar 32 bit sistemler için hazırlanmış (kendi hazırlamam değil zaten), o yüzden 64 bit sistemlerde çalışmıyo maalesef. Sadece Parametreyle Çalıştır eklentisi çalışıyo, o da direkt exe üzerinden çalıştığı için. DLL'lerin 64 bit için olanlarını bulup paketi onlarla oluşturmam gerek. 13 gün sonra askerden dağıtıma geliyorum, 64 bit dosyaları bulursam geldiğimde onları da eklerim pakete. Ama çoğu eklentininkini bulamıycam muhtemelen, söyliim.

bende bu konuyu arıyodum cxp dvd sinin içindeki ile aynımı bilmiyorum ama bilgisayarım sağtık aygıt yöneticisi çalışmıyor birisi bana sadece aygıt yöneticisi ve program ekle kaldırı reg olarak yapabilirmi kodları buluyorum ama reg yapmayı bilmiyorum sistem windows 7

• 2 hafta sonra ...
bende bu konuyu arıyodum cxp dvd sinin içindeki ile aynımı bilmiyorum ama bilgisayarım sağtık aygıt yöneticisi çalışmıyor birisi bana sadece aygıt yöneticisi ve program ekle kaldırı reg olarak yapabilirmi kodları buluyorum ama reg yapmayı bilmiyorum sistem windows 7

Windows Registry Editor Version 5.00

;Bilgisayarım'ın sağ tık menüsüne Aygıt Yöneticisi'ni ekle.
[HKEY_CLASSES_ROOT\CLSID\{20D04FE0-3AEA-1069-A2D8-08002B30309D}\shell\Aygıt Yöneticisi\command]
@="mmc.exe devmgmt.msc"

;Bilgisayarım'ın sağ tık menüsüne Program Kaldır/Değiştir'i ekle.
[HKEY_CLASSES_ROOT\CLSID\{20D04FE0-3AEA-1069-A2D8-08002B30309D}\shell\Program Kaldır/Değiştir\command]
@="control.exe appwiz.cpl"

Bunları bi .reg uzantılı dosya olarak kaydet. (DosyaAdı.reg olarak.) Kullanıcı Hesap Denetimi açıksa kapatıp bilgisayarı yeniden başlattıktan sonra dosyayı çift tıklayarak kayıt defterine ekleyebilirsin. [Kullanıcı Hesap Denetimi açıkken kayıt defterinden elle bile bu anahtara (HKCR\CLSID\{20D04FE0-3AEA-1069-A2D8-08002B30309D}) değer ekletmiyo Windows 7, bu kez işi sıkı tutmuş adamlar, bunu da yazma gereği duydum.]

Çalışmaların için teşekkürler Mustafa x.Fakat tüm konuyu okumama rağmen;ki çalışma pek çok kere güncellenmiş.Çalışan bir link göremedim.Nedendir?Elinde sorunsuz son hali olan bir arkadaş upload edebilir mi acaba.Faydalanmak isterim.Teşekkürler...

Arkadaşlar benim sağ tuşta yazdır komutu kayboldu(Windows xp SP3 kullanıyorum.)Bunu yerine getirme imkanım olabilirmi?Tavsiyeleriniz olursa çok memnun olurum.

Hangi dosya tiplerinde çıktığını bilseydim yardımcı olabilirdim ama açıkçası ilgilenmeye vaktim kalmadı. O yüzden yardım edemiycem, kusura bakma.

Çalışmaların için teşekkürler Mustafa x.Fakat tüm konuyu okumama rağmen;ki çalışma pek çok kere güncellenmiş.Çalışan bir link göremedim.Nedendir?Elinde sorunsuz son hali olan bir arkadaş upload edebilir mi acaba.Faydalanmak isterim.Teşekkürler...

Çalışmamı ilk kez yayınladığımda henüz tüm eklentileri denememiştim. Tüm eklentileri deneyince önemli derecede işe yarar olduğunu gördüğüm eklentiler listesi değişti, o yüzden çalışmamı bi kaç kez güncelledim. Bugün güncel sürümü Windows Live SkyDrive'a (bi güvendiğim burası kaldı) upload edip linki konuya ekledim. (Diğer linkleri sildim tabii.)

bilsisayarım sağ tuşa = program ekle kaldır seceneğini nasıl ekleriz

Bi kaç ileti önce yazmıştım:

Windows Registry Editor Version 5.00

;Bilgisayarım'ın sağ tık menüsüne Program Kaldır/Değiştir'i ekle.
[HKEY_CLASSES_ROOT\CLSID\{20D04FE0-3AEA-1069-A2D8-08002B30309D}\shell\Program Kaldır/Değiştir\command]
@="control.exe appwiz.cpl"

Bi .reg dosyası olarak kaydedip çift tıklayarak kayıt defterine eklediğinde Bilgisayarım'ın sağ tık menüsüne Program Kaldır/Değiştir eklenecektir.

64 bit eklenti DLL'i aramaktan (en azından şimdilik) vaktim kalmadığı için vazgeçtim. 64 bit paket şimdilik iptal oldu yani. Bilginize.

• 3 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra...
  • 3 ay sonra...
  • 4 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra...
  • 2 ay sonra...
  • 3 ay sonra...
  • 1 ay sonra...