Jump to content

Windows 7 Hakkındaki Herşey Bu Başlıkta

Bultar
 Share

Recommended Posts

Windows 7'yi biraz önce denedim.Vista driver'ları uymadı...beni delirtti...kendi kafasına göre birşeyler yapıyor.Benim bilgisayarla mı geçinemedi bilmiyorum.Ama tam bir başbelasıydı....XP'nin gözünü seveyim.XP'den şaşmamak lazım vesselam.... :pardon:

Hiç bir driver yüklemedim kendisi yükledi ben hiç bişeye dokunmadım bence süper oturdum ve izledim kendisi herşeyi halletti te$ekkürler.. :)

• Replies 862
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bende de Crysiste aynı sorun oluyor oyunların nerdeyse tamamında "Tam ekran" ve "pencere" seçeneği vardır oyunların ayarlarından tam ekran seçeneğini ayarlayın.

morning 6ağustosta linkler eline geçer mi? Bir an önce indirip onu kurayım, Türkçe şart değil zaten artık sisteme hiç bir şekilde Türkçe yazılım yüklememeye özen göstereceğim şu anda ingilizce rc sürümünü kullanıyorum..

1300 dolarım olsa linkler elime geçerdi :)

windows 7 32 bit kurdum laptop pc var özellikler iyi. fakat 3d oyunlarda 1366*768 olan ekranda tam ortada kare şeklinde oyunlar açılıyor neden olabilir. sağ tıklayıp özelliklerden tam ekran yaptım fakat aynı.

dostum notebook unun kullandığı ekran kartı mıdelini bul nvidia nın sitesinden win 7 ye ait ekran kartı sürücüsünü kendin indirip kurmayı dene

büyük ihtimalle bundandır sorun. zaten denediğin oyun eskiyse bu sorun bile değil eski oyunlar normalde yüksek çözünürlükte ekrana oturmuyo biraz nvidia control panel den kurcalamak gerekiyo hangi oyunu denedin sen

tabi ekran kartın nvidia ysa eğer ati yse atinin sitesinden intel se notebook un kendi sitesinden indireceksin

Edited by mumak

dostum notebook unun kullandığı ekran kartı mıdelini bul nvidia nın sitesinden win 7 ye ait ekran kartı sürücüsünü kendin indirip kurmayı dene

büyük ihtimalle bundandır sorun. zaten denediğin oyun eskiyse bu sorun bile değil eski oyunlar normalde yüksek çözünürlükte ekrana oturmuyo biraz nvidia control panel den kurcalamak gerekiyo hangi oyunu denedin sen

tabi ekran kartın nvidia ysa eğer ati yse atinin sitesinden intel se notebook un kendi sitesinden indireceksin

atı hd 4570 ekran kartı dostum bir dediğini deniyorum teşekkür ederim.

''''' Microsoft, kelimenin tam anlamıyla Windows 7'nin RTM sürümünün üzerine titriyor. 23 Temmuz tarihinde tamamlandığı resmen duyurulan Windows 7 RTM'i sektörün en saygın profesyonelleri bile henüz elde etmekte zorlanıyor. Fakat torrent kullanıcıları için bu bir sorun değil çünkü Windows 7 RTM çoktan torrent'e düştü bile. 7600.16385 üretim numarasına sahip olan RTM şu anda en popüler torrent sitelerinden biri olan Mininova üzerinden, 16 Temmuz'dan beri rahatlıkla elde edilebiliyor.

Torrent üzerinden indirilen Windows 7 sürümünün derlenme tarihi ise 13 Temmuz olarak görünüyor. Mininova'daki ilgili dosyanın eklenme tarihi ise 16 Temmuz, yani derlemeden sadece 3 gün sonra.

Microsoft uzun zamandır Windows 7'nin torrent'e sızmasının önünü kesmeye çalışıyor fakat her yeni sürüm çok kısa sürede torrent sitelerinde yer almayı başarıyor. Microsoft'un konuyla ilgili özel bir soruşturma sürdürdüğü bu sızıntı konusu kuşkusuz en çok torrent kullanıcılarının işine yarıyor '''''

Bu doğrumu acaba ve bu surumu tnctr de ne zmn bulabılırız.

resimler bilgisayarımda point formatında resim ekle dediğimde bana ling soruyor

www.imageshack.com

Resimlerini buraya at ve en son açılan sayfanın başındaki linki, forumun editöründe bulunan "Resim Ekle" menüsünden ekleyebilirsin.

Arkadaşlar, ser veriyorsunuz sır vermiyorsunuz. Daha öncede sormuştum; Windows 7 7600 RTM'lerde Windows XP modu varmı ve çalışıyormu?

1-Var ve çalışıyor.

2-Yok.

..diyeceksiniz, hepsi bu.

Eğer var ise 7600 RTM ye geçmeyi düşünüyorum. Yoksa 7100 RC sürümde kalmaya devam edeceğim; XP moduyla birlikte çalışan tam sürümü bekleyeceğim. Sorum bunun içindir.

www.imageshack.com

Resimlerini buraya at ve en son açılan sayfanın başındaki linki, forumun editöründe bulunan "Resim Ekle" menüsünden ekleyebilirsin.

dediğini yaptım umarım başarmışımdır

Please register to see this content.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...