Jump to content

Monster Gaming Laptop

lamont
 Share

Recommended Posts

Ömür boyu bakım hizmeti var bende kullanıyorum çok memnunum. Garanti kapsamındayken fanımın biri bozulmuştu garantiye gönderdim hem fan değiştirildi, hem donanım bakımı yapıldı hem de fark etmediğim ekrandaki ölü pixel yüzünden ekranı komple değiştirmişlerdi. Bu yüzden öneririm.

• Like 1

Hem monster ve hem de msi kullanıyorum. Oyun oynamak amaçlı değil sağlam bir yapıya sahip oldukları için aldım. Monster servis hizmetleri konusunda gerçekten çok iyi. Abra a7 6.2 modeli klavyesi ve bataryası konusunda servise verdim. Gayet net temiz açıklama yapıp bilgilendirdiler. Ve ne istediysem onu yaptılar. MSI klavye konusunda bnce daha iyi. 

Çoğu dizüstünde batarya kullanıcı tarafından değiştirilemiyor. Bilgisayar alırken bataryası, klavyesi değişebiliyor mu buna dikkat derim. Çünkü servis hizmetleri hayli pahalı iki markada da. Ayrıca ekrankartı tümleşik mi yoksa bağımsız mı buna dikkat et. Oyun ve yazılım için RAM bellek yüksek olmalı. Yine SSD kapasitesi de fazla olmalı. Ve son çıkan modellerin neredeyse hepsi win10 destekli. Win8.1 sürücülerini bulmak çok zor. Resmen dayatıyorlar win10'u. Oysa buna kullanıcı karar vermeli. Zırt pırt güncellenen ve her güncellendiğinde bir sorunu çözüp başka bir soruna neden olan bir win10'u hiçbir yazılımcı yüklemek istemez. Size tavsiyem marka ve modelden ziyade yapacağınız işe uygun bir bilgisayar almanızdır. Oyun ve yazılım işiyle uğraşanlarla iletişime geçip kullandıkları bilgisayardan ne kadar memnun olduklarını öğren derim. Ve asla internetteki alışveriş sitelerindeki yorumlara bakma. Birinin ak dediğine diğeri kara diyor. Saygılarımla

• Like 3

2013 de aldıgım i7,16gb,gtx765  monster  ,Autocad, vb. programlar,şimdiye kadar cıkan tüm oyunlar dahil hiç beni üzmedi aldıgımda 1Tb hdd vardı , daha sonra samsung SSD taktım 11sn. de masaustu karşımda, geçen sene  bataryası bozul du ,onuda bulamadım, kabul fiyat olarak pahalı ama  uzun vadede pişman etmez 7 yıldır tık demedi 3 ayda bır fan,termal macun gibi bakımlarınıda yapıyorum...bozulursa en başta bakacagım marka yıne bu olur,

• Like 1

Geçen yıl monster aldım. Çok sık ve uzun süre oyun oynuyoruz. Tık yok. Zaten ömür boyu bakımı garanti. Aynı özelliklerde diğer bilgisayarlarla da önemli bir fiyat farkı yok. Hem bakım garantisi hem de serviste yükseltme seçenekleri avantajı ve müşteri hizmetleri bizi çok memnun ediyor.

• Like 1
  • Thanks 1

cemoakcay, 1 saat önce yazdı:

Geçen yıl monster aldım. Çok sık ve uzun süre oyun oynuyoruz. Tık yok. Zaten ömür boyu bakımı garanti. Aynı özelliklerde diğer bilgisayarlarla da önemli bir fiyat farkı yok. Hem bakım garantisi hem de serviste yükseltme seçenekleri avantajı ve müşteri hizmetleri bizi çok memnun ediyor.

Rahatlıkla Alabilirsin Diyorsun.