Jump to content

Tecrübelı Arkadaslar ... Yardımm.. Işetim Sistemi.

Recommended Posts

mrb..

siteye yeni üye oldum sunu bütün samimiyetimle söyleyebilirim cok iyi bi site bu güne kadar nasıl fark etmemisim anlamadım :)

siteyi google dayıda işleti sistemi ararken buldum aslında farkında olmadan yıllarca sizin modifiye ettiginiz işletim sistemini kullanıyormusum onu burda anladım perfec xp 2006 kullanıyordum cd yi verdim birine geri gelmedi :dribble:

bende netten yenisini indiriyim diye girdim işin içine ama kayboldum konular arasında cokkk cokk altarnetif var bu sitede bi türlü secemedim... (tabii bu secim zorlugu bilgisizlikten dolayı )

sizden bana bi sistem önermenizi rica ediyorum :D

indiriyim hemen bu gün kurayım uzunn zamanda onu kullanıyım :good:

benim pc öle cok ahım sahım canavar degil modifiye olsa daha mı iyi olr bilemiyorum sizden cevap beklıyorum arkadaslar zaten pc virüs doldu söle cokk temiz bi format atmak gerekiyo :clapping:

eger gerekliyse;

1024 ram

2.4 p4 kasa

128 ekran kartı(fx5200 ama degistircem yakında)

160gb hd

not : konuyu nereye acacagımı bilemedim yanlıs yerdeyse simdiden özür.....

bu sitede modifiye xp olarak tncxp sp3den başkasını tanımam hem hız olarak hemde stabillik yönünden neden derseniz çünkü bütün modifiyeler hızlı deniyor ama dahada yavaşlatıyor ve stabil değil tncxp sp3 ten başkası yaramaz

TNC Vista Lite birde TNCXP Derim.

ben vistayı ilk cıktıgı zaman denedim o zamanlar 512 ram vardı...

ama begenmedim desem dogru olr herseyi soruyo yapım mi diye biraz da agır kalıyodum fakat ramdan dolayı sanırım....

önerdiginiz vista lite modifiye edilmis ama nasıl yani bu xp gibi vista kullanabilirim :) vista gibi vista kasar beni gönlümden gecen vista kullanmak ama ilk deneyimimden sonra buna cesaret edemiyorum

TNC XP SP3 güncellik olarak bayağı eski kaldı.Yeni işletim sistemleri yayınladı..Hepsi birbirinden kaliteli..

peki bana önereceginiz bi sistem var mi tncsp3 e baktım bi saat boyunca nerdeyse bütün yorumları ve sorunları okudum ...

vee emin digilim kurma konusunda ... sunu sorsam size ben yeniden perfect xp sp2 2006 cd sini kursam onu kullandım uzun zaman huyunu suyunu biliyorum ....

bu sistemlerde süreklı degişik sorunlar cııkıyo gördügüm kadarıyla....

TncXp yi hiçbir sorun olmadan kullanabilirsiniz .. Güncel sistemler olduğu doğrudur ancak önemli olan güncellik değil stabilliktir,, güncellemeyi sistemi kurduktan sonra da yapabilirsiniz zaten...

......çünkü bütün modifiyeler hızlı deniyor ama dahada yavaşlatıyor ve stabil değil tncxp sp3 ten başkası yaramaz

LoSt kId kardeşim kurdugun cümle etik değil. Ben bu sitede bir çok modifiye sistemleriyle tanıştım bir çoğuda güzel en azından üzerinde emek verilmiş sistemler. Göreceli cümlelerini kırıcı boyuta taşımaman tavsiyesi ile...

Arkadaşım bence yapabilceğin en iyi şey modifiye edilmiş işletim sistemleri bölümüne girerek oradan kendine uygun olarak seçmelisin.Dikkat etmen gereken noktaları sayayım sana.

* Çalışmalarımızda güncellik,görsellik,stabil çalışma,program içeriği,driver(sürücü) içeriği olarak değişik özelliklerimiz bulunmaktadır.Sen bunlardan en iyisini kendin için seçmelisin.Mesela belki sen kendi programlarını kendi opsiyonlarınla kurmak istersen bazı katılımsız programlar senin arzularını karşılamaz.Bu nedenle en iyisini kendin seçmelisin.

Bende tnctr'ye senin gibi başladım :) TNCXP'i elime geçtiğinde hemen google'a "tnc" yazıp aramaya geçtim ve bir baktım bende modifiye işine girdim.

LoSt kId kardeşim kurdugun cümle etik değil. Ben bu sitede bir çok modifiye sistemleriyle tanıştım bir çoğuda güzel en azından üzerinde emek verilmiş sistemler. Göreceli cümlelerini kırıcı boyuta taşımaman tavsiyesi ile...

Aynen arkadaşa katılıyorum.Etik olalım ve çalışmaları ve şahısları küçümsemeyelim.

Forumda birbirinden güzel birçok modifiye XP mevcut.

http://www.tnctr.com/index.php?showforum=72

linkinden yorumlara bakarak seçimini yapabilirsin....

arkadaslar bu sabah saat 5 te tnc xp sp3 u kurdum hayrılısıyla sabahakarsı kurdugum için incelemeye cok fırsatıım olmadı ama güzl sade olmus bi sey sormak istiyordum bu xp ye cok ufak bi vista temesı olr mu ikonlar ve menü görünümü için böyle birey mümkünse bana yardımcı olrmusunuz cok kasmıcak bi tema almam için.... saygılar

ve tnc yi yapan herkese tesekkürler..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...