Jump to content

75 Milyar Mp3 Dinle!

Bilinchard

Recommended Posts

Şimdiye kadar hafızanızda yer alan tüm müzik ve video sitelerini birkenara bırakın. Tek tıkla yerli, yabancı milyonlarca müzik ya davideoya, 26 dil seçeneği bulunan Fizy üzerinden ulaşabilirsiniz.

http://fizy.org/[/CODE]

[b]

[/b][size=3][color=#800080]“Müzik dinlemenin en hızlı ve en kolay yolu” sloganıyla 22 Aralık’tayayın hayatına başlayan internetin tabiri yerindeyse yeni çılgınlığıFizy müzik içeriği ve kullanımı basit arayüzüyle şimdiden milyonlarcainternet kullanıcısının kalbini fethetmeyi başardı. Web 3.0 arayüzüylehazırlanan, ilk haftasında % 3672 ziyaretçi oranıyla hali hazırdakionline müzik ve video sitelerine büyük bir göz dağı veren Fizy’de,toplamda 75 milyar mp3 dosyası endekslenmiş durumda.

İlk günden New York Times’da[/color]

[color=#4169e1][color=#ff0000]fizy.org[/color] sitesindeyayın hayatına başlayan Fizy’nin kullanımı oldukça basit. Siteye girergirmez kullanıcının karşısına sadece ve sadece bir arama kutusuçıkıyor. Bu kutudan yerli ya da yabancı istenilen sanatçıyı yazılıp“dinle” butonuna tıkladıktan sonra milyonlarca şarkı ya da videoyakavuşuluyor. Hızlı bir şekilde aramaları kullanıcısının karşısınagetiren Fizy’de bir sonraki işlem ise listeden şarkıyı belirleyip“oynat” butonuna tıklamak. Toplam 5 butondan oluşan site ara yüzübasitliğiyle tabiri yerindeyse küçük çocukların bile kullanabileceğişekilde hazırlanmış. Yayına girdiğinin ertesi günü New York Timesbloğunda Ric Turoczy tarafından kaleme alınan, “MTVmusic sitesindenbile daha derin” diye tanıtılan Fizy, yeni tartışmalarla birlikte,internetin yeni fenomeni olmaya da aday.[/color][/size]

Vakit Kaybı!...

Kullanmama hakkına sahipsin.

şarkıyı buluyo iyi güzel ama be calamadım host engellenmiştir falan diye proxy ten de denedim calmadı işe yarayan varmı ?

Edit:hopörlör kapalıymış gayet güzel calışıyo...

Yarım saattir farklı şarkılar dinliyorum, çok nadir çalmadığı şarkılar oluyor ama başka linkle tıklayınca sorun olmuyor.

sitenin aktarım hızı nasıl bu kadar yüksek olabiliyor, 827 kb/s ye kadar çıktığı oluyor şarkı dinlerken :S

biriside vakit kaybı demiş, allahım ne .... lar var bu dünyada, özür dilerim yöneticiler, tutamadım kendimi

harikamış gerçekten çok başarılı ve güzel br site 90ların şarkılarından bir kaç tane yazdım hemen buldu ve çalmaya başladı ve küçük bir kelime yazınca içinde o kelime geçen tüm şarkıları ekrana getirdi gayet başarılı umarım yasaklanmaz bu sitede:D

Yarım saattir farklı şarkılar dinliyorum, çok nadir çalmadığı şarkılar oluyor ama başka linkle tıklayınca sorun olmuyor.

hoporlörü acınca hiç bi sorun olmadı umarım bu hız sitenin yoğunluğunun az olmasından deil alt yapının güzel olmasındandır...

Demekki o nadir şarkılara denk gelmişim ben. Daha 1 şarkı bile dinleyemedim. Yada bana çalıan bir şarkının ismini verebilir misiniz?

Bir de 75 milyar rakamı biraz uçuk gibi geliyor bana

Evet çalıyormuş inandım. :) Ama hala 75 milyarda şüphem var. 75 milyon olmasın?

75 milyar şarkı 300 milyar gb yada 300 milyon tb eder ;)

Saymadım ki :) Tahminim, müzikleri kendi bünyesinde değilde, LimeWire, Bearshare gibi programların çalışma sistemiyle aynı olduğunu zannediyorum.

Site mantık olarak a çok benziyor mantık olarak aynı.Sanırım şarkıların biçoğunu youtube'den alıyor.Sagopa Kajmer - Vasiyet (ODUL + VIDEO) bu parçayı dinLedim youtubede

Please register to see this content.
bu adreste aynı ismi biLE :) ben siteye qirip aramak yerine msn'den istiyorum ;) [email protected] adresini ekledim.Msnden şarkı ismini yazdığımda linkini veriyor bana :) site güzel ve çok hızlı.

Demekki o nadir şarkılara denk gelmişim ben. Daha 1 şarkı bile dinleyemedim. Yada bana çalıan bir şarkının ismini verebilir misiniz?

Bir de 75 milyar rakamı biraz uçuk gibi geliyor bana

Bunu Dene Muhakkak Çalışıyor.

Ebru Yasar & Ismail YK - Seviyorum Seni ( ORJINAL / YEPYENI ! )[/CODE]

[CODE]http://fizy.org/d4fbRbJed2tqb4[/CODE]

[CODE]QUOTE(donjuan07 @ Jan 5 2009, 00:16 )
Vakit Kaybı!...[/CODE]

[b]NoT :[/b] Vakit Kaybı Diyen Arkadaşımızı Burdan İtinayla Kınıyoruz. Burda Paylaşılan Herşey Gereklidir Emeğe Dil Uzatanlar Arkasında Bizleri Bulacaktır...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...