Jump to content

Megaupload Sorununa Çözüm

sk8er_boi

Recommended Posts

• Administrator

Bir yol da benden.

Sadece alttaki dosyayı çalıştırmanız yeterlidir.

http://rapidshare.de/files/34434705/TNC_MegaUplaod_FIX.exe

Bu program ile de direk megaupload linklerini alabilirsiniz.

1qr6.jpg

http://rapidshare.de/files/34435387/MegaShareLink5.zip

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...

Megaupload/Share.am/Sexuploader PremiumLink Grabber V6

mulgnl3.jpg

Tool for getting Download link from domain "www.megaupload.com" without proxy (Removing All Slots are in Use) and for getting download links from "www.share.am" & "Sexuploader.com" .

Give your Links and get the Premium links .Copy the premium links to the download managers. Enjoy!!!!!

Download:

Code:

http://rapidshare.com/files/274672/MU_Link_Grabber_V6.rar[/CODE]

Password:

Code:

[CODE]www.TNCTR.com[/CODE]

[/b]

• 1 ay sonra...

Mahkeme kararı ile engellenen sitelere girebilmek içn :

1. Yerel ağ bağlantısını sağ tıklıyarak özelliklere gelelim.

2.En altta bulunan internet iletişim kurallarına gelelim.

3. Özelliklere tıklıyalım.

4. aşağıdaki dns adreslerine kullana gelelim ve aktifleştirelim.

5. Birinci dns kutusuna 4.2.2.1

ikinci dns kutusuna 4.2.2.2 Yazalım ve tamam diyelim.

Artık yasaklar bizim için geçerli değildir.

• 3 ay sonra...
  • 4 hafta sonra ...

Daha kolay yolu var.

C:\WINDOWS\system32\drivers\etc ------> içine girin. orada "hosts" adındaki dosyayı tıklayın. birlikte aç komutuyla "not defterinde" açın. ve oraya şunu ekleyin "69.5.88.72 www.megaupload.com" arada bir boşluk olsun. Tarayıcınızı açıp kapayın tamamdır. Bu yöntem yasak olan tüm siteler için geçerli ama IP adresini bilmek lazım. onu da "

Please register to see this content.
sitesinden öğrenebilirsiniz.

• 2 ay sonra...

Daha kolay yolu var.

C:\WINDOWS\system32\drivers\etc ------> içine girin. orada "hosts" adındaki dosyayı tıklayın. birlikte aç komutuyla "not defterinde" açın. ve oraya şunu ekleyin "69.5.88.72 www.megaupload.com" arada bir boşluk olsun. Tarayıcınızı açıp kapayın tamamdır. Bu yöntem yasak olan tüm siteler için geçerli ama IP adresini bilmek lazım. onu da "

Please register to see this content.
sitesinden öğrenebilirsiniz.

Kardeş işe yaramıyor

• 2 ay sonra...
  • 4 hafta sonra ...

1 haftadır megaupload dan download yapamıyorum...lnhost ayarlarım tamam, tree walk dns i de çalıştırıyorum, mozilla toolbarınıda enable hale getiriyorum olmuyorda olmuyor...a hafta öncesine kadar herşey güllük gülistanlıktı ...hali hazırda ben sağlıklı kullanabiliyorum diyen varmı ona göre sorunu kendimde arayacam :)

• 3 ay sonra...
1 haftadır megaupload dan download yapamıyorum...lnhost ayarlarım tamam, tree walk dns i de çalıştırıyorum, mozilla toolbarınıda enable hale getiriyorum olmuyorda olmuyor...a hafta öncesine kadar herşey güllük gülistanlıktı ...hali hazırda ben sağlıklı kullanabiliyorum diyen varmı ona göre sorunu kendimde arayacam :(

Megaupload sitesinden dosya indirmek mümkün müdür? Telekomun yasakladığı bu siteye bir şekilde ulaşılmasına, megaupload toolbar açık olmasına, dosyanın 45 saniyelik gerisayımı da tamamlanmasına rağmen download başlatılamıyor. Ya sayfa görüntülenemiyor veyahut telekom tarafından bu siteye ulaşımın yasaklandığına dair bir yazı çıkıyor. Buradan dosya indirmenin bir çaresi var mıdır? Link grabber denedim, dns yi host u denedim, hide ip yi denedim. Hiçbirinden sonuç çıkmadı.

Megaupload sitesinden dosya indirmek mümkün müdür? Telekomun yasakladığı bu siteye bir şekilde ulaşılmasına, megaupload toolbar açık olmasına, dosyanın 45 saniyelik gerisayımı da tamamlanmasına rağmen download başlatılamıyor. Ya sayfa görüntülenemiyor veyahut telekom tarafından bu siteye ulaşımın yasaklandığına dair bir yazı çıkıyor. Buradan dosya indirmenin bir çaresi var mıdır? Link grabber denedim, dns yi host u denedim, hide ip yi denedim. Hiçbirinden sonuç çıkmadı.

Megaupload sitesinden dosya indirmek için Programa gerak yok.

http://anonymizer.nntime.com/

alın size proxy sitesi bedava Megaupload linki yapıştır devam

yalnız bazen saydırmadan sonraki linkin başına proxy adresi gelmeyebiliyor

bu yüzden ben genelde saydırmadan sonra tıklamıyorum Opera kullandığım için

indir yazan yerin üstüne sağ klik bağlantı adresini kopyala diyorum

sonra geri gelip ilk adresi girdiğim yere yapıştırıp tekrar ileri dediğimde dosyayı

indirebiliyorum çok kolay.

http://anonymizer.nntime.com/

sonra geri gelip ilk adresi girdiğim yere yapıştırıp tekrar ileri dediğimde dosyayı

http://anonymizer.nntime.com

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...