Jump to content

7'iso V1.1 Sürümüne Güncellendi

pc_insect
 Share

Recommended Posts

• Replies 333
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

v1.1 ufak bir resim :search:

adsznb6.png

pc_insect abi bu ekranda sorun var sana söyleyeyim :clapping: Aynı ekran bende de olmuştu da.ordaki gün ve saat seçeneklerine tıkla bakalım bir şey çıkacak mı :)

Zaten baksana <a> gibi html kodları bile çıkıyor.

Maalesef problem oluyor orda.Neden oluyor onu da bilsem!

pc_insect abi bu ekranda sorun var sana söyleyeyim :D Aynı ekran bende de olmuştu da.ordaki gün ve saat seçeneklerine tıkla bakalım bir şey çıkacak mı :p

Zaten baksana <a> gibi html kodları bile çıkıyor.

Maalesef problem oluyor orda.Neden oluyor onu da bilsem!

görüntüyü reshackerden çektiğim için o <a> harfleri çıkmış normalde onlar link.

saat seçenekleri de çalışıyor (o v'iso dan kalma bir hataydı)

sağlam dosyalar aşağıda .mui ve .cpl olarak attım

http://rapidshare.com/files/198670125/wuaucpl.7z[/CODE]

adszfu9.png

v1.1 sürümünde tema içinde kendiğilinden kurulu olarakmı geliyor?

Hayır temayı siz ekliyorsunuz

yeni belgelerim simgesi nasıl güzel mi?

adszha1.png

Edited by pc_insect

Gardaşım kimse öneri sunmuyorki

(şunu koyun, şunu değiştirin, şurası şöyle-böyle)

:S

Düzenlemeleri yapabilecek ve araştırma yapabilecek arakdaşlar arasında paylaşılıp çalışma, en küşük ayrıntısına kadar incelenip, düzenlemeler yapılabilir. Bir ekip oluşturulmalı bence. :(

Edited by roach_16

"wuaucpl.cpl" ve "wuaucpl.mui" dosyalarını indirdikten sonra ne yapacağız?

diğer dosyaları bulup yer değiştirmek olabilir herhalde ama bende merak ediyorum

ben nr paketi ile bilgisyarıma format atıp kurdum awangers hocanın temalarıylada gerçekten çok güzel oldu yanlız -başka eklentiyle ilgilide olabilir- tam 1 dakika kala gereksiz dosyalar siliniyor kısmında mavi ekrana düştüm.

Restart yaptıktan sonra sistemde bir hata vermedi normal seyirde kullanıcı adı falan devam etti.

sonuç olarak çok güzel olmuş ellerine sağlık hocam ..

• 1 ay sonra...
makecab yapıp I386 ya atacaksın

Bu dosyalari nasil veya hangi programla makecab yapacagiz?..birde hazirladiginiz paketi uygulayacagim zaman programin ekraninda "bazi dosyalari bir sekilde i386 klasorune kaydettirin diyo..bu nasil olacak bu sekil nasil bi sekil acaba? belki sorularim cok basit ve onemsiz olabilir ama ben acemi birisi olarak anlayisla karsilarsiniz umarim..simdiden tesekkurler emeklerine saglik..

Edited by otvertka

Bu dosyalari nasil veya hangi programla makecab yapacagiz?..birde hazirladiginiz paketi uygulayacagim zaman programin ekraninda "bazi dosyalari bir sekilde i386 klasorune kaydettirin diyo..bu nasil olacak bu sekil nasil bi sekil acaba? belki sorularim cok basit ve onemsiz olabilir ama ben acemi birisi olarak anlayisla karsilarsiniz umarim..simdiden tesekkurler emeklerine saglik..

-Makecab için C-Ronaldonun verdiği Resource Tools'u Kullanabilirsin (sağ click eklentisi)

-Progarama I386'nın olduğu klasörü gösterip yükleye tıklayacaksın

EDİT:

Resource Tools

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=50685[/CODE]

Edited by pc_insect

• 3 hafta sonra ...

emeği geçen bütün arkadaşlara teşekkür ediyorum. Konuya tesadüfen rastladım birden xp yapasım geldi :) konuyu en başından sonuna kadar okudum. Gerçekten çok azimlisiniz arkadaşlar sadece tebrik etmek ve karşılaştığımız hataları bildirmek düşer bize. Şuan iso oluşturmaktayım. Karşılaştığım durumları size bildireceğim. İyi akşamlar...

• 2 hafta sonra ...
  • 3 ay sonra...

pc_insect verdiğin 7. iso çok güzel olmuş ama bir şey fark ettim verdiğin dosyanın içinde extra klasörü hç bir işe yaramıyor desem doğrudur içinde olan win sesleri , duvar kağıtları ekran koruyucuları intro.wmv gibi dosyalar extra klasörü 82 MB YER KAPLIYOR yani 82 mb boş yere yer kaplıyor . şimdi bu extra klaörünü kaldırmak için gereken adımları anlatırsan sevinirim he bide yeni versiyon çıkıcak gibi:) aynı problem yayınladığın 2 versiyondada var haberin olsun

Edited by teqcro

pc_insect verdiğin 7. iso çok güzel olmuş ama bir şey fark ettim verdiğin dosyanın içinde extra klasörü hç bir işe yaramıyor desem doğrudur içinde olan win sesleri , duvar kağıtları ekran koruyucuları intro.wmv gibi dosyalar extra klasörü 82 MB YER KAPLIYOR yani 82 mb boş yere yer kaplıyor . şimdi bu extra klaörünü kaldırmak için gereken adımları anlatırsan sevinirim he bide yeni versiyon çıkıcak gibi aynı problem yayınladığın 2 versiyondada var haberin olsun

Neden boş yer kaplasın ki?

Paketi uyguladığınız XP'yi kurduğunuzda Duvarkağıtları, Sesler vs. gelmiyor mu?

Aslında gelmesi lazım ama pakete dayalı bir sorun varsa;

"Extra klasörünün içini boşalttığınızda, 7'iso.bat komut dosyası bulamadığı veriler için işlem uygulamayacaktır."

Edited by eke58