Jump to content

Bluelife - Shutdown v1.0 (i̇stek üzerine)

TornadoEffect
 Share

Recommended Posts

• TornadoEffect changed the title to Bluelife - Shutdown v1.0 (i̇stek üzerine)
Cyph3r, 43 dakika önce yazdı:

Hocam bizimkiler bilgisayarı geri açıyor onu napacaz? :D  Çocukları kapatabilecek bişey yazmak lazım... 

Eskiden masaüstü bilgisayarı bios üzerinden "power wakeup" özelliğini kullanarak,kapalıyken pc'i , klavyeden biosa wakeup'a_tanımladığım şifreyle açmak için kullanırdım.

Power butonundan açma iptal edilip,biostan wakeup özelliği varsa eğer, bu özellikle kullanılabilir sadece pc'i açan kişi bilir şifreyi. Bios'a şifre koyma,resetlemelere karşı önlemlerde alınmalı elbette. Bu desteğe sahip olan anakartlar varsa eğer iyi bir seçim olabilir bu gibi durumlara karşı. :) 

• Moderator

Arkadaşlar paylaşım ve içerik tamamen @blue_life'a aittir. Link yenilenemiyor diye yeni başlık şeklinde açtım. Programın işlevselliği konusunda bir fikrim yok. Onun için kullanan arkadaşların yorum ve çözümleri önemli. Normalde 2012 senesinde açılmış başlık.

Google'da "Bluelife - Shutdown v1.0" diye arattım.

En üstte çıkan    sayfasına tıkladım.

Burada konu olan paylaşımın linki bu sayfada mevcut.  Ama siteye üye olunması gerekiyor. Zaten üyeydim. İndirme linkinden indirdim.

İndirme linki üye olmayanlara indirme izni vermediği için bende indirdiğim dosyayı hiç ellemeden Yandexe yükledim.

Please register to see this content.

Şifre : sordum

NOT 1 :  Orijinal siteye ayıp olmasın diye zipli dosyayı ellemedim ve şifreye dokunmadım. Açmak için yukarıdaki şifreyi girmeniz gerekir.

NOT 2: Denemelerimde "Ctrl + Alt + X" ile programın gizlendiğini ve tekrar "Ctrl + Alt + X" ile programın görünür  hale geldiğini gördüm. Sadece X tuşu ile herhangi bir şey olduğunu görmedim. 

NOT 3:   @blue_life Ustanın sitemize son giriş tarihi  29 Ağustos 2016 yani 4 yılı aşkın bir süre. Ustanın çok güzel paylaşımları oldu. Allah yolunu açık etsin.

NOT 4  : Paylaşımın (isteğin) niye araştırmadan yapıldığını anlayamadım.

• Like 3

NAMIKABI, 2 saat önce yazdı:

NOT 3:   @blue_life Ustanın sitemize son giriş tarihi  29 Ağustos 2016 yani 4 yılı aşkın bir süre. Ustanın çok güzel paylaşımları oldu. Allah yolunu açık etsin.

👏 Ustanın paylaşımları hakikatten zamanın ötesindeydi, bir anda kayboldu sır gibi. Umarım iyidir.

• Like 3